Fototapeta - piłka nożna

Fototapety piłkarskie cieszą się największym zainteresowaniem wśród pozostałych tapet o tematyce sportowej. A to wszystko za sprawą niebywałej popularności jaką cieszy się ta dyscyplina sportowa. Piłka nożna określana jest mianem „królowej sportu”. Nic dziwnego. Mecze piłkarskie śledzone są z wypiekami na twarzy przez ludzi na całym świecie, a w samym „przemyśle” piłkarskim pracuje ponad 300 milionów osób. Fototapety piłka nożna są doskonałym pomysłem na aranżację pokoju prawdziwego kibica. Będą też trafioną dekoracją sklepu sportowego lub pubu, który oferuje swoim bywalcom transmisje meczów.
Fototapeta Leo Messi

Fototapeta Leo Messi

Fototapeta z Leo Messim w barwach FC Barcelony to prawdziwa gratka każdego kibica Blaugrany!
Fototapeta piłka nożna czarno-biała

Fototapeta piłka nożna czarno-biała

Graficzny, czarno-biały motyw piłki futbolowej, zdynamizuje przestrzeń w pokoju nastolatka.
75 fototapet
Fototapeta piłka nożna szkic

Fototapeta piłka nożna szkic

Rysunek z piłkami uzupełni kolorem pokój dziecięcy. Wyrazista, niebieska fototapeta, powinna znaleźć się na jednej ścianie.
Fototapeta piłka nożna wzór

Fototapeta piłka nożna wzór

Fotografia macro z piłką w siatce zdynamizuje klasyczne wnętrze pokoju chłopca i stanie się jego główną ozdobą.
Fototapeta piłka nożna zawodnik

Fototapeta piłka nożna zawodnik

Sylwetka piłkarza na minimalistycznej tapecie będzie ozdobą zarówno pokoju dziecka, jak i kawalerki.
Fototapeta piłkarska Camp Nou

Fototapeta piłkarska Camp Nou

Fototapeta z widokiem na stadion FC Barcelony to przestrzenny dodatek do stylizacji np. salonu kibica.
Fototapeta piłkarska do pokoju chłopca

Fototapeta piłkarska do pokoju chłopca

W pokoju chłopca nie może zabraknąć sportowych inspiracji. Piłkarska fototapeta jest jedną z nich.
Fototapeta piłkarska Messi

Fototapeta piłkarska Messi

Fototapeta z Leo Messim sprawdzi się nie tylko w mieszkaniu. Warto umieścić ją np. w szkolnej szatni.
Fototapeta stadion piłkarski

Fototapeta stadion piłkarski

Przestrzenna fototapeta stadionu widzianego z lotu ptaka sprawi, że wnętrze będzie wydawać się większe.
Fototapeta sylwetka piłkarza

Fototapeta sylwetka piłkarza

Czarno-biała tapeta ze szkicem sylwetki piłkarza to uniwersalny dodatek do stylizacji pokoju kibica.

 

 Fototapety piłkarskie, czyli walka w imię dobra

Oglądając fototapety piłka nożna nie zdajemy sobie sprawy, jak ważną rolę odgrywała w dawnych czasach ta dyscyplina sportowa. Należy pamiętać, że piłka nożna to niezwykle stara gra zespołowa, co może być zaskoczeniem nawet dla najbardziej zagorzałych fanów. Początków jej istnienia należy szukać już w czasach starożytnych na terenach dzisiejszego Meksyku. Wyglądała wówczas zupełnie inaczej, choć z naszą współczesną wersją łączyły ją trzy zasadnicze cechy: boisko, dwie przeciwne drużyny i jedna piłka, za pomocą której zdobywało się punkty. Celem gry nie była jednak tylko i wyłącznie zabawa. Rozgrywki stanowiły część rytuałów i symbolizowały odwieczną walkę dobra ze złem, w której rywalizacja toczyła się na śmierć i życie i to w dosłownym znaczeniu. Wybierając fototapety piłkarskie do swojego wnętrza warto pamiętać, że jest to sport o niezwykle długiej i bogatej historii.

Fototapeta z piłkarzami w chłopięcym pokoju 

Większość chłopców, którzy interesują się sportem marzy o tym, aby zostać światowej sławy piłkarzem. Obserwują swoją ulubioną drużynę i utożsamiają się z konkretnym zawodnikiem. Fototapety piłkarze umieszczone w ich pokoju będą prawdziwym spełnieniem marzeń. Strzałem w dziesiątkę są także fototapety dla dzieci piłka nożna przedstawiające spadające z góry czarno-białe piłki. Motyw ten sprawdzi się także u nieco starszego fana futbolu – w pokoju nastolatka. Do takiego wnętrza możemy także wybrać fototapety piłkarskie, które nie będą jednak przedstawiać konkretnych zawodników, lecz minimalistycznie uchwycone sylwetki graczy.

Fototapety piłka nożna w pokoju dorosłego kibica

Tapety 3D piłka nożna to doskonały sposób na urządzenie pokoju prawdziwego fana piłki nożnej. Szeroki wybór wzorów sprawia, że nawet dorosły mężczyzna, który wyrósł z chłopięcej fascynacji gwiazdami futbolu, znajdzie fototapety piłkarskie pasujące do jego salonu. Fototapety z piłkarzami zostawmy więc w dziecięcym pokoju i poszukajmy mniej infantylnych dekoracji.

  • Znakomitym wyborem są fototapety piłka nożna przedstawiające uchwycony nocą pusty stadion. Granatowe niebo, jaskrawa zieleń murawy i blask reflektorów tworzą energetyczne i żywe zestawienie barwne pasujące do nowoczesnego, minimalistycznie urządzonego wnętrza.
  • Oryginalnymi dekoracjami, o skrajnie minimalistycznym charakterze są fototapety piłkarskie przedstawiające boisko widziane z lotu ptaka. Płaska, graficzna wręcz forma murawy będzie doskonałym tłem dla industrialnego stylu.
  • W pokoju dorosłego miłośnika futbolu sprawdzą się także fototapety z piłkarzami, ale w innej formie, niż w pokoju małego kibica. Tutaj stawiamy na przedstawienia zawodników w formie uproszczonych piktogramów w otoczeniu innych piłkarskich symboli jak piłka, bramka czy koszulka sportowa. 

Fototapety piłkarskie w kameralnym salonie 

Wybierając tapety o tematyce futbolowej warto zadbać o to, aby były dobrze dobrane do naszego salonu. Należy uwzględnić nie tylko metraż pokoju, ale także oświetlenie. W przestronnym salonie każdy rodzaj fototapety piłka nożna  będzie dobrze wyglądać. Urządzając mały pokój musimy zadbać o to, aby go nie przytłoczyć i nie zaburzyć proporcji. Kameralny salon optycznie powiększymy i dodamy kilka metrów kwadratowych sięgając po tapety 3D piłka nożna. Wrażenie trójwymiarowości sprawi, że salon nabierze głębi i będzie sprawiał wrażenie większego. Z kolei w przypadku słabo oświetlonego wnętrza lepiej zdecydować się na jasną fototapetę przedstawiającą zieloną murawę lub widok stadionu za dnia. Nocna wersja spowoduje, że dodatkowo przyciemnimy wnętrze.