Obrazy wg wnętrz - Salon Fryzjerski

Ludzie udają się do salonu fryzjerskiego zarówno po to, by poczuć się pięknie, jak i po to, by nieco się zrelaksować i odpocząć. Wybory dekoracyjne, których dokonujesz w siedzibie swojego salonu, są dla Twoich klientów wyraźną wskazówką i przesłanką na temat tego, w jaki sposób będziesz podchodzić do upiększania ich fryzur. Mówiąc krótko: Twój salon to Twoja wizytówka w równej mierze, jak tworzone przez Ciebie fryzury! Wykorzystaj obrazy fryzjerskie, aby wyglądał jak najlepiej. W niniejszej kategorii zebraliśmy obrazy do salonu fryzjerskiego o rozmaitej tematyce, barwach i nastroju, abyś bez względu na to, jaki ma być ostateczny wygląd twojej firmy, zawsze mógł z łatwością dopasować odpowiednią grafikę. Przygotowaliśmy także krótki poradnik, który – mamy nadzieję – ułatwi Ci określenie, które obrazy na ścianę do salonu fryzjerskiego będą najlepsze!

Nowoczesny obraz do fryzjera

Nowoczesny obraz do fryzjera

Salon fryzjerski udekorowany obrazem z czarno-białym motywem tematycznym, prezentuje się ciekawie i nowocześnie.
Obraz damska fryzura

Obraz damska fryzura

Portrety kobiet są najczęściej wybieranymi dodatkami do dekoracji salonu fryzjerskiego.
48 obrazów
Obraz do fryzjera motyw klasyczny

Obraz do fryzjera motyw klasyczny

W salonie fryzjerskim nie powinno zabraknąć klasycznych dekoracji. Obraz z naturalnym motywem ożywi wnętrze.
Obraz do fryzjera symbole

Obraz do fryzjera symbole

Symbole pracowni fryzjerskiej na obrazie - niech taka grafika znajdzie się tuż przy wejściu do salonu.
Obraz do fryzjera z kobietą

Obraz do fryzjera z kobietą

Nie unikajmy kolorów. Salon fryzjerski powinien przyciągać uwagę!
Obraz do salonu fryzjerskiego szkic

Obraz do salonu fryzjerskiego szkic

Minimalistyczny szkic z piękną kobietą wpisuje się w nowoczesną stylizację salonu fryzjerskiego.
Obraz fryzjer męski

Obraz fryzjer męski

W salonie fryzjera męskiego warto umieścić dekoracje nawiązujące do klasycznego, rustykalnego stylu. Wnętrze z klasą!
Obraz fryzjerski nożyczki

Obraz fryzjerski nożyczki

Obraz z symbolem fryzjerstwa - z nożyczkami - będzie wizytówką wnętrza.
Obraz kwiaty do fryzjera

Obraz kwiaty do fryzjera

Motywy kwiatowe w salonie fryzjerskim? Tak! Postawmy na klasyczne i łagodne kolory.
Obraz kwiaty w akwareli

Obraz kwiaty w akwareli

Obraz z kwiatami ociepla wnętrze. Aranżacja salonu fryzjerskiego z wykorzystaniem takich obrazów, staje się ciekawsza.
Obraz portret kobiety

Obraz portret kobiety

Subtelny portret kobiety zawieszony w salonie fryzjerskim inspiruje i podkreśla elegancką stylizację.
Obraz portret rudej kobiety

Obraz portret rudej kobiety

Portret wykonany w niekonwencjonalnym stylu w salonie fryzjerskim sprawdzi się idealnie!

 

Wszystko dla piękna: obrazy do salonu fryzjerskiego

Salon fryzjerski jest miejscem, do którego udajemy się, aby poczuć się wyjątkowo atrakcyjnie. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni uwielbiają przecież to uczucie, jakie daje dobrze dobrana, świeża fryzura: to poczucie, że nasz wygląd jest wreszcie nieskazitelny, i że zmiana – choćby tylko subtelna – jest naprawdę pozytywna. A najlepsze jest to, że włosy odrastają, więc ten proces można powtarzać właściwie w nieskończoność!

