-45%   PROMOCJA

Co nas wyróżnia

Doświadczenie

Od 2014 realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Trudno zliczyć, ile domów, mieszkań, biur, hoteli i firm wyposażyliśmy w nasze ścienne dekoracje, ale najlepszym dowodem na to, że w 100% wywiązujemy się z powierzonych nam zadań, jest ilość pozytywnych komentarzy, jakie otrzymujemy, oraz ilość powracających do nas Klientów z kolejnymi zamówieniami.    

Europejski standard

Do produkcji dekoracji ściennych wykorzystujemy wyłącznie europejskie materiały. Nie sprowadzamy ich z Chin, bo chcemy wspierać lokalną gospodarkę i ograniczać ilość śladu węglowego, który emitowany jest na przykład podczas transportu towarów z dalekich krajów. Stawiamy nie tylko na najlepsze materiały, ale także na najnowocześniejsze ekologiczne technologie produkcji, które nie mają negatywnego wpływu na środowisko.

Różnorodność

Bogata oferta Myloview to nie tylko olbrzymia ilość wzorów liczona w tysiącach, ale także możliwość wydruku każdej grafiki jako fototapety, obrazu, plakatu i naklejki. Nasi specjaliści dbają o to, by wśród propozycji znajdowały się nie tylko uniwersalne i ponadczasowe motywy dekoracyjne, ale także wzory odpowiadające najnowszym gorącym trendom, dlatego nasza baza jest stale poszerzana.

Personalizacja

Każde zamówienie składane w Myloview można spersonalizować. Podczas zakupu wystarczy podać dokładne wymiary, wybrać wariant kolorystyczny, a także zaznaczyć rodzaj materiału i ewentualnie dodatkową opcję laminacji, dzięki której ścienna dekoracja zostanie pokryta specjalną warstwą folii chroniącej przed szkodliwym działaniem wody i urazów mechanicznych.