Naklejki wg kategorii - Trawa

Świeża, soczyście zielona trawa kojarzy nam się z pierwszymi dniami wiosny, ciepłem i optymizmem. Jeśli chcesz zatrzymać na dłużej ten ulotny moment w roku, to naklejka trawa jest znakomitym sposobem. Dekoracja ta nie tylko odświeży aranżację salonu czy kuchni, ale wprowadzi także kojącą zieloną barwę, która znana jest ze swoich relaksujących właściwości. Trawa naklejki na ścianę to dowód, że wystarczy naprawdę niewielki akcent, aby diametralnie odmienić wygląd pokoju. Możesz ją włączyć do całorocznego wystroju salonu, sięgnąć po nią w okresie Wielkanocnym, ponieważ w połączeniu z pisankami nabierze świątecznego charakteru lub zdecydować, aby trawa naklejka ozdobiła wnętrze Twojej kwiaciarni.   

45 naklejek

 

Naklejka - trawa w sielskiej i minimalistycznej aranżacji salonu

Jeśli chcesz poczuć bliskość natury mieszkając nawet w wielkim mieście to zdecyduj się na odpowiedni akcent dekoratorski. Naklejka w postaci nadruku na całą ścianę lub pokrywająca jedynie jej fragment sprawi, że przyroda na dobre rozgości się w Twoim wnętrzu. W zależności od stylistyki jaka panuje w aranżacji pokoju warto pomyśleć o innym wzorze, nie każde przedstawienie będzie bowiem pasować do każdego wnętrza.

  • Naklejka trawa w formie malowniczego pejzażu przedstawiająca zarówno błękitne niebo jak i zielony trawnik sprawdzi się jako dekoracja rustykalnej stylizacji lub salonu, w którym dominują klasyczne, drewniane meble, wiklinowe dodatki i ludowe akcenty. Dzięki niej pokój nabierze jeszcze bardziej naturalnego charakteru, a sielski krajobraz znakomicie uzupełni stylizowaną na wiejską aranżację.

  • Zupełnie inaczej należy podejść do dekoracji nowoczesnego wnętrza. W takim przypadku o wiele lepiej będzie się prezentować trawa naklejka w formie makrofotografii. Sfotografowane z bliska źdźbła trawy i zbierające się na nich drobne kropelki rosy będą przepiękną, minimalistyczną i dopasowaną stylistycznie dekoracją. Zielony akcent ożywi monochromatyczny pokój i sprawi, że stanie się bardziej przytulny.

  • Trawa naklejka to także niezwykle praktyczny pomysł na zamaskowanie niedoskonałości w salonie. Przyklejając ją na ścianie za stołem, gdzie oparcia krzeseł porysowały tynk, zasłonisz brzydkie rysy, a nieładne pękniecie zniknie z Twoich oczu ukryte pod zielonymi źdźbłami.

Śniadanie na trawie, czyli naklejka na szybę trawa w kuchennej aranżacji

Kuchnia powinna się nam kojarzyć z tym co zdrowe, świeże i naturalne. Chodzi jednak nie tylko o produkty, które kupujemy, ale także o właściwą aranżację wnętrza. Naklejka trawa umieszczona w prześwicie pomiędzy kuchennym blatem ze zlewem a wiszącymi szafkami będzie znakomitym, barwnym akcentem, który zróżnicuje wystrój. Dzięki wytrzymałym i wodoodpornym materiałom nie musisz się obawiać, że trudne warunki jakie panują w kuchni, zaszkodzą przyklejonej dekoracji. A jeśli w tym miejscu położyłeś eleganckie kafelki, wybraną przez siebie naklejką możesz także ozdobić szyby. Takie rozwiązanie zapewni Ci więcej prywatności, jeśli kuchenne okna wychodzą na inny budynek lub mieszkasz na parterze.

Relaksująca zieleń w biurze - naklejka trawa w służbowym wnętrzu

Jedną z podstawowych zalet, jakimi charakteryzuje się naklejka z motywem trawy jest jej uniwersalność. Soczyste zielone źdźbła będą pasować do każdego wnętrza, w którym nie ma innego wyrazistego elementu dekoracyjnego. Właśnie dlatego trawa naklejka jest znakomitym pomysłem na aranżację służbowego biura, w którym zazwyczaj nie mamy żadnych wzorzystych tapet ani plakatów. Tradycyjnie możemy ją przykleić na ścianę, najlepiej w takim miejscu, aby znajdowała się w zasięgu naszego wzroku. Zielony kolor znakomicie oddziałuje na nasz mózg ułatwiając nam relaks i wyciszenie się oraz wpływa kojąca na zmysł wzroku. Jeśli chcesz jednak spotęgować jej efekt, warto pomyśleć o przyklejeniu naklejki z trawą na blat swojego biurka – będzie to znakomite tło dla naszej papierkowej pracy.

Naklejka trawa na ścianę – sposób na odświeżenie kwiaciarni

Zielona dekoracja to wprost idealny pomysł na to, aby ozdobić wnętrze urokliwej kwiaciarni. Barwne, zachwycające kwiaty będą się cudownie prezentować na tle zielonej łąki i błękitnego nieba. Naklejka trawa sprawi, że kwiaciarnia ze zwykłego sklepu przemieni się w urokliwe miejsce przypominające ukwieconą polanę. A jeśli chcesz, żeby już z daleka Twoja witryna przyciągała spojrzenia, naklejka na szybę trawa z kolorowymi kwiatami będzie znakomitą ozdobą, dzięki której wystawa kwiaciarni nabierze olśniewającego charakteru.