Obrazy wg kategorii - Cytaty

Mówi się, że liczą się czyny, nie słowa. Są jednak takie sytuacje, w których to właśnie dobre słowo, motywujące zdanie czy filozoficzne stwierdzenie, które otwiera nam oczy na pewne sprawy, jest w stanie zdziałać prawdziwe cuda. Obrazy z cytatami zawieszone w odpowiednim miejscu Twojego domu będą nie tylko stylową, ale przede wszystkim praktyczną dekoracją wnętrza. Obrazy z cytatami na ścianę mogą Ci przypominać o Twoich celach i marzeniach, o tym, aby się nigdy nie poddawać lub cieszyć się z małych, codziennych rzeczy. Odpowiednia czcionka, język i wymiary sprawią, że wybrana przez Ciebie ozdoba będzie perfekcyjnie pasować do aranżowanego wnętrza. Obraz z cytatem jest także świetnym pomysłem na prezent lub parapetówkę.

Obraz cytat - akwarela

Obraz cytat - akwarela

Obrazy z inspirującymi cytatami cieszą się ogromną popularnością wśród miłośników nowoczesnego wnętrzarstwa.
Obraz cytat o miłości

Obraz cytat o miłości

Obraz zastąpi tysiąc słów! Wymowny cytat o miłości będzie dekoracją romantycznego salonu lub pokoju nastolatki.
48 obrazów
Obraz cytat dla nastolatków

Obraz cytat dla nastolatków

W pokoju młodzieżowym w roli dominującej dekoracji sprawdzi się duży, wielobarwny obraz z inspirującymi napisami.
Obraz inspiracja do salonu

Obraz inspiracja do salonu

W salonie powieśmy kilka minimalistycznych obrazów w małych rozmiarach. Typograficzne motywy są mile widziane!
Obraz inspirujący cytat

Obraz inspirujący cytat

Kolorowy obraz z motywacyjnymi hasłami może znaleźć się np. w szkolnej świetlicy.
Obraz motywujący - do biura

Obraz motywujący - do biura

Domowe biuro udekorujmy obrazem, który utrzymany jest w delikatnej kolorystyce.
Obraz serduszka i napisy

Obraz serduszka i napisy

Romantyzmu nigdy dość - zwłaszcza w aranżacji dziewczęcego pokoju! Niech kolorowy obraz zdobi jedną ze ścian wnętrza.
Obraz z napisami do salonu

Obraz z napisami do salonu

Nowoczesny obraz przełamie klasyczną kompozycję w salonie i skupi na sobie uwagę. Dobrze prezentuje się na gładkiej ścianie.
Inspirujący obraz z cytatem

Inspirujący obraz z cytatem

Typograficzne dekoracje ścienne wspaniale prezentują się w nowocześnie urządzonych wnętrzach.
Obraz minimalistyczny z napisami

Obraz minimalistyczny z napisami

Minimalizm nie jest nudny! Graficzny obraz doda charakteru każdej przestrzeni.

 

Obrazy cytaty ozdobą nowoczesnego salonu

Ktoś powiedział kiedyś, że wszystko zaczyna się w naszej głowie. To proste, lecz niezwykle ważne zdanie powinno nam uzmysłowić, że to, co się dzieje i to, czego doświadczamy, zależy od tego, co sami o tym myślimy. Nasze pozytywne nastawienie pozwoli nam z godnością znieść nawet najtrudniejsze przeżycia, a pozytywne usposobienie sprawi, że nawet drobiazg urośnie do rangi ósmego cudu świata. Jeśli miewasz czasami kłopoty z zachowaniem dobrego podejścia do życia, obraz z cytatem będzie doskonałą ściągawką!

