Naklejki wg kategorii - Drzewa

Naklejka drzewo to efektowna dekoracja ścienna – sprawdzi się doskonale w duecie z gładkimi ścianami jako tło dla komód oraz sof w salonie i jako elegancka oprawa sypialnianego łoża. Wyrazisty akcent w czarnym kolorze będzie się dobrze prezentować we wnętrzach, urządzonych w skandynawskim stylu – dekoracja wyeksponuje urodę dodatków, inspirowanych naturą, a w zestawieniu z bielą stworzy estetyczny kontrast. Naklejkę drzewo na ścianę z powodzeniem wykorzystasz także do ozdoby klasycznych pomieszczeń i dziecięcych pokoików. Detal ścienny zapewni subtelny wygląd elegancko zaaranżowanym przestrzeniom. Naklejka drzewo dla dzieci w mgnieniu oka upiększy dziecięcą sypialnię i wprowadzi do niej kolor.

Naklejka drzewa iglaste

Naklejka drzewa iglaste

Leśne inspiracje w salonie: naklejka z drzewami umieszczona na minimalistycznej tapecie sprawi, że stylizacja zyska głębię.
Naklejka drzewo do jadalni

Naklejka drzewo do jadalni

Aranżacja jadalni nie może być nudna! Wnętrze udekorujmy nowoczesną naklejką ścienną z naturalnym motywem.
53 naklejek
Naklejka abstrakcyjne drzewko

Naklejka abstrakcyjne drzewko

Wystarczy jedna, duża naklejka z motywem drzewa, by cała przestrzeń wyglądała interesująco!
Naklejka czarne i szare drzewa

Naklejka czarne i szare drzewa

Drzewa na ścianie: za pomocą naklejek możemy wykreować oryginalną stylizację w każdym wnętrzu.
Naklejka drzewo i odlatujące ptaki

Naklejka drzewo i odlatujące ptaki

Zamiast łazienkowych płytek - wodoodporna naklejka z drzewem. Minimalistyczna stylizacja gotowa!
Naklejka drzewo wiśni

Naklejka drzewo wiśni

Uzupełniając aranżację o naturalne motywy (np. printy drzew, kwiatów) sprawimy, że wnętrze będzie prezentować się przytulnie i stylowo.
Naklejka zielona jabłoń

Naklejka zielona jabłoń

Kolorowa naklejka jabłoni to dekoracja ścienna przeznaczona do szkół, przedszkoli oraz dziecięcych pokoików.
Naklejka brzozy

Naklejka brzozy

Brzozowy motyw ścienny to kropka nad "i" w aranżacji wnętrza w stylu skandynawskim.
Naklejka drzewo z  liśćmi

Naklejka drzewo z liśćmi

Dekoracyjną naklejkę ścienną z zielonym drzewkiem warto umieścić w kolorowym pokoiku dziecięcym.
Naklejka gałęzie brzozy

Naklejka gałęzie brzozy

Korony drzew w salonie: naklejka w dużym rozmiarze zastąpi inne ozdoby ścienne w nowoczesnym wnętrzu.
Naklejka ścienna palmy

Naklejka ścienna palmy

Egzotyka w minimalistycznym wydaniu - taka naklejka sprawdzi się np. w stylizacji pubu.
Naklejka wiosenne drzewko

Naklejka wiosenne drzewko

Naklejki ścienne to uniwersalne ozdoby, które możemy wprowadzić zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i do stylizacji biura.

 

Naklejka drzewo: dekoracja inspirowana światem przyrody

Naklejka ścienna drzewo będzie się dobrze prezentować w przestrzeniach, których bazę stanowią śnieżne kolory i dodatki, zaczerpnięte z natury. Ozdoba ścienna stanie się piękną oprawą pomieszczeń, zaaranżowanych w skandynawskiej stylistyce.

Czarna naklejka ścienna drzewo w połączeniu z bielą stworzy atrakcyjny kontrast i nada wnętrzu wyrazistą oprawę. Dekoracyjna naklejka będzie się estetycznie komponować w zestawieniu z jasną podłogą, białym zestawem wypoczynkowym i szkłem. Wdzięczne drzewko może zostać wykorzystane w salonie – stanie się subtelnym tłem dla stolika nocnego w sypialni i tradycyjnej komody w korytarzu. Naklejka drzewo na ścianę sprawdzi się doskonale w przestrzeni, w której zastosowano dekoracje inspirowane światem przyrody – zielone rośliny doniczkowe, wazon z ozdobną gałęzią, drewniane detale. Naklejka to bardzo uniwersalny sposób na odświeżenie aranżacji. Nie musimy decydować się na przeprowadzanie długotrwałych i drogich remontów. Wystarczy jeden wyrazisty print - na przykład wspomniane naklejki drzewa - by mieszkanie wyglądało oryginalnie!

Drzewka w eleganckich wnętrzach

Naklejka drzewo stanie się piękną oprawą niezabudowanej, gładkiej ściany w eleganckich salonach, zaaranżowanych klasycznie i w stylistyce glamour. Drzewo o bujnych liściach, pnączach i kwiatach, będzie się pięknie komponować w zestawieniu z geometrycznie profilowanymi dodatkami. Naklejka drzewo na ścianę będzie się dobrze prezentować we wnętrzu, w którym przeważają stonowane barwy – beże, szarości, kremy – jasna kolorystyka drzewnego akcentu z powodzeniem wpasuje się w stylistykę eleganckiego salonu i kunsztownie zaaranżowanej jadalni.

Brązowe drzewko sprawdzi się doskonale w klasycznej sypialni, której bazę stanowią drewniane ciemne meble, jasna pościel i gustowne elementy, inspirowane minimalizmem. Naklejka drzewo nada aranżacji łagodnego charakteru. W mgnieniu oka ożywi oraz odświeży monochromatycznie wykończone wnętrze. Do ozdoby pomieszczenia możesz także wykorzystać kolorowy wzór. Pzy jego użyciu wyeksponujesz wybrane barwy i nadasz przestrzeni wyrazistą oprawę.

Motyw drzewa: naklejka na ścianę dla dzieci

Barwna naklejka drzewo dla dzieci wprowadzi feerię kolorów i fantazję do dziecięcej sypialni. Dekoracja ścienna zapewni pomieszczeniu finezyjny i bajkowy wygląd, co przełoży się na większe poczucie bezpieczeństwa maluchów. Drzewo naklejka na ścianę dla dzieci uprzyjemni im kreatywną zabawę z dala od telewizora i komputera, a ścianie zapewni wdzięczną oprawę. W kolekcji sklepu znajdziesz baśniowe drzewka, utrzymane w tęczowej palecie kolorystycznej. Będą wspaniałym tłem dla drewnianego łóżeczka. Subtelna naklejka drzewo dla dzieci z białymi i różowymi kwiatami, będzie się efektownie prezentować w zestawieniu z bielonym meblem, pluszowymi akcentami oraz pastelowymi dodatkami. Dekoracja ścienna sprawi, że wnętrze zyska wyjątkowo przytulny wydźwięk. Drzewo naklejka na ścianę dla dzieci z kolorową roślinnością i bajkowym ptactwem, ożywi tradycyjną aranżację i wniesie do niej bajkowy urok. Detal z powodzeniem możesz zastosować nad łóżkiem lub jako ozdobę całkowicie nieumeblowanej ściany. Kolorowe kompozycje wniosą do przestrzeni radość.