Fototapeta Wenecja

Wsłuchując się w Cztery Pory Roku Antonio Vivaldiego przemierzamy wąskie uliczki i kręte kanały Wenecji. To fascynujące miasto dostarcza nam wielu inspiracji, które teraz przedstawiamy Wam w formie fototapety. Wenecja w dużym formacie będzie atrakcyjnym dodatkiem do klasycznej przestrzeni i wniesie do niej dużą dawkę romantyzmu. Ale to nie wszystko, co jest nam w stanie zaproponować fototapeta Wenecja. Gondole to z kolei sposób na przełamanie nowoczesnej, chłodnej aury wnętrza, więc udajcie się w podróż po Wenecji, a odkrywając jej prawdziwe piękno, przenieście je do swojej najbliższej przestrzeni!

Fototapeta architektura Wenecji

Fototapeta architektura Wenecji

Wyjątkowa architektura Wenecji utrwalona na fototapecie będzie niezwykłym i bardzo eleganckim dodatkiem do wnętrza.
Fototapeta zabytki Wenecji

Fototapeta zabytki Wenecji

To inspirujące miasto może być przedstawiane na wiele sposobów: na realistycznej fototapecie, bądź w formie artystycznego szkicu.
47 fototapet
Fototapeta Wenecja do restauracji

Fototapeta Wenecja do restauracji

Wnętrze restauracji serwującej włoską kuchnię można ozdobić w oryginalny sposób - np. decydując się na ścienną panoramę Wenecji.
Fototapeta Wenecja do sypialni

Fototapeta Wenecja do sypialni

W romantycznej sypialni zdecydujmy się na nieszablonowe rozwiązanie i zamiast fototapet z kwiatami, wybierzmy tapetę z panoramą Wenecji.
Fototapeta Wenecja sepia

Fototapeta Wenecja sepia

Fototapeta ocieplona filtrem sepii odświeży chłodną aranżację, wprowadzając do niej słoneczną aurę.
Fototapeta weneckie inspiracje

Fototapeta weneckie inspiracje

Zwiedzanie Wenecji bez wychodzenia z domu - fototapeta może stać się nośnikiem fascynujących krajobrazów, w tym włoskich widoków!
Fototapeta widok Wenecji

Fototapeta widok Wenecji

Panorama miasta "złamana" paletą szarości to forma nowoczesnej dekoracji ściennej do salonu.
Fototapeta zachód słońca w Wenecji

Fototapeta zachód słońca w Wenecji

Fototapeta miasta nocą wprowadzona do sypialni sprawi, że przestrzeń staje się bardziej przytulna.
Fototapeta Bazylika Santa Maria

Fototapeta Bazylika Santa Maria

Panorama Wenecji o zachodzie słońca to bezapelacyjnie jeden z najpiękniejszych miejskich pejzaży. Wprowadźmy go do naszego salonu.
Fototapeta kanał w Wenecji

Fototapeta kanał w Wenecji

Sieć kanałów zastępująca ulice przepełnione samochodami, to jeden z najważniejszych znaków rozpoznawczych Wenecji.
Fototapeta Pałac Dożów

Fototapeta Pałac Dożów

Spośród weneckich widoków wybraliśmy te najciekawsze: na powyższej fototapecie widzimy Pałac Dożów z lotu ptaka.
Fototapeta Wenecja czarno-biała

Fototapeta Wenecja czarno-biała

Fototapeta z widokiem Wenecji stanie się dekoracją klasycznego wnętrza, a przy okazji optycznie je powiększy.

 

Wyjątkowa fototapeta - Wenecja jako sposób na stylowe wnętrze

Nie sposób nie zakochać się w Wenecji. Wspaniałe zabytki, słoneczna pogoda i ciekawa historia miasta sprawiają, że Wenecja jest dziś jednym z najbardziej obleganych miejsc na turystycznej mapie Włoch. Romantyczny widok, jaki oferuje to miasto, to propozycja dla osób, które chciałyby w wyrazisty sposób podkreślić styl swojego mieszkania. Doskonale fototapeta Wenecja sprawdzi się też w sypialni, gdzie umieszczona na ścianie za zagłówkiem zastąpi inne dekoracje graficzne. Wielkoformatowy print będzie przypominać o wizycie w tym magicznym mieście, bądź rozbudzi naszą wyobraźnię i spowoduje, że podróż do Wenecji stanie się naszym największym marzeniem!

Nastrojowa fototapeta Wenecja: gondole i urokliwe mosty

Gondole są najbardziej charakterystyczną wizytówką miasta, a turyści nie mogą oprzeć się pokusie podróżowania tymi wąskimi łódkami. Na naszych fototapetach, gondole stanowią najważniejszy akcent. Wykorzystajmy taki motyw np. w przestronnym salonie urządzonym w minimalistycznym stylu, ale zestawmy go z surowymi meblami, aby podkreślić nowoczesny styl. Jeśli jednak chcemy zachować odrobinę ciepła, nie bójmy się korzystać z rustykalnych dodatków. Woda, uliczki i mosty sprawdzą się też jako fototapeta 3D. Wenecja i jej urok w trójwymiarze uzupełni klasyczną stylizację pomieszczenia. Taki motyw będzie też dobrze prezentował w jadalni lub kuchni. Wyobraźcie sobie codzienne śniadanie z widokiem na piękny Plac św. Marka lub urokliwe kanały dotknięte wschodzącym słońcem.

Karnawałowa fototapeta – maska wenecka i feeria kolorów

Karnawał wenecki to tradycja, kiedy ludzie przebierają się w kolorowe stroje, zakładają maski i tańczą lub spacerują po uliczkach miasta, świętując niekiedy nawet przez 180 dni! Ten kolorowy motyw także sprawdzi się dobrze jako fototapeta. Wenecja jest wtedy pozytywna i pełna zabawy. Kolorowe maski weneckie przedstawione na dużym formacie to idealne rozwiązanie np. do pokoju dziewczynki. Takie motywy mogą znaleźć się nie tylko w aranżacjach mieszkań. Wykorzystajmy je np. w restauracji. Jesteśmy pewni, że klimatyczny, kolorowy widok miasta zachwyci każdego fana włoskiej kuchni!

Odrobina romantyzmu na ulicach Wenecji

Powszechnie uważa się, że to panorama Paryża jest esencją romantyzmu. My uważamy, że weneckie widoki wcale jej nie ustępują! Fototapeta Wenecja w czarno-białej odsłonie wpisze się w każde wnętrze, w którym brakuje przysłowiowej kropki nad „i”. Romantyczne emocje miasta utrwalone na fototapecie sprawią, że w pomieszczeniu będzie przytulniej. Ciepły zachód słońca będzie doskonałym elementem, który sprawi, że patrząc na niego poczujemy się zrelaksowani, spokojni i wypoczęci. A jeśli będziemy chcieli ozdobić taką dekoracją całą ścianę, przyda nam się fototapeta 3D. Wenecja będzie wtedy jak prawdziwa!