Fototapety Guns N 'Roses

Amerykański zespół Guns n' Roses to jedna z ikon rocka przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Stworzyli takie niezapomniane hity jak Welcome to the Jungle, November Rain czy Don't Cry, ale także skodyfikowali pewną charakterystycznie rockową estetykę, którą łatwo rozpoznać na pierwszy oka - nawiązuje do niej każda fototapeta Guns n' Roses, jaką tutaj prezentujemy! Choć przyznajemy, że fototapeta Guns n' Roses nie jest ozdobą, która sprawdzi się w każdym wnętrzu (ale, z drugiej strony, od której dekoracji można by tego wymagać?), to nie mamy wątpliwości co do tego, że tam, gdzie na co dzień rozbrzmiewa ostry rock, będzie idealna! Przeczytajcie nasz krótki poradnik, a poznacie interesujące sposoby na wykorzystanie jej we wnętrzu.

Fototapeta logo Guns N' Roses

Fototapeta logo Guns N' Roses

Fani legendarnej grupy Guns N' Roses mogą udekorować swoje wnętrze efektowną fototapetą z logo zespołu.
Fototapeta Guns N' Roses napisy

Fototapeta Guns N' Roses napisy

Typograficzna fototapeta nawiązuje do okładki singla "Civil War". Tapeta podkreśli rockowy charakter stylizacji wnętrza.
13 fototapet
Fototapeta gitara elektryczna

Fototapeta gitara elektryczna

Fototapeta z motywem gitary powinna znaleźć się we wnętrzu stylowego klubu. Będzie przyciągać uwagę gości.
Fototapeta Slash na koncercie

Fototapeta Slash na koncercie

Slash to bez wątpienia jeden z najlepszych gitarzystów. Niech jego podobizna zdobi wnętrze rockowego klubu.
Fototapeta Walk of Fame - Slash

Fototapeta Walk of Fame - Slash

Wierni fani Guns N' Roses w naszej galerii z pewnością znajdą dekoracje ścienne, które ich urzekną!
Fototapeta Slash z gitarą

Fototapeta Slash z gitarą

Dzięki takiej fototapecie codziennie poczujemy się jak na głośnym, rockowym koncercie!

 

Fototapeta Guns n' Roses do pokoju nastolatka i nie tylko

Na pewno nie będzie przesadą, jeżeli powiemy, że Guns n' Roses to jeden z najważniejszych zespołów rockowych w historii. Powstał w połowie lat osiemdziesiątych i bardzo wyraźnie słychać to w jego muzyce: drapieżnej i pełnej agresywnej, męskiej energii, a jednocześnie przesyconej pewną czułością i, co tu dużo mówić, sentymentalizmem (kto słuchał November Rain, jednego z ich najbardziej znanych kawałków, ten wie!).

Guns n' Roses - przez fanów pieszczotliwie nazywani Gunsami - przynosi radość fanom już od bez mała trzydziestu lat. Warto jednak zaznaczyć, że tym, z czego znany jest ten zespół, wcale nie jest wyłącznie muzyka. Gunsi zasłynęli także swoją bardzo charakterystyczną i unikalną, a jednocześnie symptomatyczną dla początkowych czasów, w których tworzyli (później wszystko jakoś się posypało...). Nic nie opisuje jej tak dobrze, jak sama nazwa kapeli: guns - pistolety - i roses - róże, czyli połączenie tego, co brutalne, z tym, co romantyczne. Hard rock w czystej postaci! Fototapeta Guns n' Roses to nie ozdoba dla osób o delikatnym i wyrafinowanym guście albo o słabych nerwach: jest mocna i wyrazista jak solówka Slasha na gitarze! A my pokażemy Wam, jak z jej pomocą nadać wnętrzu rockowego sznytu - i to nie na jeden, ale aż kilka sposobów.

Fototapeta Guns n' Roses do pokoju nastolatka, któremu w duszy gra

Choć rock, także hard rock, bez wątpienia jest jednym z tych muzycznych gatunków, który łączy pokolenia i podoba się mnóstwu osób bez względu na wiek, to jednak trzeba przyznać, że najczęściej okres fascynacji tego rodzaju muzyką przypada na młodość, zwykle dość wczesną. I nie ma w tym nic złego czy wstydliwego - młodzieżowy bunt przecież lubi się wykrzyczeć! Guns n' Roses są ulubionym zespołem wielu nastolatków, dlatego jesteśmy przekonani, że fototapeta Guns n' Roses zachwyci niejednego chłopaka czy dziewczynę. Można o niej pomyśleć jak o wyższym poziomie tak uwielbianych przez nastolatków plakatów zawieszanych na ścianach - na pewno zrobi ogromne wrażenie! 

Styl rockowy w dorosłym wydaniu

To, że Gunsów uwielbiają nastolatki, nie znaczy bynajmniej, że dorośli muszą zrezygnować z sympatii do tego legendarnego zespołu. Wprost przeciwnie - istnieje mnóstwo sposobów na to, aby mniej lub bardziej subtelne aluzje do zespołu wprowadzić także do jak najbardziej "dorosłego" wnętrza! Może to być wyrazista fototapeta Guns n' Roses w "tytułowy" wzór deseń z pistoletami i różami, ale mogą to także być zdjęcia zespołu albo poszczególnych jego członków. Świetnie sprawdzą się także motywy zainspirowane okładkami płyt i szerzej pojętą stylistyką tej kapeli, takie jak cylindry czy czaszki. W zestawieniu ze starannie dobraną kolorystyką (proponujemy tutaj między innymi klasyczne rockandrollowe  połączenie czerwieni, czerni i srebra, na przykład) i interesującymi dodatkami stworzy to aranżację z rockowym duchem, ale niepozbawioną pewnego szyku - tego, który sprawia, że wnętrze jest bez wątpienia "dorosłe" i nie sprawia wrażenia siedziby kogoś, kto nie potrafi pożegnać się z młodością, mimo że maturę zdał już bardzo dawno temu. Jesteśmy przekonania, że tego rodzaju fototapeta Guns n' Roses będzie wyglądać fantastycznie zarówno w sypialni, jak i w salonie.

Hard rock cafe: fototapeta Guns n' Roses w pubie i kawiarni

Jest tak wiele lokali gastronomicznych, w aranżację których fototapeta Guns n' Roses wpasowałaby się wprost fenomenalnie, że długo byłoby wszystkie wymieniać! Z łatwością przychodzi nam wyobrazić sobie właśnie kawiarnię inspirowaną stylem wspomnianej wyżej Hard Rock Cafe (która, nota bene, jest raczej restauracją niż typową kawiarnią), pełną pamiątek po muzykach, koncertowych plakatów i zdjęć ulubionych zespołów, albo pub w piwnicy udekorowany w stylu punkowym, albo nietuzinkową restaurację serwującą dania równie odważne, jak dokonania pionierów punk rocka... W każdym z tych miejsc fototapeta Guns n' Roses będzie wyglądać dobrze - a to nie jest nawet jedyny powód, dla których warto wykorzystać ją do ich udekorowania! Wszystkie nasze fototapety są ekologiczne, nietoksyczne i całkowicie bezwonne, dzięki czemu bez problemu można montować je nawet w miejscach, w których spożywa się posiłki.