Naklejki wg kategorii - Okna

Jeśli nie wierzysz w transformacyjną moc okien, to wyobraź sobie, że jesteś w ciepło i bardzo uroczo, może nieco rustykalnie urządzonym wnętrzu. Znasz to: deski na podłogach, obrus w kratkę, gliniane naczynia i tak dalej. W pewnym momencie Twój wzrok pada na okno a tam... ruchliwa ulica, sklepy i reklamy! Dziwny kontrast, prawda? Byłoby idealnie, gdyby mógł ze swojego mieszkania widzieć zawsze ładny krajobraz, ale wiadomo, jak to wygląda, szczególnie w miastach... Dla wszystkich osób, mieszczuchów i nie tylko, które tęsknią za pięknymi krajobrazami, przygotowaliśmy przedstawiające najrozmaitsze piękne widoki naklejki z oknami. Mieszkasz na wsi, ale chciałabyś każdego ranka patrzeć z okna kuchni na Wieżę Eiffla? Żaden problem, naklejki okna to załatwią! Chciałbyś, aby okna Twojej sypialni wychodziły na kwietną łąkę? Proszę bardzo, wystarczy tylko odpowiednia naklejka okno! 

Naklejka z postarzanym oknem

Naklejka z postarzanym oknem

Naklejka ze wzorem postarzanego okna w kamienicy, może być gustownym dodatkiem w salonie.
Naklejka okno z widokiem na Portofino

Naklejka okno z widokiem na Portofino

Włoskie Portofino to malownicze miasteczko, z kolorowymi domkami i portem. Kto by nie chciał mieć takiego widoku z okna? ;)
205 naklejek
Naklejka okno z tropikalnym widokiem

Naklejka okno z tropikalnym widokiem

Tropikalny widok z okna w pokoju małego dziecka, może być całkiem niezłym kompanem zabaw!
Naklejka okno w Wenecji

Naklejka okno w Wenecji

Jeżeli byłeś w Wenecji, to wiesz, że można tam znaleźć dużo przepięknych zakamarków! Zaakcentuj to w salonie, naklejając na ścianę wzór z weneckim oknem!
Naklejka pelargonie w oknie

Naklejka pelargonie w oknie

Efektowną ozdobą ścienną do biura może być naklejka przestrzenna, która lekko powiększy przestrzeń.
Naklejka widok na potok górski

Naklejka widok na potok górski

Miłośnikom górskich wypraw, polecamy widok z okna na piękny potok, usytuowany wśród gór i lasów.
Naklejka okna do pokoju dziecka

Naklejka okna do pokoju dziecka

W pokoju malucha małe okienka malowane akwarelą będą delikatną ozdobą ścienną.
Tropikalna naklejka z plażą

Tropikalna naklejka z plażą

Tropikalny motyw może być doskonałą ozdobą do jadalni, ale także w poczekalni np. w salonie kosmetycznym lub spa.
Naklejka stare okno

Naklejka stare okno

Jeżeli brakuje Ci okna np. w łazience lub kuchni, to przychodzimy z rozwiązaniem! Naklejka ścienna z oknem powiększy przestrzeń.
Naklejka z widokiem na wodospad

Naklejka z widokiem na wodospad

Widok wodospadu spokojnie płynącego za oknem, będzie idealną dekoracją ścienną w gabinecie masażysty.
Naklejka okno 3D

Naklejka okno 3D

Jeżeli szukasz niecodziennej ozdoby ściennej, to motyw okna w formie naklejki z pewnością przypadnie Ci do gustu!
Naklejka okno na Sycylii

Naklejka okno na Sycylii

Przepiękna fasada okna rodem z Sycylii z pewnością świetnie wpasuje się w romantyczną sypialnię.

 

Jak zastosować naklejki z oknami do ozdobienia wnętrza?

Okna to coś, bez czego żaden dom nie może się obejść. To banał, że okna są jak oczy mieszkania, ale... tak przecież jest! Dom bez okna byłby tylko czterema kawałkami mury złączonymi na rogach, niczym więcej.

Okna dodają domowi lub mieszkaniu charakteru, stanowią łącznik między tym, co wewnątrz, a co na zewnątrz, pełnią rozmaite użyteczne funkcje... Naprawdę trudno byłoby wymienić wszystkie ich zalety - jest ich tak wiele! Tutaj jednak chcielibyśmy skupić się przede wszystkim na jednej z nich: na tym, jak bardzo są dekoracyjne. Myliłby się bowiem ten, kto sądziłby, że okno to tylko kawałek szkła w ramie. Duży błąd! Okno, odpowiednio przystrojone, może całkowicie odmienić charakter wnętrza. A co dopiero mówić o interesującym widoku z okna? Przecież mieszkania z ładnym widokiem sprzedawane są po wyższych cenach; nawet hotele o oknach wychodzących na plażę czy las uważane są za bardziej atrakcyjne... Estetyczne okno i piękny widok za nim to prawdziwy skarb. Nasze naklejki z oknami nie są może tym samym, ale mamy nadzieję, że będą dla Ciebie chociaż namiastką tej cennej właściwości mieszkania! Przeczytaj przygotowane przez nas wskazówki, a dowiesz się, jak sprytnie zastosować je do udekorowania rozmaitych wnętrz.

Naklejka okno przeniesie Cię w dowolne miejsce na świecie

Lubisz podróże? Na pewno! Pomyśl tylko, co mogą dać Ci naklejki z oknami wychodzącymi na różne sławne widoki! Dzięki przygotowanym przez nas naklejkom możesz mieć w swoim własnym pokoju widok na staroświeckie, pokryte cegłami dachy kamienic paryskiego Montmartre'u, i to nawet jeśli mieszkasz w niewielkim miasteczku w zupełnie innej części Europy. Możesz udekorować ścianę, drzwi albo mebel widokiem na ulicę w skąpanym w słońcu Neapolu albo w deszczowym Londynie. Nie musisz wybierać dużych miast: zdecydować się na naturalny widok, jak las czy łąka - pozwoli Ci to poczuć się tak, jakbyś mieszkał w małym domku w głębi lasu.

Naklejka okno to doskonałe uzupełnienie różnego rodzaju aranżacji zainspirowanych konkretnymi miejscami na świecie! Wnętrze urządzone w stylu nowojorskim wiele zyska na udekorowaniu naklejką przedstawiającą okno wychodzące na wieżowce Manhattanu, podczas gdy pomieszczenie, którego wystrój zainspirowany został przez estetykę Indii, będzie prezentować się jeszcze lepiej, kiedy na jednej z jego ścian przykleisz naklejkę z oknem, za którym widać ulice New Delhi.

Każdy pokój jest pokojem z widokiem

W jakich wnętrzach naklejki okna sprawdzą się najlepiej? To tak, jakby zapytać, w jakich wnętrzach najlepiej sprawdzą się okna! Wielką zaletą naklejek przedstawiających okna jest ich niezwykła różnorodność: znajdziesz tutaj najrozmaitsze widoki i style okien, dzięki czemu na pewno z łatwością dobierzesz taką ozdobę, która najbardziej Ci odpowiada. Sprawia to również, że naklejka okno może posłużyć do udekorowania różnych wnętrz: nie tylko tych domowych, takich jak sypialnia, kuchnia czy salon, ale także tych firmowych - restauracyjnych sal, kawiarni, biur i wielu innych.

Trwałe naklejki: okna, których nie wybije żadna piłka!

Nasze naklejki drukowane są na wysokiej jakości samoprzylepnym podłożu, zapewniającym idealne przyleganie wzoru do dekorowanej powierzchni. Korzystamy z innowacyjnej, ekologicznej technologii druku lateksowego, dzięki czemu żadna nasza naklejka okno nie wydziela okropnego chemicznego zapachu, który znany jest z wielu innych dekoracji ściennych - a do tego wszystkie odznaczają się przepięknymi, nasyconymi barwami, które przetrwają długie lata, nie blaknąc nawet pod działaniem jaskrawego światła słońca! Naklejki są także opatrzone wszystkimi niezbędnymi certyfikatami bezpieczeństwa, dzięki czemu można bez zmartwień dekorować nimi nawet pokoje małych dzieci i miejsca, w których przygotowuje i serwuje się posiłki.