Każdy właściciel salonu fryzjerskiego powinien sobie zadać pytanie: czy moi klienci naprawdę będą mogli poczuć się pięknie i atrakcyjnie, jeżeli będą poddawani zabiegom w salonie, o którego udekorowanie nie zadbano odpowiednio? Cóż, jesteśmy zdania, że byłoby to niemal niemożliwe, i sądzimy, że dobry wystrój to niemal połowa sukcesu każdego salonu fryzjerskiego! Warto zadbać o ten aspekt, wybierając odpowiednio stylowe obrazy do salonu fryzjerskiego. To łatwy, szybki i niedrogi sposób na wprowadzenie radykalnej zmiany we wnętrzu. Mamy dla Was kilka wskazówek, które pomogą Wam zrobić to naprawdę profesjonalnie.

Wybierz obrazy na ścianę do salony fryzjerskiego z motywem przewodnim

Motywy przewodnie są w środowisku dekoratorów wnętrz cokolwiek kontrowersyjnym tematem. Niektórzy uważają tematyczne dekoracje za tandetne i kiczowate, inni – za niemal konieczne. Co do nas, uważamy, że wprowadzenie motywu przewodniego to naprawdę dobry sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji! Jaki wybrać? W zasadzie ogranicza nas tylko wyobraźnia: może to być Prowansja, z jej polami lawendy po horyzont i uroczymi domkami (bardzo relaksujące!), ale może też być jakiś styl muzyczny (na przykład rockabilly – czyli styl retro jednocześnie uroczy i rockowy; jego charakterystycznymi elementami są wzory w groszki i kolor wiśniowej czerwieni!), wybrany kolor (cały salon w błękitach albo w zieleni? Czemu nie!).

Warto dobrać motyw przewodni, kierując się tym, w jakich stylizacjach specjalizuje się nasz salon – a do motywu dobrać reprezentujące go obrazy fryzjerskie. W wielu przypadkach same tylko obrazy do salonu fryzjerskiego i ściana pomalowana na charakterystyczny kolor, może uzupełnione interesującymi bibelotami, wystarczą, aby stworzyć wyjątkowe wnętrze, które będzie przyciągać klientki i klientów już samym swoim wyglądem!

  • Duże NIE: Bałagan i zagracenie: Choć oczywiście gorąco polecamy obrazy do salonu fryzjerskiego, chcielibyśmy zaznaczyć, że bardzo istotne jest wykorzystywanie ich w sposób taki, aby nie tworzyły w salonie wrażenia zagracenia i ciasnoty. Zdecydowanie złym pomysłem jest stawianie obrazów pod ścianą, bez zawieszania ich (ryzyko potknięcia się!) albo stawianie ich na meblach (mogą spaść albo zostać zrzucone). Salon fryzjerski jest przede wszystkim miejscem pracy, dlatego należy zapewnić pracującym tam osobom możliwie optymalne warunki, nawet za cenę rezygnacji z części ozdób.
  • Duże TAK: Odważne i wyraziste obrazy fryzjerskie: Salon fryzjerski jest miejscem relaksu, ale to wcale nie znaczy, że musi być neutralnie i nieciekawie udekorowany, albo że należy unikać intrygujących, odważnych rozwiązań dekoracyjnych. Wprost przeciwnie: eksperymenty są tu bardzo wskazane! Ciekawy wystrój wnętrza zasugeruje Twoim klientom, że także w obszarze fryzur jesteś skłonny do podejmowania ryzyka i próbowania nowych, niestandardowych rozwiązań. Dlatego zadbaliśmy o to, aby na nasze salon fryzjerski obrazy składały się nie tylko typowe grafiki prezentujące piękne fryzury, ale także różnego rodzaju nietuzinkowe wzory.
  • Duże NIE: Kurczowe trzymanie się przeszłości: Na pewno prawie każdemu zdarzyło się widzieć salon fryzjerski, który wyglądał, jakby przeniósł się w czasie sprzed mniej więcej trzydziestu lat. To wrażenie, którego należy za wszelką cenę unikać! Styl retro jest fantastyczny, ale musi być zamierzony... Wykorzystaj nasze obrazy na ścianę do salonu fryzjerskiego, by nadać swojemu gabinetowi świeży, nowoczesny wygląd: z nimi to naprawdę łatwe!