Plakaty wg kategorii - Sporty zimowe

Gdy zbliża się zima możemy narzekać na śnieg i niskie temperatury lub skorzystać z tej pory roku i podciągnąć naszą kondycję fizyczną jeżdżąc na nartach lub łyżwach. Nawet jeśli jeszcze nigdy do tej pory nie próbowałeś tych dyscyplin, to może właśnie w tym roku przyszedł na to czas? Nasze plakaty sportów zimowych ukazujące uroki aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu z pewnością zachęcą Cię do wyjścia ze swojej strefy komfortu i spróbowania czegoś nowego. Taka ozdoba wnętrza nie będzie więc tylko akcentem dekoracyjnym, ale swego rodzaju bodźcem, który zmotywuje Cię do wyjścia z domu. Plakaty snowboardowe, narciarskie, a może hokejowe? Jeśli nie możesz się zdecydować wybierz kilka i stwórz z nich efektowny tryptyk.

54 plakatów

 

Plakaty sportów zimowych: do wyboru, do koloru!

Nie ważne jaki sport uprawiasz – ważne, że aktywnie spędzasz wolny czas! Swoje hobby możesz wykorzystać nie tylko do utrzymania wysokiej sprawności fizycznej, ale również do udekorowania domu lub mieszkania. Jeśli konkretna dyscyplina sprawia Ci wiele radości, przynosi relaks i satysfakcję, to nawet wówczas, gdy jesteś w domu, możesz czerpać przyjemność patrząc na odpowiednio dobrane plakaty. Sporty zimowe prezentują się niezwykle efektownie, ponieważ mają miejsce wśród zmarzniętej, pokrytej śniegiem przyrody. Szukając pięknej ozdoby do naszego wnętrza zdecydujmy się na wzór, który eksponuje zapierający dech w piersiach widok. Może to być snowboardzista wykonujący spektakularny skok na tle błękitnego nieba, narciarz zjeżdżający ze stromego, górskiego szczytu lub osoba uprawiająca snowkiting – dyscyplinę, która cieszy się coraz większą popularnością. Na czym ona polega? To połączenie nart lub snowboardu z lataniem w powietrzu za pomocą niewielkiego latawca napędzanego wiatrem. Plakaty sportów zimowych staną się nie tylko zachwycającą ozdobą. Kto wie, być może dzięki nim, gdy tylko spadnie śnieg podejmiesz decyzję o swojej pierwszej wyprawie na deskę lub o zapisaniu się na kurs snowkitingu? 

Efektowne plakaty: sporty zimowe w salonie miłośników ruchu

Czy plakaty sportów zimowych będą dobrze wyglądać w eleganckim salonie? Jak najbardziej. Kluczem do sukcesu jest jednak wybór odpowiedniego przedstawienia. W szerokiej puli wzorów znajdziemy zarówno malownicze widoki, ujęcia eksponujące jedynie detal czy graficzne kompozycje o artystycznym charakterze. Wybrana przez nas dyscyplina może być tylko pretekstem do zaprezentowania zapierającej dech w piersiach górskiej panoramy. Wystarczy, że wybierzemy ośnieżone wierzchołki, które zajmują znaczną część zdjęcia, a sportowym akcentem będzie niewielka sylwetka narciarza wykonującego skok w powietrzu. Jeśli sam uprawiasz jedną z dyscyplin możesz zdecydować się na wzór, który eksponuje sprzęt – narty, łyżwy lub deskę snowboardową.

  • By wprowadzić do wystroju intensywny kolor i wyrazistą formę, zdecyduj się na rysunkowy plakat. Sporty zimowe ukazane w formie barwnych grafik ożywią pokój i nadadzą mu charakteru. Co powiesz na kolorowe sylwetki narciarzy, ciemną postać snowboardzisty na tle neonowej plamy farby lub przedstawienie nawiązujące do pop artu utrzymane w komiksowej estetyce? Z kolei wielbicielom stylu vintage z pewnością przypadną do gustu plakaty zimowych igrzysk olimpijskich pochodzące sprzed kilkudziesięciu lat. Niczym teleport przeniosą nas w mgnieniu oka do pierwszej połowy XX wieku.  

Plakaty snowboardowe (i nie tylko) dla nastolatka kochającego sport

Jeśli Twoje dziecko uprawia sport, warto to docenić, ponieważ w dzisiejszych czasach większość młodzieży nad aktywnością fizyczną przedkłada wirtualną rzeczywistość. Szukając więc pomysłu na ciekawą aranżację pokoju zainspiruj się tą dyscypliną, którą uprawia nastolatek. Jedną z podstawowych zalet, jakimi odznaczają się plakaty jest to, że bez trudu wyjmiemy je z antyramy, zwiniemy i schowamy w specjalnej tubie, dzięki czemu co kilka miesięcy możemy zmienia takie dekoracje, a także wracać do poprzednich. Właśnie dlatego, gdy zbliża się zima, możemy mu wyczarować pasującą do pory roku aranżację, w której główną rolę będzie odgrywać plakat. Snowboard, narty, łyżwy czy hokej? Z pewnością sam najlepiej wiesz, co kocha Twoje dziecko. Wybierz więc odpowiednie przedstawienie pasujące do pokoju, a gdy zima dobiegnie końca zamieńcie śnieżny sport na ścienną dekorację prezentującą piłkę nożną lub wyczynową jazdę na rowerze.