Fototapety wg kategorii - Motywacyjne

Fototapety motywacyjne to znakomita ozdoba wnętrza z trzech powodów. Po pierwsze, pasują do każdego stylu dekoratorskiego. Po drugie, każdy znajdzie pasujący dla siebie wzór, ponieważ nie ma świecie osoby, która nie chciałaby być w czymś lepsza. Po trzecie, to taki element aranżacji, który łączy aspekt praktyczny i estetyczny. Decydując się na taki motyw poprawimy nie tylko wystrój wnętrza, ale również nasze samopoczucie. Takie fototapety – motywatory do nowych wyzwań – z pewnością skradną Twoje serce!

Fototapeta czarno-białe napisy

Fototapeta czarno-białe napisy

Niech ściany przemówią! Minimalistyczny motyw na tapecie jest bardzo wymowny - niech znajdzie się w pokoju nastolatka.
Fototapeta hasło motywacyjne

Fototapeta hasło motywacyjne

Stylowa fototapeta z motywacyjnym hasłem to propozycja dekoracji przestrzeni biurowej lub szkolnej klasy.
51 fototapet
Fototapeta dla nastolatki z napisami

Fototapeta dla nastolatki z napisami

W pokoju nastolatki postawmy na nowoczesne dodatki w stylowej formie. Fototapeta uzupełni efektowną aranżację.
Fototapeta inspirujący napis

Fototapeta inspirujący napis

Typograficzne dodatki są zawsze w modzie! Za pomocą fototapety z napisami uzupełnimy niemal każde wnętrze.
Fototapeta kwiaty i napisy

Fototapeta kwiaty i napisy

Graficzne fototapety to prawdziwe morze inspiracji! Wybierzcie taki motyw, który najlepiej wpisuje się w charakter Waszego wnętrza.
Fototapeta motywacja do pracy

Fototapeta motywacja do pracy

Wymowne hasło utrwalone na nowoczesnej fototapecie to idealna motywacja do pracy. Niech tapeta zdobi np. ścianę w szkolnej stołówce.
Fototapeta motywacja do działania

Fototapeta motywacja do działania

Podobno zwizualizowane marzenia szybciej przeobrażają się w rzeczywistość. Sprawdzicie? Nasze fototapety posłużą Wam za motywację!
Fototapeta motywacyjna - kolory

Fototapeta motywacyjna - kolory

Kolorowa grafika pobudza do działania, a stylowa typografia wpisuje się w nowoczesną, nieco szaloną aranżację pokoju młodzieżowego.
Fototapeta motywacyjny cytat

Fototapeta motywacyjny cytat

Dekoracyjna typografia jest chętnie wykorzystywana przez projektantów wnętrz. Taka fototapeta nie pozostanie niezauważona.
Nowoczesna fototapeta motywacyjna

Nowoczesna fototapeta motywacyjna

Motywacyjna fototapeta w salonie? Taka grafika doskonale prezentuje się w przestronnym wnętrzu.

 

Fototapety motywacyjne w salonie odmienią Twoje życie!

Gdy wracamy po pracy do domu rzadko mamy siłę, by przełamać rutynę i zrobić coś nowego. Po zjedzeniu obiadu bierzemy książkę lub włączamy telewizor i zasiadamy na kanapie na resztę popołudnia. Choć wydaje nam się, że nie mamy energii na nic innego, to zazwyczaj za naszą biernością kryje się brak właściwej motywacji. Zapominamy o tym, że życie jest krótkie, że każda porażka nas czegoś uczy, a odkładane na później marzenia nigdy się nie spełniają. Jeśli więc chcesz, by w Twoim życiu coś się zmieniło, sięgnij po fototapety motywacyjne, które przykleisz na najbardziej reprezentacyjnej ścianie w salonie. Dzięki chwytliwym hasłom lub zabawnym napisom trudniej będzie Ci znaleźć powód, by nie zmienić czegoś w dotychczasowej rutynie. Zastanawiasz się, czy taka dekoracja będzie pasować do Twojej aranżacji? Zapewniamy Cię, że tak, więc koniec z wymówkami!

