Plakaty wg kategorii - Motoryzacja • Plakaty na ścianę

Świat motoryzacji potrafi być naprawdę fascynujący. Odnajdą w nim coś dla siebie zarówno miłośnicy klasyki w stylu retro, jak i entuzjaści futuryzmu. Pojazdy potrafią jednak nie tylko fascynować, ale także zachwycić od strony estetycznej. Jeśli więc i nas pasjonują auta, samoloty, pociągi, czy statki – warto rozważyć sięgnięcie po plakaty motoryzacyjne. Tego rodzaju dekoracje są niezwykle różnorodne, dzięki czemu możemy wykorzystać je niemal we wszystkich rodzajach wnętrz. Modernistyczny, kontrastowy salon czy klasyczny drewniany gabinet – nie ma to znaczenia, gdyż do każdego z nich znajdziecie w ofercie Myloview odpowiednie plakaty.

Plakat z minibusem w stylu retro

Plakat z minibusem w stylu retro

Wspominasz z sentymentem, gdy po drogach jeździły tzw. "Ogórki"? Przypomnij sobie dawne czasy dzięki grafice z minibusem.
Plakat z zabytkowym samochodem

Plakat z zabytkowym samochodem

Sypialnia mężczyzny, który pasjonuje się samochodami, nabierze stylowego charakteru jeśli ozdobi ją plakatem z klasycznym autem.
356 plakatów
Plakat klub samochodowy

Plakat klub samochodowy

Uwielbiasz stuningowane auta i każdą wolną chwilę spędzasz w garażu? Podkreśl swoją pasję plakatem nawiązującym do słynnego amerykańskiego klubu.
Plakat do warsztatu samochodowego

Plakat do warsztatu samochodowego

Wyraziste kolory ożywią monotonne wnętrze i nadadzą mu charakteru lat 70-tych.
Plakat samochód z komiksu

Plakat samochód z komiksu

Plakat inspirowany komiksem można umieścić w salonie lub w pokoju nastolatka.
Plakat vintage pokaz motoryzacyjny

Plakat vintage pokaz motoryzacyjny

Dzięki plakatowi w stylu vintage podkreślimy elegancki styl wnętrza, a samochodowy motyw nada mu unikalności.
Plakat z sową w kasku

Plakat z sową w kasku

Hipsterski plakat z uroczą sową będzie idealną dekoracją w monotonnym pokoju nastolatka, który interesuje się motoryzacją.
Plakat motocykl retro do salonu

Plakat motocykl retro do salonu

Jeśli bardziej niż samochody kochasz dwukołowce i wiatr we włosach, spraw sobie prezent w postaci grafiki z motocyklem w stylu retro.
Plakat autoserwis do garażu

Plakat autoserwis do garażu

Jeśli prowadzisz warsztat samochodowy lub uwielbiasz majsterkować w swoim samochodzie, udekoruj garaż naszym plakatem motoryzacyjnym.
Plakat czarno-biały vintage

Plakat czarno-biały vintage

Kto nie chciałby mieć w swoim garażu zabytkowego, amerykańskiego samochodu? Teraz możesz mieć go w zasięgu wzroku dzięki naszej grafice w stylu vintage.
Plakat dla fanów motoryzacji

Plakat dla fanów motoryzacji

Nie wiesz jak nadać barw surowym wnętrzom? Idealnie sprawdzi się w tym plakat z motoryzacyjnym wzorem.
Plakat klub motoryzacyjny

Plakat klub motoryzacyjny

Dla fanów adrenaliny i szybkiej jazdy przygotowaliśmy plakat rodem z amerykańskich wyścigów samochodowych.

 

Plakaty motoryzacyjne: samochody sportowe i motory

Większość z nas, kiedy słyszy słowo „motoryzacja” zwykle myśli – auta. Dlatego też tak wiele z dostępnych w naszej ofercie wzorów poświęciliśmy właśnie tym pojazdom. Na punkcie samochodów często szaleją mali chłopcy... ale też i ci więksi. Maksymalna prędkość, liczba koni mechanicznych, rodzaj zawieszenia – to tylko niektóre z aspektów technicznych stanowiących tematy rozmów, a niekiedy nawet zażartych dyskusji. Dlatego też wizerunek auta ulubionej marki może być doskonałym urozmaiceniem sypialni każdego miłośnika samochodów. Z wielu dostępnych dekoracji najciekawszą wydają się być ścienne plakaty motoryzacyjne. Są niezwykle łatwe w montażu, a co więcej posiadamy niemal pełną swobodę jeśli chodzi o dostosowywanie ich rozmiarów. Warto więc po nie sięgnąć niezależnie czy będziemy chcieli ze zdjęcia luksusowego (sportowego, terenowego, zabytkowego...) auta zrobić główną ozdobę wnętrza, czy jedynie wykorzystać taką fotografię jako gustowanie wkomponowany dodatek.

