Naklejki wg kategorii - Sporty zimowe

Dla kogo przeznaczone są nasze naklejki? Sporty zimowe, a wśród nich narciarstwo, snowboarding i łyżwiarstwo, cieszą się bardzo dużą popularnością. Jeśli lubisz, a nawet kochasz, jedną z tych dyscyplin i gdy tylko spada śnieg, wyciągasz ze strychu lub garażu potrzebny sprzęt, to właśnie takie ozdoby sprawdzą się w Twoim wnętrzu perfekcyjnie. Dzięki nim błyskawicznie podkreślisz swoje pasje i zainteresowania, odmienisz dotychczasowy wygląd pokoju i nadasz mu indywidualnego charakteru. Taką dekorację możemy umieścić nie tylko na ścianie, ale także na froncie szafy, lodówce lub laptopie nastolatka. A jeśli jeździ on na desce, to kolorowe, graficzne naklejki snowboardowe z pewnością przypadną mu do gustu. Sprawdź więc koniecznie, który wzór jest dla Ciebie!

49 naklejek

 

Utrzymane w stylu retro naklejki: sporty zimowe w aranżacji salonu

Jeśli jesteśmy miłośnikami starodawnej estetyki i lubimy rzeczy w stylu vintage, to warto poświęcić trochę czasu, by właśnie w ten sposób urządzić salon. W sklepach panuje teraz prawdziwy boom na zabytkowe lub stylizowane na zabytkowe meble, sprzęty, gadżety i bibeloty, więc wyczarowanie takiej aranżacji pójdzie nam jak z płatka. Jeśli do tego kochamy także zimowe sporty, istnieje bardzo prosty sposób, żeby połączyć te dwa upodobania, tworząc przy tym unikalną i efektowną stylizację salonu. Naszym pomysłem jest utrzymana w estetyce retro naklejka. Sport zimowy kojarzy nam się z pewnością z drogim i nowoczesnym sprzętem, jednak kilkadziesiąt lat temu ludzie korzystali z zupełnie innych nart czy łyżew, dlatego możemy zainspirować się właśnie duchem przeszłości.

  • Zacznijmy od minimalistycznej naklejki. Sporty zimowe dają nam wiele możliwości, by wybrać ciekawe przedstawienie, ale jeśli lubimy oszczędne w wyrazie ozdoby, wybierzmy zdjęcie, ukazujące zabytkowe łyżwy zawieszone na tle drewnianej, niebieskiej ściany. Taka artystyczna kompozycja prezentuje się niezwykle urokliwie.

  • Drugą propozycją są naklejki narciarskie ukazujące pin-up girl. Zamiast sięgać jednak po fotografię, zdecydujmy się na graficzny wzór, który utrzymany będzie w nieco komiksowej estetyce. Starodawny strój narciarki będzie idealnie korespondował z wystrojem w stylu retro.

  • Na uwagę zasługuje jeszcze jeden typ naklejki. Snowboard dzisiaj króluje na stokach, ale kiedyś znane były tylko dwie deski, a do tego nie krótkie jak dzisiaj i rozszerzane na końcach, ale bardzo wąskie i bardzo długie. Przedstawienie takiego sprzętu na tle gór w formie czarno-białej naklejki to znakomity pomysł na udekorowanie pokoju.

Graficzne naklejki snowboardowe w pokoju nastolatka

Duża część nastolatków woli dzisiaj jedną deskę zamiast dwóch, dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy wyjątkowe, młodzieżowe naklejki. Snowboard udekoruje pokój, podkreślając zainteresowanie młodego człowieka. Z szerokiej oferty wzorów wybraliśmy trzy propozycje, które naszym zdaniem będą tutaj znakomicie wyglądać. Pierwszym pomysłem są kolorowe naklejki prezentujące sam tylko sprzęt – deskę, kask, gogle i buty. Takie kompozycje mogą ozdobić nie tylko ścianę, ale również obudowę laptopa. Drugą możliwością są rysunkowe przedstawienia snowboardzistów – minimalistyczne, czarne sylwetki lub barwne postaci tryskające energią. Ostatnim pomysłem jest ozdoba z przymrużeniem oka, czyli zabawna naklejka. Sport zimowy to nie tylko snowboard, jeśli więc nasz nastolatek jeździ na nartach, mamy dla niego coś wyjątkowego. Jest to grafika, ukazująca ewolucję człowieka, gdzie na najwyższym poziomie znajduje się nie Homo sapiens, a właśnie narciarz przygotowujący się do zjazdu ze stoku.

Przykuwające oko naklejki narciarskie i snowboardowe w sportowym sklepie

Na sam koniec warto jeszcze powiedzieć, że nie tylko w domowym zaciszu doskonale będą wyglądać takie naklejki. Snowboard, narty, kaski i inne sprzęty kupimy w sportowym sklepie i właśnie tutaj doskonale będą się prezentować efektowne przedstawienia. Zamiast wzorów w stylu retro lub graficznych naklejek skupmy się na malowniczych fotografiach, które ukazują sportowców na tle majestatycznych gór. Pędzący po alpejskim stoku narciarz lub skaczący w powietrzu snowboardzista, którego sylwetka odcina się na krystalicznie czystym niebie, to przepis na aranżację sklepu na najwyższym poziomie. Mając przed oczami takie pejzaże, od razu zapragniemy kupić najlepszy dla nas sprzęt i udać się na zimowy urlop!