  • W nowoczesnym lub minimalistycznym wystroju doskonale będą się prezentować napisy w formie ciężkich, drukowanych liter. Prosta forma, ograniczona kolorystyka opierająca się jedynie na bieli i czerni oraz chwytliwe hasło staną się wyrazistą dekoracją salonu, która od razu ściągnie na siebie całą uwagę.
  • W aranżacji inspirowanej stylem retro warto poszukać fototapet z napisami, które przywodzą na myśl starodawne reklamy lub kampanie społeczne z połowy ubiegłego wieku. Połączenie tekstu z ciekawą oprawą graficzną znakomicie uzupełni salon vintage podkreślając urok dawnych lat.
  • Z kolei w romantycznym wystroju postawmy na wzory imitujące odręczne pismo  o miękkich liniach i delikatnych zawijasach. Tak zaprezentowana czcionka będzie nie tylko nośnikiem treści, ale także przepiękną dekoracją samą w sobie. 

Nie stresuj się jutrem - fototapety motywacyjne w sypialni

Z pewnością znasz to przykre uczucie z dzieciństwa, gdy przed klasówką z matematyki albo wizytą u dentysty bolał Cię ze strachu cały brzuch. Choć myśleliśmy, że gdy będziemy dorośli, to uczucie minie, okazuje się, że codzienne obowiązki są nie mniej stresujące. Jeśli kładąc się wieczorem nie możesz zasnąć myśląc już o kolejnym dniu, to odpowiednio dobrane fototapety motywacyjne mogą zdziałać cuda. Jak to możliwe? Musimy tylko pamiętać o kilku podstawowych zasadach: „Focus on good things”, „Sometimes you win, sometimes you learn” i „Small steps every day”. Dekoracja ściany z mądrym przesłaniem będzie doskonałym punktem wyjścia by zmienić swoje podejście do otaczającej nas rzeczywistości. Gdy odmienimy sposób myślenia, sprawimy, że każdy dzień stanie się łatwiejszy. 

Skuteczna dieta? Pomogą Ci fototapety motywacyjne do kuchni

Dieta to nie tylko głodzenie się i odmawianie sobie wszelkich kulinarnych pyszności. To przede wszystkim mądre dobieranie produktów, ich zdrowe przygotowywanie oraz regularny ruch każdego dnia. W związku z tym, że w kuchni zaczynamy każdy dzień i właśnie tutaj jadamy, motywacyjny napis na ścianie będzie doskonałym pomysłem by wyrobić w sobie zdrowe nawyki żywieniowe. Tekst nie musi dotyczyć bezpośrednio diety i jedzenia. Świetnym pomysłem będzie: „Stop thinking, start doing” lub „Yes, I can” – najważniejsze, abyś w głębi swojego serca wiedział, co chcesz osiągnąć i do czego zmierzasz. Taka fototapeta nie musi zajmować całej powierzchni ściany. Możesz zdecydować się na niewielki wzór, który umieścisz w prześwicie między kuchennym blatem a wiszącymi szafkami.  

Praktyczna fototapeta: motywacja w służbowym biurze

W pracy codziennie musimy zmagać się z nowymi wyzwaniami, obowiązkami i misjami. Czasami przychodzi nam to z łatwością, czasami dostajemy gęsiej skórki na myśl o jeszcze jednym projekcie do zrealizowania lub telefonie do wykonania. Musimy jednak pamiętać, że na naszą pracę składa się wiele małych czynności i to właśnie ich konsekwentne realizowanie zapewni nam sukces w najbliższej przyszłości. Aby o tym nie zapomnieć pomoże Ci odpowiednia dekoracja do biura, czyli fototapeta. Motywacja przypomina słońce, które choć zawsze świeci, czasami chowa się za chmurami - gdy mamy gorszy dzień, nie jesteśmy jej w stanie nigdzie dojrzeć. Wybierz więc napis, który nie pozwoli Ci się poddać: „Don’t stop when you’re tired, stop when you’re done”, „Work hard, dream big” lub „If you want something you’ve never had, you’ve got to do something you’ve never done”.