Oczywiście samochody to tylko początek możliwości. Wiele osób ponad cztery koła przedkłada... dwa! Miłośnicy motorów, ścigaczy, skuterów oraz wszelkich innych jednośladów również odnajdą w ofercie Myloview mnóstwo wzorów dla siebie. Bardzo zależało nam na tym, aby nasze plakaty motoryzacyjne były zróżnicowane, a tym samym trafiły do jak największej liczby osób. Z tego samego powodu nasza oferta nie kończy się na pojazdach, poruszających się po ziemi...

„Podniebne plakaty” – motoryzacja w przestworzach!

Większość z Was najpewniej już po tytule domyśla się, o jakich wzorach mamy zamiar teraz napisać. Motoryzacyjny rozwój człowieka nie tylko usprawnił transport lądowy, ale sprawił także, iż maszyny wzbiły się w przestworza. Nic więc dziwnego, iż u wielu osób to właśnie samoloty oraz helikoptery wzbudzają największy podziw. Kwestią gustu oczywiście pozostaje, czy wolimy zabytkowe dwupłatowce, czy raczej nowoczesne, naddźwiękowe odrzutowce. A może jedne i drugie maszyny wywołują u nas zachwyt? Niezależnie od odpowiedzi na to pytanie, pośród wzorów Myloview na pewno odnajdziecie odpowiednie dla siebie, „podniebne” plakaty motoryzacyjne. Mogą one przedstawiać samoloty, helikoptery, a nawet sterowce. W zależności od przeznaczenia takiej dekoracji możemy zdecydować się na obrobione artystycznie zdjęcie lub kolorową grafikę. Ta druga opcja może szczególnie spodobać się dzieciom. Który maluch nie marzył w końcu choćby przez chwilę o zostaniu pilotem? Z pomocą atrakcyjnych, wesołych plakatów dziecięcy pokój może stać się idealnym miejscem do zabaw w pilotowanie latających maszyn oraz fantazjowania o podniebnych przygodach. Dorosłym natomiast niemal na pewno spodobają się bardziej nastrojowe plakaty, przedstawiające motoryzacyjne osiągnięcia awiacji. Tego rodzaju wzory mogą nadać szczególnie interesującego wyglądu przestronnemu salonowi lub kameralnemu gabinetowi.

Z drogi! Ciężki sprzęt!

Plakaty motoryzacyjne z oferty Myloview nie koncentrują się wyłącznie na najbardziej popularnych tematach. Pragniemy, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie pośród naszych propozycji. Dlatego też przeglądając dostępne wzory natraficie również na pojazdy mniej oczywiste, takie jak na przykład traktory czy inne maszyny rolnicze. Właśnie owa nietypowość stanowi największą zaletę tego rodzaju plakatów. Każde wnętrze ozdobione takimi dekoracjami nabierze oryginalnego, niepowtarzalnego charakteru. Jeśli więc pragniemy, aby nasze mieszkanie wyróżniało się na tle wszystkich innych i nie boimy się łamać schematów – oto plakaty w sam raz dla nas.

Retro plakaty: motoryzacja w starym stylu

Wiele osób zgodnie przyzna, iż najpiękniejszych samochodów należy szukać pośród klasyków sprzed dekad. Dla innych najbardziej nostalgicznym środkiem transportu pozostaną stare pociągi, obsługiwane przez parowe lokomotywy. Jedni i drudzy odnajdą w naszej ofercie coś dla siebie. Wiele z naszych plakatów motoryzacyjnych powstało właśnie za sprawa zainspirowania historią motoryzacji. Stylizowany na starą fotografię plakat to dekoracja, która znakomicie będzie się prezentować w klasycznym gabinecie niejednego miłośnika stylistyki retro.