Fototapeta Pop Art

"Pop" w pop arcie wziął się od słowa "popularny". Łacińskie populus, od którego pochodzi to słowo, oznacza lud, ogół obywateli. Dotarcie do tego ludu - do, najprościej rzecz ujmując, wszystkich - zawsze było ambicją tego wyjątkowego nurtu artystycznego. Pop art to sztuka, która prawdopodobnie po raz pierwszy w historii nie wstydziła się powiedzieć: tak, chcę się podobać i chcę się podobać każdemu, komu tylko się da! A co z Tobą? Czy podobają Ci się dzieła "sztuki popularnej"? Na pewno, inaczej by Cię tu nie było! Mamy dla Ciebie coś specjalnego: fototapety pop art, dzięki którym wzniesiesz swoją sympatię dla tego specyficznego nurtu na wyższy poziom! Jak przystało na dekorację zainspirowaną prawdziwą sztuką dla ludu, pop art'owa fototapeta to coś, co będzie wyglądało dobrze w naprawdę wielu wnętrzach: ale jeżeli nie jesteś pewien, co zrobić, aby wybrana przez Ciebie tapeta wyglądała jak najlepiej, czytaj dalej - mamy dla Ciebie kilka wskazówek!

Fototapeta motyw pop art

Fototapeta motyw pop art

Zabawny motyw pop art na fototapecie ciekawie prezentuje się w pokoju dziecięcym, gdzie współgra z kolorowym wystrojem wnętrza.
Fototapeta pop art czarno-biała

Fototapeta pop art czarno-biała

Kto powiedział, że estetyka pop art sprawdza się wyłącznie w kolorze? Fototapeta czarno-biała to godna uwagi propozycja do salonu.
72 fototapet
Fototapeta pop art do kuchni

Fototapeta pop art do kuchni

Nowoczesna kuchnia zyska oryginalny wygląd, gdy na jednej ze ścian umieścimy barwną fototapetę z motywem pop art.
Fototapeta pop art do sypialni

Fototapeta pop art do sypialni

Wyrazista fototapeta w stylu pop art może znaleźć się w sypialni, gdzie stanie się oryginalną dekoracją wnętrza.
Fototapeta pop art eksplozja

Fototapeta pop art eksplozja

Nie zapominajmy o udekorowaniu nowoczesnej kawalerki - na przykład fototapetą z komiksowym motywem.
Fototapeta pop art kobieta

Fototapeta pop art kobieta

Fototapeta w tym stylu jest bardzo wyrazista, dlatego do minimum ograniczmy ilość pozostałych motywów graficznych w pomieszczeniu.
Fototapeta pop art kolory

Fototapeta pop art kolory

Pas kolorowej fototapety pop art przełamie stylizację pokoju nastolatka. Taka tapeta to nowoczesne rozwiązanie zarezerwowane dla fanów nowych trendów!
Fototapeta pop art komiks

Fototapeta pop art komiks

Czarno-biały motyw na komiksowej fototapecie pop art dynamizuje całość aranżacji. Umieśćmy go w pokoju nastolatka lub w pokoju studenckim.
Fototapeta pop art napisy

Fototapeta pop art napisy

Napisy na ścianie: taka fototapeta zadowoli najmłodszych fanów komiksów.
Fototapeta pop art pokój nastolatka

Fototapeta pop art pokój nastolatka

Pokój nastolatka to wyjątkowe miejsce. Zadbajmy o jego wystrój, proponując fototapetę z barwnymi napisami w komiksowej estetyce.
Fototapeta pop art usta

Fototapeta pop art usta

Fototapeta pop art umieszczona na ścianie w pubie niemal natychmiast ożywi przestrzeń i unowocześni ją.
Komiksowa fototapeta pop art

Komiksowa fototapeta pop art

Komiksowe fototapety mogą znaleźć się w szkolnych świetlicach, czy na korytarzach. Odrobina koloru w szkolnych wnętrzach nie zaszkodzi!

 

Bardziej pop czy bardziej art? Fototapeta pop art do każdego wnętrza

Za twórcę i ojca chrzestnego pop artu uważa się Andy'ego Warhola, który w swojej pracowni, dość cynicznie nazwanej Fabryką, tworzył dzieła, które były jednocześnie oryginalne i inne niż wszystko, co do tej pory znał świat sztuki, oraz... produkowane seryjnie. To Warhol uczynił prawdziwą sztukę czymś, co jest dostępne dla każdego - i to on, do pewnego stopnia, zainspirował naszą działalność.

