Fototapety wg kategorii - Motywacyjne

Fototapety motywacyjne to znakomita ozdoba wnętrza z trzech powodów. Po pierwsze, pasują do każdego stylu dekoratorskiego. Po drugie, każdy znajdzie pasujący dla siebie wzór, ponieważ nie ma świecie osoby, która nie chciałaby być w czymś lepsza. Po trzecie, to taki element aranżacji, który łączy aspekt praktyczny i estetyczny. Decydując się na taki motyw poprawimy nie tylko wystrój wnętrza, ale również nasze samopoczucie. Takie fototapety – motywatory do nowych wyzwań – z pewnością skradną Twoje serce!

49 fototapet

 

Fototapety motywacyjne w salonie odmienią Twoje życie!

Gdy wracamy po pracy do domu rzadko mamy siłę, by przełamać rutynę i zrobić coś nowego. Po zjedzeniu obiadu bierzemy książkę lub włączamy telewizor i zasiadamy na kanapie na resztę popołudnia. Choć wydaje nam się, że nie mamy energii na nic innego, to zazwyczaj za naszą biernością kryje się brak właściwej motywacji. Zapominamy o tym, że życie jest krótkie, że każda porażka nas czegoś uczy, a odkładane na później marzenia nigdy się nie spełniają. Jeśli więc chcesz, by w Twoim życiu coś się zmieniło, sięgnij po fototapety motywacyjne, które przykleisz na najbardziej reprezentacyjnej ścianie w salonie. Dzięki chwytliwym hasłom lub zabawnym napisom trudniej będzie Ci znaleźć powód, by nie zmienić czegoś w dotychczasowej rutynie. Zastanawiasz się, czy taka dekoracja będzie pasować do Twojej aranżacji? Zapewniamy Cię, że tak, więc koniec z wymówkami!

  • W nowoczesnym lub minimalistycznym wystroju doskonale będą się prezentować napisy w formie ciężkich, drukowanych liter. Prosta forma, ograniczona kolorystyka opierająca się jedynie na bieli i czerni oraz chwytliwe hasło staną się wyrazistą dekoracją salonu, która od razu ściągnie na siebie całą uwagę.
  • W aranżacji inspirowanej stylem retro warto poszukać fototapet z napisami, które przywodzą na myśl starodawne reklamy lub kampanie społeczne z połowy ubiegłego wieku. Połączenie tekstu z ciekawą oprawą graficzną znakomicie uzupełni salon vintage podkreślając urok dawnych lat.
  • Z kolei w romantycznym wystroju postawmy na wzory imitujące odręczne pismo  o miękkich liniach i delikatnych zawijasach. Tak zaprezentowana czcionka będzie nie tylko nośnikiem treści, ale także przepiękną dekoracją samą w sobie. 

Nie stresuj się jutrem - fototapety motywacyjne w sypialni

Z pewnością znasz to przykre uczucie z dzieciństwa, gdy przed klasówką z matematyki albo wizytą u dentysty bolał Cię ze strachu cały brzuch. Choć myśleliśmy, że gdy będziemy dorośli, to uczucie minie, okazuje się, że codzienne obowiązki są nie mniej stresujące. Jeśli kładąc się wieczorem nie możesz zasnąć myśląc już o kolejnym dniu, to odpowiednio dobrane fototapety motywacyjne mogą zdziałać cuda. Jak to możliwe? Musimy tylko pamiętać o kilku podstawowych zasadach: „Focus on good things”, „Sometimes you win, sometimes you learn” i „Small steps every day”. Dekoracja ściany z mądrym przesłaniem będzie doskonałym punktem wyjścia by zmienić swoje podejście do otaczającej nas rzeczywistości. Gdy odmienimy sposób myślenia, sprawimy, że każdy dzień stanie się łatwiejszy. 

Skuteczna dieta? Pomogą Ci fototapety motywacyjne do kuchni

Dieta to nie tylko głodzenie się i odmawianie sobie wszelkich kulinarnych pyszności. To przede wszystkim mądre dobieranie produktów, ich zdrowe przygotowywanie oraz regularny ruch każdego dnia. W związku z tym, że w kuchni zaczynamy każdy dzień i właśnie tutaj jadamy, motywacyjny napis na ścianie będzie doskonałym pomysłem by wyrobić w sobie zdrowe nawyki żywieniowe. Tekst nie musi dotyczyć bezpośrednio diety i jedzenia. Świetnym pomysłem będzie: „Stop thinking, start doing” lub „Yes, I can” – najważniejsze, abyś w głębi swojego serca wiedział, co chcesz osiągnąć i do czego zmierzasz. Taka fototapeta nie musi zajmować całej powierzchni ściany. Możesz zdecydować się na niewielki wzór, który umieścisz w prześwicie między kuchennym blatem a wiszącymi szafkami.  

Praktyczna fototapeta: motywacja w służbowym biurze

W pracy codziennie musimy zmagać się z nowymi wyzwaniami, obowiązkami i misjami. Czasami przychodzi nam to z łatwością, czasami dostajemy gęsiej skórki na myśl o jeszcze jednym projekcie do zrealizowania lub telefonie do wykonania. Musimy jednak pamiętać, że na naszą pracę składa się wiele małych czynności i to właśnie ich konsekwentne realizowanie zapewni nam sukces w najbliższej przyszłości. Aby o tym nie zapomnieć pomoże Ci odpowiednia dekoracja do biura, czyli fototapeta. Motywacja przypomina słońce, które choć zawsze świeci, czasami chowa się za chmurami - gdy mamy gorszy dzień, nie jesteśmy jej w stanie nigdzie dojrzeć. Wybierz więc napis, który nie pozwoli Ci się poddać: „Don’t stop when you’re tired, stop when you’re done”, „Work hard, dream big” lub „If you want something you’ve never had, you’ve got to do something you’ve never done”.