Obrazy wg kategorii - Planety

Obrazy planet to odoskonały sposób, by cząstka kosmosu pozostawała w zasięgu naszego wzroku o każdej porze. Taka dekoracja to propozycja dla wszystkich miłośników kosmicznych motywów, filmów z gatunku science-fiction, a nawet tajemnic wszechświata. Intrygująca oprawa wnętrza stworzy w nim niesamowity klimat. Obrazy planet prezentujące fragment Układu Słonecznego sprawdzą się bardzo dobrze w aranżacjach czerpiących inspiracje z futuryzmu oraz awangardy. Akcenty ścienne z kosmicznymi pejzażami będą się atrakcyjnie prezentować także w minimalistycznych pomieszczeniach i nowoczesnych, nieco ekstrawaganckich wnętrzach, utrzymanych w duchu współczesnego designu.

69 obrazów

 

Obrazy planet w nowoczesnych pomieszczeniach

Motyw kosmosu sprawdzi się idealnie do dekoracji wnętrz urządzonych nowocześnie. Planety obrazy będą się dobrze komponować tam, gdzie rządzą geometryczne kształty, minimalizm i współczesny design. Poniżej prezentujemy kilka propozycji na zastosowanie naszych płócien w różnorodnych pomieszczeniach w domu. Obraz odpowiednio zestawiony z innymi elementami wystroju, stworzy w przestrzeni intrygującą otoczkę i doda magii nawet bardzo zwyczajnej stylizacji.

  • Planety obrazy prezentujące charakterystyczny rozkład kosmiczny będą oryginalną i wyrazistą oprawą monochromatycznie wykończonych oraz nowocześnie zaaranżowanych salonów. Układ Słoneczny na ścianie, zdynamizuje aranżacje i wniesie do nich feerię magicznych, nasyconych kolorów. Dekoracja utrzymana w ciemnej palecie estetycznie wpasuje się nie tylko w jasne pomieszczenie, gdzie w połączeniu ze ścianą, stworzy kontrast. Obrazy planet wykorzystamy także we wnętrzach, w których dominują szarości, granaty, a nawet czerń.
  • Do ozdoby ścian salonu urządzonego w stylu skandynawskim lub eklektycznym polecamy wybrać obrazy planet w formie kolorowych kompozycji. Tutaj rzeczywisty układ ciał niebieskich nie jest zachowany. Planety w wielobarwnym skupisku będą się dobrze prezentować w zestawieniu z bielą, cegłą, drewnianym wyposażeniem. Dodatek utrzymany w stylistyce retro doda przestrzeni ekspresji – ożywi skandynawski salon, a w eklektycznie urządzonym wnętrzu wyeksponuje urodę nieszablonowych i oryginalnych detali.

Kosmiczny pejzaż

Przy pomocy dekoracji ściennej z motywem kosmosu stworzymy we wnętrzu wyjątkową, romantyczną atmosferę. Jeśli chcemy zapewnić nowoczesnej sypialni klimat, sprzyjający relaksacyjnej aurze, wprowadźmy na jedną ze ścian efektowny pejzaż kosmiczny, prezentujący gwiazdy, planety i pył międzygwiezdny. Grafika wniesie do pomieszczenia tajemnicę i magię. Wśród propozycji sklepu internetowego Myloview możemy znaleźć surrealne, piękne scenerie i płótna przedstawiające planetę Ziemia. Obrazy przeniosą nas w inny wymiar rzeczywistości, estetycznie komponując się z futurystycznymi akcentami i wyposażeniem bazowym o minimalistycznej, prostej bryle.

Motyw planet w dziecięcej sypialni

Płótna z planetami mogą zostać zastosowane do ozdoby dziecięcych pokoików – będą pozytywnie wpływać na wyobraźnię dziecka i zbudują klimat, sprzyjający kreatywnej zabawie w zaciszu domu. Dekoracyjne akcenty z planetami w różnych konfiguracjach znajdą swe miejsce na nieumeblowanej ścianie, a także nad łóżkiem, czy komodą. Zadbajmy koniecznie o odpowiednie dopasowanie do kolorystyki i wystroju wnętrza.

Obrazy będą się dobrze komponować w sypialniach zdominowanych przez granaty, błękity i fiolety – utrzymane w ciemnych barwach, uwydatnią stonowaną, przygaszoną kolorystykę we wnętrzu. Do dziecięcego pokoju możemy wnieść także płótno z planetą Mars. Obrazy prezentujące ciało niebieskie w sporym powiększeniu zbudują w pomieszczeniu nastrój, sprzyjający odkrywaniu tajemnic świata – zmotywują małego naukowca do pracy, rozwiną w nim ciekawość i zachęcą do sięgania po książki. W kolekcji marki Myloview znajdziemy plansze z układem planetarnym, które posłużą dzieciom do nauki i intrygujące fotografiki – uatrakcyjnią każdą, zarówno tradycyjną jak i nowoczesną aranżację sypialni.