Obrazy wg kategorii - Metropolie • Obrazy na ścianę

Miasta odgrywają różne role w życiu milionów ludzi, więc jeśli jest jakieś szczególne miejsce, które lubimy i któremu zawdzięczamy dobrze spędzone lata, to może warto przełożyć naszą sympatię do miejsca i zakupić piękny obraz? Miasta ze wszystkich stron świata skupiają się właśnie w tej kategorii i mogą ozdobić Twoje mieszkanie. Tętniące słońcem panoramy będą pasować do jasnych salonów, natomiast obrazy miast o zmierzchu stworzą ciekawą atmosferę np. w sypialni - ale więcej o tym w dalszej części tekstu! 

Obraz miasto z tramwajem

Obraz miasto z tramwajem

Widok pięknego miasta malowanego akwarelą doda wnętrzu delikatności i łagodności. Taki obraz może stać się także ciekawym dodatkiem do biura.
Obraz z uliczką w mieście

Obraz z uliczką w mieście

Stonowany obraz z widokiem na ulicę miasta to nasza propozycja dekoracji sypialni, która urządzona jest w stylu boho.
487 obrazów
Obraz minimalistyczne Buenos Aires

Obraz minimalistyczne Buenos Aires

Obraz z panoramą miasta w klimacie pocztówki z delikatną kolorystyką uzupełni każde minimalistyczne wnętrze.
Obraz miasto Paryż

Obraz miasto Paryż

Miejskie motywy miast oświetlone zachodzącym słońcem są pozytywnym akcentem do każdego pomieszczenia, a szczególnie salonu.
Obraz miasto naszkicowane ołówkiem

Obraz miasto naszkicowane ołówkiem

Jeżeli chcecie ozdobić wnętrze ale wiecie, jakie dodatki najlepiej się w nim sprawdzą - postawcie na uniwersalny obraz z delikatnym motywem.
Obraz z widokiem na panoramę miasta

Obraz z widokiem na panoramę miasta

Obraz z wielkim miastem wprowadzi do pomieszczenia trochę dodatkowej energii, a stonowane kolory sprawią, że będzie on jednocześnie delikatny i spokojny.
Obraz z widokiem na stare miasto

Obraz z widokiem na stare miasto

Potężne, zabytkowe budowle górują nad miastami - a jest to ciekawy i oryginalny dodatek do wnętrza podróżnika.
Obraz miasto w Portugalii

Obraz miasto w Portugalii

Słoneczny krajobraz z mostem w mieście będzie nie tylko piękną ozdobą salonu, ale i nośnikiem wspomnień.
Realistyczny obraz - miasto Nowy Jork

Realistyczny obraz - miasto Nowy Jork

Nowy Jork to jedno z największych miast USA, którego zapierający dech w piersiach widok uchwyciliśmy na realistycznych obrazach ściennych.
Czarno-biały obraz z miastem

Czarno-biały obraz z miastem

Pośród tysięcy wizerunków miast, z pewnością znajdziecie ten, który najlepiej sprawdzi się w roli dekoracji Waszego salonu.
Obraz Big Ben w Londynie

Obraz Big Ben w Londynie

Nieco ciemniejszy format graficzny zbuduje we wnętrzu wyjątkową atmosferę, szczególnie jeśli wystrój jest w jasnej tonacji.
Obraz miasto Amsterdam

Obraz miasto Amsterdam

Wykorzystując obrazy inspirowane miejskimi pejzażami, możemy stworzyć interesującą, tematyczną stylizację pokoju lub biura.

 

Uniwersalny obraz – miasta do każdego pomieszczenia

Architektura miast zachwyca wszystkich. Począwszy do podróżników, którzy widzą coś pierwszy raz - po mieszkańców, którzy zachwycają się tym samym widokiem codziennie, a nawet kilka razy dziennie, i to nigdy im się nie znudzi. Mieszkając na szczycie jakiegoś wieżowca w centrum miasta mamy nieograniczony krajobraz – wtedy możemy podziwiać widoki prawie jak z lotu ptaka. Obraz miasta jest wtedy zachwycający! Niekończący się widok, aż po horyzont zapiera dech w piersiach. I dokładnie tak samo, jak na każdą stronę świata możemy mieć okno z takim widokiem, tak samo możemy w każdym pomieszczeniu mieć obrazy z miastem, które będą naszymi prywatnymi okienkami. Motyw miasta ma jeszcze jedną ciekawą zaletę: miejskie widoki wyglądają świetnie nie tylko przedstawione w kolorze, ale też w czarno-białej odsłonie, przez co znacznie łatwiej dopasujesz obraz do wnętrza swojego mieszkania.

Wschód słońca w mieście, czyli promienie wirujące między budynkami

Miasto oblane złotym kolorem wstającego słońca w towarzystwie czystego nieba to widok, który napawa optymizmem. Urocze domki, rozświetlone kamienice z osiedlowymi sklepikami są równie piękne co wielkie aglomeracje. Obraz miasta skąpanego w słońcu będzie pasował do niejednego salonu lub kuchni, w której dzień zaczynamy od kubka gorącej kawy. Nic się nie stanie, jeśli właśnie na ten obraz, będzie świecić słońce - nasze wydruki powstają na najwyższej jakości płótnie, z wykorzystaniem innowacyjnej technologii druku lateksowego, co zapewnia wieloletnią trwałość.

Energiczny obraz - miasto nocą w Twoim mieszkaniu

W nocnym krajobrazie metropolii jest coś takiego, co sprawia, że nie możemy się na niego napatrzeć. Zasypiający dzień, ale tętniące życiem miasto w nocy będzie świetnie pasować do wszystkich nowoczesnych aranżacji. Obrazy z miastem można łatwo wyobrazić sobie w stylizacji minimalistycznej, we wnętrzach zainspirowanych stylem skandynawskim, a nawet w futurystycznych przestrzeniach zainspirowanych stylem industrialnym. Co powiecie na widok miliona świateł, lamp i kolorowych neonów? Każda panorama wygląda wtedy magicznie, a zarazem trochę tajemniczo. Wieżowce Manhattanu odbijające się od tafli szerokiej, nowojorskiej rzeki to widok, na który można patrzeć godzinami. Takie właśnie jest miasto nocą! Obraz w takim nocnym wydaniu będzie przyciągał wzrok, zachwycał i nadawał oryginalnego charakteru.

Ponadczasowe obrazy - miasta, które znają wszyscy

Jeśli szukasz ładnej i nowoczesnej dekoracji, która dobrze sprawdzi się w biurze lub sali konferencyjnej, to obrazy miasta są strzałem w dziesiątkę. Sprawdzą się idealnie w salach, w których przyjmujemy zagranicznych gości – wtedy widok Nowego Jorku, Tokio lub innego wielkiego miasta będzie znany przez wszystkich obecnych, bez względu na wiek! Obrazy miast to jedne z tych wzorów, które naprawdę dobrze wkomponują się w większość aranżacji zdobiąc wnętrze, a jednocześnie stanowiąc dyskretne przypomnienie o ambicji przedsiębiorstwa. Jeśli zdecydujesz się na większy format albo nawet na tryptyk, nie będziesz potrzebować już żadnych innych ozdób!