Plakaty wg kategorii - Erotyka

Być może kategoria ta w pierwszej chwili kojarzy nam się z dość podejrzanymi przedstawieniami, które nie mają wiele wspólnego z klasą i elegancją. Tymczasem w kolekcji Myloview znalazły się tylko i wyłącznie zdjęcia, odznaczające się artyzmem i wdziękiem. Tak jak w sztuce wysokiej mamy do czynienia z aktami, które u nikogo nie wzbudzają oburzenia ani zgorszenia, tak i my skupiliśmy się wyłącznie na takich fotografiach, które prezentują najwyższy poziom. W jakich pomieszczeniach możemy zawiesić takie plakaty? Erotyka to jeden z tych motywów dekoracyjnych, który sprawdzi się tylko w wybranych miejscach. Doskonałym pomysłem jest sypialnia czy łazienka, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by ozdobić w ten sposób także salon. Wystarczy, że w naszym pokoju panuje odpowiedni wystrój.

46 plakatów

 

Plakaty erotyczne w salonie w stylu glamour

Jeśli podobają nam się przytulne, miłe dla oka i eleganckie wnętrza, to z pewnością przypadnie nam do gustu estetyka glamour. Dominują tutaj szlachetne materiały, zabytkowe meble inspirowane między innymi czasami Ludwika XVI, ciężkie zasłony z frędzlami i chwostami oraz stylowe, kryształowe żyrandole i lampy z ozdobnymi abażurami. Właśnie w takim wystroju, który odznacza się nieco buduarowym charakterem, doskonale będą się prezentować plakaty erotyczne. By stworzyć jak najlepszy efekt, znajdźmy taki wzór, który będzie utrzymany w podobnej estetyce. Jak może wyglądać takie przedstawienie? Znakomitym przykładem jest subtelny akt, zaprezentowany na tle elegancko urządzonego wnętrza, zmysłowy portret kobiety w perłach i kapeluszu w stylu vintage lub czarno-biała fotografia ukazująca zarys przytulonej do siebie pary.

Sypialniane plakaty: erotyka w łagodnej odsłonie

Sypialnia jest naszą oazą spokoju. Tutaj nie mają wstępu ani przyjaciele, ani goście, którzy przychodzą do nas w odwiedziny. Ostateczny wygląd wnętrza powinien być więc w pełni dopasowany do naszych potrzeb i stylistycznych preferencji. Jeśli chcemy postawić na spektakularną i wyrazistą ozdobę, zawieśmy w pokoju nastrojowe plakaty. Erotyka to szeroki wachlarz najprzeróżniejszych przedstawień, które wprowadzą do dotychczasowej aranżacji kameralny i intymny nastrój. Mówiąc o tego typu motywach, warto podkreślić, że szukając najefektowniejszego wzoru, powinniśmy kierować się zasadą „mniej znaczy więcej”. Tak naprawdę im mniej zostanie odsłonięte na wybranym przez nas plakacie, tym bardziej artystyczny charakter uda nam się wprowadzić do pokoju. Świetne rezultaty dają fotografie, których główną siłą oddziaływania są światłocienie. Uchylając nieco rąbka tajemnicy, skrywają jednocześnie wiele, pozostawiając resztę dla naszej wyobraźni.

Plakat do łazienki z nutką erotyzmu

A gdyby tak udekorować także naszą łazienkę? Erotyczne plakaty będą oryginalnym pomysłem na urozmaicenie przestrzeni. By zabezpieczyć je przed wilgocią, która unosi się w powietrzu, i kontaktem z wodą, oprawmy je w antyramę. Aby taka ozdoba pasowała do łazienki, poszukajmy przedstawień, które wiążą się z żywiołem wody. Jeśli lubimy nastrojowe wnętrza, koniecznie wybierzmy akt na tle malowniczej przyrody. Smukła sylwetka kobiety ćwiczącej jogę, zaprezentowana na tle zachodzącego słońca, odbijającego się w jeziorze, sprawi, że nasza aranżacja przejdzie znaczną metamorfozę. Mogłoby się wydawać, że jeden plakat nie jest w stanie zmienić wiele. Jeśli jednak w naszej łazience nie było wcześniej żadnej dekoracji, to nowy akcent pozwoli nam się cieszyć zupełnie nowym wystrojem. 

Plakaty erotyczne do eleganckiego klubu i pubu

Plakaty erotyczne w miejscu publicznym? Jeśli mówimy o nocnym klubie lub pubie, do którego przychodzimy ze znajomymi, by zrelaksować się po całym tygodniu intensywnej pracy, to jest to doskonałe aranżacyjne rozwiązanie. By tego typu dekoracje świetnie się prezentowały, klub musi się jednak charakteryzować nienagannym stylem i wystrojem na najwyższym poziomie. Wówczas stworzymy wnętrze, które będzie się odznaczać dobrym smakiem i gustem. Erotyczne zdjęcia powinny być i eleganckie, i artystyczne, bo dopiero wtedy będziemy mogli je zaliczyć do dziedziny sztuki, nadając im tym samym zupełnie inną rangę. Dobierając wzory, znajdźmy przedstawienia, które będą utrzymane w tej samej stylistyce. Motywem przewodnim może być ubiór, poza lub sceneria – wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać.