Obrazy wg kategorii - Siatkówka

Przyjrzymy się dzisiaj, jak mogą się prezentować sportowe obrazy. Siatkówka to jedna z najpopularniejszych i najchętniej uprawianych dyscyplin sportowych, dlatego w kolekcji Myloview znalazło się tak wiele jej przedstawień. Niezależnie od tego, czy czynnie uprawiamy ten sport, czy jedynie kibicujemy naszej ulubionej drużynie, efektowne zdjęcia i grafiki mogą ozdobić nasze wnętrze. Dla wielu będzie to zaskoczeniem, ale tego typu dekoracje odznaczają się także artystycznym charakterem, dzięki czemu będą doskonale wyglądać nawet w eleganckim salonie miłośnika sportu. W centrum naszego zainteresowania znalazła się nie tylko siatkówka halowa, ale także siatkówka plażowa. Obrazy z malowniczym zachodem słońca będą się znakomicie prezentować w sypialni, a złota plaża i palmy ozdobią pokój nastolatka. 

50 obrazów

 

Malarskie obrazy z siatkówką w artystycznym salonie

Jako pierwsze weźmiemy pod lupę niezwykle efektowne obrazy. Siatkówka to bardzo dynamiczny sport, podania między zawodnikami odbywają się w błyskawiczny sposób, piłka cały czas znajduje się w powietrzu, a wynik meczu może się zmienić w ułamku sekundy. Charakter tej dyscypliny znakomicie widać na graficznych wzorach, które choć ukazują temat w umowny sposób, doskonale oddają jego ducha. Minimalistycznie sportretowane sylwetki graczy zaprezentowane są na barwnym, abstrakcyjnym tle, które składa się z kolorowych smug farby. Ich układ świetnie odzwierciedla ruch zawodnika, którego co prawda nie widzimy na obrazie, ale możemy przewidzieć, patrząc na układ ciała. Takie obrazy siatkówki będą się znakomicie prezentować, gdy wybierzemy z szerokiej oferty dwa lub trzy wzory utrzymane w takiej samej estetyce i zawiesimy je obok siebie. Możemy skorzystać także z gotowego rozwiązania jakim jest poliptyk. Jedno przedstawienie rozbite na cztery mniejsze płótna to idealny pomysł do przestronnego wnętrza.

Siatkówka plażowa - obrazy w nastrojowym klimacie do sypialni

Z czym kojarzy się nam siatkówka plażowa? Obrazy ukazujące tę dyscyplinę sportową, prezentują nie tylko pełen emocji mecz, ale także zachwycająco piękne otoczenie, czyli błękitne niebo, krystalicznie czyste morze i złoty piasek. Takie przedstawienie będzie się znakomicie prezentować w pokoju, który chcemy wizualnie ocieplić. Dodatkowym atutem takich wzorów jest to, że nadmorskie pejzaże zawsze kojarzą się z urlopem, dlatego wieszając takie zdjęcia na ścianie, zagwarantujemy sobie wakacyjny klimat ot tak – w zaledwie kilka chwil. A jeśli chcemy stworzyć romantyczną, nastrojową aranżację sypialni, ale jesteśmy pasjonatami sportu i szukamy akcentu dekoracyjnego, na którym znajdzie się siatkówka? Obrazy, ukazujące rozgrywki na tle malowniczego, zachodzącego słońca, będą tym, czego szukamy. Czerwone, bezchmurne niebo, na którym rysują się czarne sylwetki zawodników i ażurowa siatka to propozycja, która z pewnością będzie się zachwycająco prezentować na ścianie.

Obrazy siatkówki w pokoju nastolatka kochającego sport

Obrazy z siatkówką to idealna propozycja do młodzieżowej aranżacji, jeśli tylko nastolatek kocha sport. Zamiast decydować się na ozdobne motywy, które szybko wychodzą z mody, postawmy na takie akcenty dekoracyjne, które będą odzwierciedlać pasje młodego człowieka. Co może znaleźć się na płótnach? Wszystko zależy od naszej pomysłowości. Jeśli szukamy stonowanej ozdoby, możemy sięgnąć po zdjęcie sportowej hali, jeśli zależy nam na przykuwającym oko wzorze, wybierzmy płonącą piłkę, która leci w powietrzu, z kolei miłośnikom barwnych ozdób polecamy artystyczne przedstawienia, które zaprezentowaliśmy do wystroju salonu. Kolorowe, rysunkowe grafiki nie tylko ożywią i zdynamizują pokój, ale także podkreślą jego młodzieżowy charakter. W tej roli świetnie sprawdzi się utrzymana w estetyce pop artu siatkówka. Obrazy, które przypominają kadr z komiksu, to propozycja, która jest nie tylko oryginalna, ale także efektowna.

Szkolne obrazy – siatkówka nie tylko na sportowej hali

W co zazwyczaj grywaliśmy w szkole na zajęciach z wychowania fizycznego? Najczęstszą dyscypliną jest oczywiście siatkówka. Obrazy tego sportu będą więc doskonałym pomysłem na to, by udekorować nie tyle samą halę, na której rozgrywają się mecze, ile przebieralnie, w których uczniowie przygotowują się do gry. Taka ozdoba będzie uzasadniona nie tylko wówczas, gdy szkoła ma swoją profesjonalną drużynę siatkarską. Każdy z uczniów poczuje się o wiele bardziej zmotywowany do gry, gdy już w szatni poczuje sportowego ducha. Takie obrazy mogą przedstawiać zarówno podobizny znanych zawodników, jak i kolorowe grafiki z piłką w roli głównej.