Naklejki wg kategorii - Drzewa

Naklejka drzewo to efektowna dekoracja ścienna – sprawdzi się doskonale w duecie z gładkimi ścianami jako tło dla komód oraz sof w salonie i jako elegancka oprawa sypialnianego łoża. Wyrazisty akcent w czarnym kolorze będzie się dobrze prezentować we wnętrzach, urządzonych w skandynawskim stylu – dekoracja wyeksponuje urodę dodatków, inspirowanych naturą, a w zestawieniu z bielą stworzy estetyczny kontrast. Naklejkę drzewo na ścianę z powodzeniem wykorzystasz także do ozdoby klasycznych pomieszczeń i dziecięcych pokoików. Detal ścienny zapewni subtelny wygląd elegancko zaaranżowanym przestrzeniom. Naklejka drzewo dla dzieci w mgnieniu oka upiększy dziecięcą sypialnię i wprowadzi do niej kolor.

Naklejka drzewa iglaste

Naklejka drzewa iglaste

Leśne inspiracje w salonie: naklejka z drzewami umieszczona na minimalistycznej tapecie sprawi, że stylizacja zyska głębię.
Naklejka drzewo do jadalni

Naklejka drzewo do jadalni

Aranżacja jadalni nie może być nudna! Wnętrze udekorujmy nowoczesną naklejką ścienną z naturalnym motywem.
45 naklejek
Naklejka abstrakcyjne drzewko

Naklejka abstrakcyjne drzewko

Wystarczy jedna, duża naklejka z motywem drzewa, by cała przestrzeń wyglądała interesująco!
Naklejka czarne i szare drzewa

Naklejka czarne i szare drzewa

Drzewa na ścianie: za pomocą naklejek możemy wykreować oryginalną stylizację w każdym wnętrzu.
Naklejka drzewo i odlatujące ptaki

Naklejka drzewo i odlatujące ptaki

Zamiast łazienkowych płytek - wodoodporna naklejka z drzewem. Minimalistyczna stylizacja gotowa!
Naklejka drzewo wiśni

Naklejka drzewo wiśni

Uzupełniając aranżację o naturalne motywy (np. printy drzew, kwiatów) sprawimy, że wnętrze będzie prezentować się przytulnie i stylowo.
Naklejka drzewo z  liśćmi

Naklejka drzewo z liśćmi

Dekoracyjną naklejkę ścienną z zielonym drzewkiem warto umieścić w kolorowym pokoiku dziecięcym.
Naklejka gałęzie brzozy

Naklejka gałęzie brzozy

Korony drzew w salonie: naklejka w dużym rozmiarze zastąpi inne ozdoby ścienne w nowoczesnym wnętrzu.
Naklejka ścienna palmy

Naklejka ścienna palmy

Egzotyka w minimalistycznym wydaniu - taka naklejka sprawdzi się np. w stylizacji pubu.
Naklejka wiosenne drzewko

Naklejka wiosenne drzewko

Naklejki ścienne to uniwersalne ozdoby, które możemy wprowadzić zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i do stylizacji biura.
Naklejka zielona jabłoń

Naklejka zielona jabłoń

Kolorowa naklejka jabłoni to dekoracja ścienna przeznaczona do szkół, przedszkoli oraz dziecięcych pokoików.
Naklejka brzozy

Naklejka brzozy

Brzozowy motyw ścienny to kropka nad "i" w aranżacji wnętrza w stylu skandynawskim.

 

Naklejka drzewo: dekoracja inspirowana światem przyrody

Naklejka ścienna drzewo będzie się dobrze prezentować w przestrzeniach, których bazę stanowią śnieżne kolory i dodatki, zaczerpnięte z natury. Ozdoba ścienna stanie się piękną oprawą pomieszczeń, zaaranżowanych w skandynawskiej stylistyce.

Czarna naklejka ścienna drzewo w połączeniu z bielą stworzy atrakcyjny kontrast i nada wnętrzu wyrazistą oprawę. Dekoracyjna naklejka będzie się estetycznie komponować w zestawieniu z jasną podłogą, białym zestawem wypoczynkowym i szkłem. Wdzięczne drzewko może zostać wykorzystane w salonie – stanie się subtelnym tłem dla stolika nocnego w sypialni i tradycyjnej komody w korytarzu. Naklejka drzewo na ścianę sprawdzi się doskonale w przestrzeni, w której zastosowano dekoracje inspirowane światem przyrody – zielone rośliny doniczkowe, wazon z ozdobną gałęzią, drewniane detale. Naklejka to bardzo uniwersalny sposób na odświeżenie aranżacji. Nie musimy decydować się na przeprowadzanie długotrwałych i drogich remontów. Wystarczy jeden wyrazisty print - na przykład wspomniane naklejki drzewa - by mieszkanie wyglądało oryginalnie!

Drzewka w eleganckich wnętrzach

Naklejka drzewo stanie się piękną oprawą niezabudowanej, gładkiej ściany w eleganckich salonach, zaaranżowanych klasycznie i w stylistyce glamour. Drzewo o bujnych liściach, pnączach i kwiatach, będzie się pięknie komponować w zestawieniu z geometrycznie profilowanymi dodatkami. Naklejka drzewo na ścianę będzie się dobrze prezentować we wnętrzu, w którym przeważają stonowane barwy – beże, szarości, kremy – jasna kolorystyka drzewnego akcentu z powodzeniem wpasuje się w stylistykę eleganckiego salonu i kunsztownie zaaranżowanej jadalni.

Brązowe drzewko sprawdzi się doskonale w klasycznej sypialni, której bazę stanowią drewniane ciemne meble, jasna pościel i gustowne elementy, inspirowane minimalizmem. Naklejka drzewo nada aranżacji łagodnego charakteru. W mgnieniu oka ożywi oraz odświeży monochromatycznie wykończone wnętrze. Do ozdoby pomieszczenia możesz także wykorzystać kolorowy wzór. Pzy jego użyciu wyeksponujesz wybrane barwy i nadasz przestrzeni wyrazistą oprawę.

Motyw drzewa: naklejka na ścianę dla dzieci

Barwna naklejka drzewo dla dzieci wprowadzi feerię kolorów i fantazję do dziecięcej sypialni. Dekoracja ścienna zapewni pomieszczeniu finezyjny i bajkowy wygląd, co przełoży się na większe poczucie bezpieczeństwa maluchów. Drzewo naklejka na ścianę dla dzieci uprzyjemni im kreatywną zabawę z dala od telewizora i komputera, a ścianie zapewni wdzięczną oprawę. W kolekcji sklepu znajdziesz baśniowe drzewka, utrzymane w tęczowej palecie kolorystycznej. Będą wspaniałym tłem dla drewnianego łóżeczka. Subtelna naklejka drzewo dla dzieci z białymi i różowymi kwiatami, będzie się efektownie prezentować w zestawieniu z bielonym meblem, pluszowymi akcentami oraz pastelowymi dodatkami. Dekoracja ścienna sprawi, że wnętrze zyska wyjątkowo przytulny wydźwięk. Drzewo naklejka na ścianę dla dzieci z kolorową roślinnością i bajkowym ptactwem, ożywi tradycyjną aranżację i wniesie do niej bajkowy urok. Detal z powodzeniem możesz zastosować nad łóżkiem lub jako ozdobę całkowicie nieumeblowanej ściany. Kolorowe kompozycje wniosą do przestrzeni radość.