  • „Every moment is a fresh beginning” - pamiętaj, że zawsze możesz zacząć od nowa, nie pozwól wtłoczyć się w schematy i ograniczające Cię reguły. To co robisz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Właściwie dobrany obraz cytat będzie Ci o tym przypominać.
  • „Sometimes you win, sometimes you learn” – nie zawsze musisz wygrywać, aby być w życiu szczęśliwym. Czasami porażka jest jedyną szansą, aby się czegoś nauczyć i zdobyć doświadczenie.
  • „Never stop dreaming” – to właśnie marzenia dają nam siły do działania. Są dla nas tym, czym paliwo dla samochodu, dlatego pamiętaj, aby zawsze wyznaczać sobie wartościowe cele w życiu. Obraz cytat zawieszony w centralnym miejscu salonu sprawi, że nigdy o tym nie zapomnisz!

Czarno na białym, czyli obrazy cytaty w każdym stylu

Obrazy z cytatami na ścianę z oferty naszego sklepu dostępne są w praktycznie każdym możliwym kolorze, stylu i kroju pisma. W zależności od tego, czy chcesz udekorować nowoczesne, tradycyjne, monochromatyczne czy kolorowe wnętrze, bez kłopotu znajdziesz dokładnie takie obrazy cytaty, o których marzysz:

  • prosty napis na neutralnym tle,
  • wymyślną czcionkę przypominającą odręczny charakter pisma,
  • motto z pasującym do niego piktogramem
  • lub obraz z cytatem przypominający małe dzieło sztuki, które łączy ze sobą przepiękną grafikę i wymyślny napis.

Jeśli chcesz, aby wybrana przez Ciebie dekoracja świetnie się prezentowała w Twoim pokoju, dobierz ją do aranżowanego wnętrza. W przypadku minimalistycznego wystroju sięgnij po bogato zdobione obrazy cytaty, które staną się główną dominantą w przestrzeni. Jeśli jednak w Twoim salonie dużo się dzieje, postaw na prosty, monochromatyczny obraz, który zrównoważy charakterystyczne wnętrze.

Sypialnia pełna dobrych słów

Wystrój sypialni powinien być dla nas istotny z dwóch powodów: ponieważ tutaj zaczynamy nasz dzień i tutaj go kończymy. W zależności od tego w jakim nastroju wstaniemy, taki będziemy mieć dzień. Kładąc się z kolei w złym humorze, zwiększamy szansę na nieprzyjemny poranek. Obrazy z cytatami na ścianę są doskonałym pomysłem, aby już z samego rana naładować się dawką pozytywnej energii. „Enjoy every day”, „The adventures begins” czy „Positive vibes” są receptą na doskonały dzień! Wieczorem pozwolą nam z kolei z uśmiechem na twarzy położyć się i wypocząć po wszystkich obowiązkach.

Motywujące obrazy z cytatami do biura

Bardzo często biuro jest dla nas polem walki. Walki z naszym zmęczeniem, narastającymi obowiązkami, zbliżającymi się terminami czy konkurencją, która chce nam porwać klienta. Obrazy z cytatami będą nam przypominać o tym, że nie możemy składać broni, bo sukces misji zależy tylko i wyłącznie od naszego nastawienia. „It always seems impossible until it is done” czy “Never lose hope” będą zagrzewać Cię do walki każdego dnia. Obraz cytat z elegancką czcionką i kolorową grafiką będzie też doskonałym sposobem na ożywienie ascetycznego biura.

Obrazy z cytatami na ścianę w siłowni

Obrazy z cytatami sprawdzą się także doskonale jako dekoracja siłowni i szatni. W takiej przestrzeni warto sięgnąć po dekorację, która będzie skierowana przede wszystkim na nasz wysiłek fizyczny i pomoże nam przezwyciężyć chwilową słabość i chęć poddania się. Bardzo łatwo podjąć decyzję o kupieniu karnetu do klubu fitness, jednak o wiele trudniej wytrwać w postanowieniu, aby regularnie się tam pojawiać. Obraz z cytatem: „Don’t stop when you’re tired, stop when you’re done” lub “Stop thinking start doing” będą  znakomicie zagrzewać do walki o zdrowe ciało i piękną sylwetkę!