Obraz most

Czy masz w domu pustą ścianę? Na pewno tak. Nieważne, czy ją pomalujesz na biało czy może na jakiś fantazyjny, pastelowy kolor – pusta ściana nie wniesie niczego oryginalnego do wnętrza mieszkania. Czym tę pustkę zapełnić? Idealnym rozwiązaniem będzie obraz. Most – to jest dobry pomysł! Obrazy z mostem cieszą się ogromną popularnością, ponieważ pasują do właściwie każdego pomieszczenia. Ponadto możesz cieszyć się egzotycznym widokiem i zapowiedzią dalekiej podróży nie ruszając się z kanapy. 

 
Obraz czerwony most

Obraz czerwony most

Obraz z czerwonym, majestatycznym mostem, to idealny wybór do salonu.
Obraz most wśród drzew

Obraz most wśród drzew

Jeśli Twój pokój jest zaaranżowany w stylistyce rustykalnej, z pewnością docenisz obraz mostu otoczonego zieloną roślinnością.
573 obrazów
Obraz romantyczny mostek

Obraz romantyczny mostek

Do kobiecych aranżacji wybierz obraz z mostem otoczonym uroczo kwitnącymi drzewami.
Obraz kolorowy most

Obraz kolorowy most

Jeśli chcesz wprowadzić kolorystyczny akcent do stonowanej stylizacji, wybierz obraz ze szkicem barwnego mostu.
Obraz Most Karola

Obraz Most Karola

Lubisz klimat Pragi? Jeśli tak, to z pewnością spodoba Ci się obraz z kultowym mostem Karola.
Obraz most 3D

Obraz most 3D

Chcesz nadać głębi małemu pomieszczeniu? Jeśli tak to motyw mostu 3D na pewno Ci w tym pomoże!
Obraz most w chmurach

Obraz most w chmurach

Jesteś marzycielem lubiącym klimatyczne wnętrza? Jeśli odpowiedź jest pozytywna, obraz mostu w chmurach będzie dla Ciebie strzałem w 10!
Obraz most jesienią

Obraz most jesienią

Obraz z jesiennym mostem to elegancka ozdoba, która wpasuje się w klasycznie urządzony salon.
Obraz most na wysokości

Obraz most na wysokości

Szukasz obrazu który sprawdzi się w jasnym, romantycznym pomieszczeniu? Obraz z mostem wśród chmur wpasuje się idealnie w taką stylistykę.
Abstrakcyjny obraz most

Abstrakcyjny obraz most

Jeśli wolisz malarstwo abstrakcyjne od realistycznego, postaw na obraz mostu z mniej oczywistym motywem.

 

Obraz most jako dekoracja

Masz dość nudnych, niezapełnionych przestrzeni? Marzy Ci się coś, co wzbudzałoby dreszczyk emocji z każdym spojrzeniem (jednocześnie mając świadomość bezpiecznego przebywania w domu)? Obraz z mostem to idealne i niedrogie rozwiązanie. Patrząc na zamglony drugi brzeg przez pryzmat sterczących po bokach linek, można rzeczywiście odnieść wrażenie, że świat pod nami niebezpiecznie się kołysze. Jeśli dobrze wytężymy słuch, możemy nawet usłyszeć śpiew egzotycznych ptaków, a jedząc niedzielny obiad możemy poczuć lekko dostrzegalny aromat orientalnych przypraw. Obraz mostu linowego wprowadzi nas w świat niebezpiecznych podróży, dzikich plemion i awanturników poszukujących skarbu na drugim końcu świata. Obraz z mostem linowym sprawi, że nawet najnudniejsze popołudnie może stać się zaczątkiem nowej, fascynującej przygody. Może natchnie nas do zaplanowania niezwykłej podróży?

Obrazy z mostami – idealne do kuchni i salonu

Jeśli fascynujesz się techniką i nowoczesnymi konstrukcjami, idealnym rozwiązaniem będą obrazy nowoczesne mosty. Taki obraz most możesz powiesić na przykład w łazience i spoglądać na niego podczas porannego mycia zębów. Przywodzą one na myśl nowoczesne metropolie Ameryki czy zachodniej Europy. Sprawiają, że możemy w domu zachłysnąć się zachodnim stylem życia, a nawet hamburger zakupiony w pobliskiej restauracji będzie smakował, jakbyśmy jedli go w małej restauracji gdzieś w San Francisco czy Nowym Jorku.

Obrazy mosty – wyznacznik nowoczesnego wnętrza

Obrazy mosty są ozdobami niezwykle wszechstronnymi. Obrazy z mostami pasują właściwe do każdego pomieszczenia, w każdym niemal domu. Dodatkowo, każde pomieszczenie w którym znajduje się obraz most będzie wydawało się większe, bardziej przestrzenne. Obrazy mosty występują w różnych gamach kolorystycznych, dlatego też (jak już wspomniano) można je wpisać w niemal każdą przestrzeń. Jeśli chcemy, aby nasza kuchnia, jadalnia czy sypialnia przywodziła na myśl kadry z filmów przygodowych, albo aby przypominała nam naszą egzotyczną wyprawę do Tajlandii, idealnym rozwiązaniem będzie obraz z mostem linowym. Taki obraz z mostem pasuje do każdego pomieszczenia udekorowanego w żywych kolorach, z drewnianymi nielakierowanymi meblami, urządzonych rustykalnie. Idealnie pasują do pomieszczeń z dużą ilością roślin, boazerią na ścianach. Obraz mostu linowego idealnie wkomponowuje się w pomieszczenia z drewnianymi meblami z ozdobami z juty, tradycyjnym afrykańskim rękodziełem czy rattanem.

Jeśli w naszym wnętrzu dominują plastik i stal, zdecydowanie do gustu przypadną nam obrazy nowoczesne mosty. Na przykład obraz mostu brooklyńskiego pozwoli nam poczuć się, jakbyśmy wjeżdżali właśnie do Wielkiego Jabłka jednym z amerykańskich oldsmobili. Pozwoli nam poczuć werwę wielkiej metropolii. Jeśli zaś wybierzemy obraz z mostem Golden Gate, możemy poczuć jak wiatr mierzwi nasze ukwiecone włosy w samym środku wielkiej rewolucji dzieci kwiatów.

Oba te obrazy idealnie pasują do pomieszczeń, w których dominują stonowane kolory. Meble z niekolorowanych metali i tworzyw sztucznych idealnie sparują się z obrazami przywodzącymi na myśl nowoczesność, a jednocześnie i dalekie podróże. Nawet na prowincji poczujesz się jak w prężnej i energicznej metropolii.

Wniosek jest więc taki, ze obrazy z mostami idealnie współgrają z dowolnie urządzoną przestrzenią. Nawet najmniejszemu metrażowi przybędzie metrów kwadratowych. Każdemu, nawet najnudniejszemu pomieszczeniu pomogą nadać blasku nowoczesności czy tchnienie przygody.