Naklejki wg kategorii - Londyn

Można nie lubić tego, że jest wielki, głośny, zatłoczony i nigdy nie stoi w miejscu, ale przyznajmy: Londyn to jedno z najpiękniejszych miast Europy. Przynajmniej tych największych. Jest też niewiarygodnie różnorodny (pod każdym względem!) i ma pełną ekscytujących wydarzeń historię. Na ulicach Londynu można usłyszeć wszystkie języki świata i spotkać ludzi każdej możliwej narodowości! Chcielibyśmy, aby nasze naklejki z Londynem choć trochę oddawały tę cudowną rozmaitość – i chyba nam się udało… Przygotowaliśmy też dla Ciebie poradnik, w którym zdradzamy, jaka naklejka Londyn najlepiej będzie pasować do danego wnętrza, i jak dobrać naklejki, aby odmienić przestrzeń nie do poznania. Naklejki Londyn pomogą Ci przenieść się myślami do stolicy Wielkiej Brytanii, jednocześnie okazując się ozdobą zaskakująco łatwą w montażu i niekłopotliwą w utrzymaniu. 

43 naklejek

 

Deszczowy, mglisty, ale inspirujący: Londyn na naklejkach

Można by spędzić niejedno popołudnie, wyliczając wszystkie mniejsze i większe powody, aby uwielbiać Londyn. Można by wspomnieć o wspaniałych historycznych obiektach, jakie znajdują się w tym mieście. O klimatycznych zakamarkach, na które trafia się w każdej z jego wielu dzielnic. O buzującej życiem scenie kulturalnej. O tym, że jest rajem dla osób, które kochają zakupy i dobre jedzenie. O jego muzeach i parkach, o niezawodnym metrze i zabawnych piętrowych autobusach, o nienagannie grzecznych mieszkańcach i niezawodnie kiepskiej pogodzie.

I choć wszystko to uwielbiamy, to najwyżej cenimy sobie szczególne piękno i wyjątkowy urok tego miasta. I mamy tu na myśli nie „urok” w znaczeniu czegoś, co jest sentymentalne i przesłodzone, lecz raczej w znaczeniu czaru i magii. Naprawdę trudno o bardziej fotogeniczne miasto! Przygotowaliśmy nasze naklejki z Londynem w taki sposób, aby choć w niewielkiej części oddawały nasze uwielbienie dla tego wyjątkowego miejsca. Znajdą tutaj coś dla siebie i osoby, które uwielbiają wielkie miasta, i miłośnicy dobrze znanych zabytków, i entuzjaści brytyjskiego kolorytu lokalnego. A my pokażemy Wam, w jaki sposób naklejka Londyn, o ile tylko zostanie starannie dobrana i z pomysłem wykorzystana, może odmienić wnętrze nie do poznania! Pozwólcie więc, że zabierzemy Was w podróż po stolicy Wielkiej Brytanii widzianej naszymi oczami: oto kilka pomysłów na naklejki z londyńskimi widokami.

Tematyczna naklejka: Londyn jako motyw przewodni we wnętrzu

Chyba wszyscy zgodzą się ze stwierdzeniem, że Londyn jest jedną z najważniejszych światowych stolic mody i stylu. To właśnie stamtąd pochodzi wiele bardzo charakterystycznych, świetnie rozpoznawalnych na całym świecie estetyk, między innymi zadziorny styl punkowy. W aranżacji wnętrz popularne jest także dekorowanie przestrzeni, których motywem przewodnim jest po prostu Wielka Brytania: pełnych Union Jacków (czyli brytyjskich flag), londyńskich widoków i charakterystycznie brytyjskich elementów, takich jak piętrowe autobusy, żółte taksówki czy pociesznie staroświeckie budki telefoniczne. Podobają Ci się tego rodzaju wnętrza? Naklejki Londyn pozwolą Ci łatwo i szybko wykorzystać tę inspirację w Twoim mieszkaniu! Możesz wykorzystać naklejki, aby ozdobić powierzchnie mebli, na przykład drzwi szafy, blat stołu czy biurka, regał, ale możesz także przykleić je na ścianach, a nawet na oknach. Każda sucha, równa i gładka powierzchnia będzie odpowiednia! Za sprawą swojej uniwersalności naklejki Londyn pomogą Ci odmienić wystrój łatwo, szybko i przyjemnie. A także na długo, ponieważ każdą z nich tworzymy z myślą o trwałości.

Naklejki z Londynem w siedzibie firmy

Londyn jest nie tylko jedną ze światowych stolic mody: jest także jednym z najważniejszych miast na mapie światowych finansów i przedsiębiorczości. Zainspiruj się tym i wykorzystaj naklejki Londyn do udekorowania siedziby swojej firmy! Jaka to może być firma? Widzimy tutaj mnóstwo opcji: od biur przedsiębiorstw, które prowadzą interesy ze stolicą Wielkiej Brytanii, poprzez siedziby przedsiębiorstw transportowych i logistycznych aż po biura podróży. I, naturalnie, brytyjskie puby! Naklejki to łatwy i – na co zwraca uwagę każdy patrzący w przyszłość przedsiębiorca – ekonomiczny sposób na poprawę wyglądu firmowych pomieszczeń i dodanie im charakteru.

Nowoczesny, minimalistyczny, miejski: do jakiego stylu pasują londyńskie widoki?

Tyle razy już pisaliśmy tutaj o Londynie w kontekście stylu, że dziwne byłoby, gdybyśmy nie wspomnieli chociaż pokrótce o tym, jak zestawiać popularne style aranżacyjne z londyńskimi naklejkami. Jakie style komponują się z nimi najlepiej? Od razu przychodzi nam do głowy co najmniej kilka! Minimalistyczne wnętrze zyska odrobinę urozmaicenia, które jednak nie zaburzy jego ascetycznej estetyki, jeśli tylko jakiś jego element udekorujesz czarno-białą naklejką z widokiem na Londyn. Zabawna naklejka z czerwonym autobusem będzie w sam raz do wnętrza udekorowanego eklektycznie, z przymrużeniem oka. Z kolei romantyczny widok na któryś z pięknych londyńskich parków może być cudowną wprost ozdobą nastrojowej sypialni urządzonej w stylu shabby chic. Naklejki Londyn ze scenami z przemysłowych dzielnic tego miasta są też wręcz wymarzoną ozdobą wszystkich przestrzeni zainspirowanych stylem industrialnym!