Dlaczego? Bo każda pop art fototapeta - i nie tylko, fototapety, i nie tylko te popartowe - jaką możesz kupić w naszym sklepie, jest przecież jednocześnie unikalna (wybierasz przecież wzór spośród wielu milionów opcji, a do tego masz możliwość spersonalizowania go poprzez nałożenie filtra, przycięcie, zmianę rozmiaru i tak dalej) i możliwa do wyprodukowania w dziesiątkach, setkach i tysiącach egzemplarzy. Witaj w fabryce Myloview!

Tapeta ścienna pop art: w jakim wnętrzu sprawdzi się najlepiej?

Fototapeta pop art to wyrazista dekoracja, która nie w każdym wnętrzu będzie wyglądać równie dobrze: ale znajdź dla niej właściwe otoczenie, a rozbłyśnie wspaniałym blaskiem! Tapeta pop art zazwyczaj odznacza się graficznymi, intensywnie barwnymi (a czasem, choć rzadziej, także czarno-białymi) wzorami, a często także estetyką nawiązującą do sztuki komiksowej. Tę ostatnią cechę zawdzięcza Royowi Lichtensteinowi, amerykańskiemu malarzowi, który swoje dzieła tworzył w tym właśnie charakterystycznym stylu. Wszystko to sprawia, że fototapeta na ścianę pop art jest dekoracją, która najlepiej będzie pasowała do nowoczesnego, być może także eklektycznego wnętrza, które albo nie boi się koloru, albo jest urządzone na tyle neutralnie, aby "wytrzymać" taki mocny barwny zastrzyk. Tapeta pop art będzie wyglądać wprost fantastycznie we wnętrzach, których wystrój zainspirowany został latami 60. ubiegłego stulecia, czyli dekadą, w której pop art był w natarciu (to wtedy powstały między innymi słynne Puszki z zupą pomidorową Campbella Andy'ego Warhola!)

Fototapeta na ścianę pop art: najlepsza dekoracja kawiarni!

Pop art to sztuka dla ludzi, dlatego tapeta pop art jest dekoracją, która rewelacyjnie sprawdzi się w roli dekoracji wnętrza, które służy spotkaniom: kawiarni! Barwna fototapeta pop art będzie wyglądać bardzo dobrze w nowocześnie, a nawet minimalistycznie udekorowanym lokalu. Wniesie do niego atmosferę zabawy i radości, która jest tak charakterystyczna dla wielu dzieł sztuki popularnej - oraz, oczywiście, wspaniałe, żywe barwy! Fototapeta na ścianę pop art może być bardzo dobrym punktem wyjścia dla stworzenia wystroju tematycznego, który pomoże Ci wyróżnić Twoją kawiarnię na tle konkurencji: dzięki niej możesz łatwo zaaranżować lokal w stylu komiksowym, lat 60., bitnikowskim czy - naturalnie - popartowym, a także wielu innych!

Ka-boom! Pow! Swoosh! Pop art fototapeta w pokoju nastolatka

Nastolatki to największa grupa czytelników komiksów: jesteśmy więc pewni, że tapeta pop art to coś, co spodoba się wielu z nich! Możesz wybrać wzór, który będzie odpowiedni do udekorowania pojedynczej ściany albo nawet fragmentu ściany - taka fototapeta pop art może być potraktowana właściwie jak ogromny obraz! - ale możesz też sięgnąć po wzór, którym udekorujesz cały pokój: tu przyda się na przykład tapeta ścienna pop art w deseń taki jak komiksowe dymki albo onomatopeje (czyli takie fototapety typograficzne ze słowami, jak w tytule tego fragmentu!). Tutaj znowu, jak w przypadku dekoracji do kawiarni, pop art i fototapeta może być bardzo dobrym punktem wyjścia do stworzenia wystroju tematycznego: wystarczy dodać do niej utrzymane w odpowiednim klimacie dodatki, takie jak obrazki z kadrami komiksowymi albo figurki bohaterów komiksowych, a w łatwy i szybki sposób uda się stworzyć wyjątkową aranżację, która zachwyci Twoje dziecko!

Fototapeta pop art: popularny wzór, ekskluzywna jakość

Choć wzory naszych fototapet są pop, to ich jakość jest zdecydowanie lepsza niż przeciętna. Drukujemy je, korzystając z innowacyjnej technologii druku lateksowego opracowanej przez firmę Hewlett-Packard: dzięki niej nasze dekoracje nie tylko przez długie lata zachowują piękne, nasycone barwy, ale także są wyjątkowo odporne na wysoką temperaturę, wilgoć, promieniowanie słoneczne i inne czynniki, które mogłyby uszkodzić mniej trwałe ozdoby. Co więcej, są bardzo łatwe w montażu (z tym zadaniem poradzi sobie nawet osoba, która nie ma żadnego doświadczenia w tapetowaniu) i ich nałożenie zajmie Ci najwyżej kilka godzin.