Fototapety wg kategorii - Ameryka Południowa

Fototapeta Ameryka Południowa to propozycja dla miłośników dalekich podróży. Wśród dostępnych kadrów znajdziemy malownicze krajobrazy prezentujące florę i faunę kontynentu, a także panoramy przedstawiające najsłynniejsze miasta, w tym Salvador, Sao Paulo, Rio de Janeiro oraz Buenos Aires. Fototapety Ameryki Południowej wniosą do pomieszczeń atmosferę charakterystyczną dla tego kontynentu: pełnego życia, tańca i kolorów. Dekoracje ścienne z wodospadami, cudami natury i architektury wkomponujemy we wnętrza urządzone nowocześnie, eklektycznie oraz naturalnie. Magiczne pejzaże będą pięknym tłem dla elementów, inspirowanych przyrodą z drugiego krańca świata.

140 fototapet

 

Fototapety Ameryka Południowa – które kadry sprawdzą się do dekoracji domu?

Poniżej prezentujemy kilka sposobów na wykorzystanie wielkoformatowych fotografii przedstawiających najpiękniejsze miejsca na kontynencie. Malowniczy krajobraz w salonie błyskawicznie przeniesie nas w wyobraźni w rozległe obszary zachwycającej Patagonii, między górskie szczyty And i w tereny bujnie porośniętej dżungli.

  • Fototapeta Ameryka Południowa przedstawiająca piękny wodospad na tle roślinności będzie doskonałą dekoracją nowoczesnego salonu, wykończonego w jasnej palecie. Kadr możemy połączyć z modernistyczną, prostą sofą lub szykowną kanapą utrzymaną w klasycznej stylistyce. W zestawieniu z krajobrazem z nadrzeczną scenerią, wykorzystamy szkło, ceramikę, kamień. Wodospad będzie się wspaniale prezentować tam, gdzie dominują naturalne materiały, zielone rośliny i akcenty zaczerpnięte z przyrody.

Miłośnicy gór mogą wprowadzić do swoich salonów fototapety prezentujące monumentalne szczyty And. Taka ozdoba ścienna uprzyjemni wypoczynek i przeniesie nas na łono natury. Fototapetą z Ameryką Południową upiększymy przestrzenie urządzone w stylu folk oraz wnętrza czerpiące inspiracje z rustykalnej, sielskiej stylistyki. Wśród propozycji marki Myloview znajdziemy widoki na Andy w różnorodnych barwach, co pozwoli nam idealnie dobrać kadr do palety rządzącej w pomieszczeniu. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie tu wykorzystanie grafiki przywodzącej na myśl dzieło wykonane w technice akwareli lub olejnej – stworzy w salonie wspaniały klimat. Górskie pejzaże prezentujące zielone doliny i przechadzające się po nich, lamy, będą się pięknie prezentować wśród drewnianych mebli i roślin, a także w zestawieniu z naturalną podłogą.

Tajemnicza dżungla w salonie

Bujne lasy Amazonii ożywią każde monochromatycznie wykończone wnętrze, odświeżą wystrój i wniosą do przestrzeni pozytywną energię, harmonię, witalność. Codzienny kontakt ze scenerią pełną drzew wpłynie na lepsze samopoczucie i zapewni efektowny relaks w zaciszu domu. Razem z fototapetą Ameryki Południowej warto wykorzystać zabytkową skrzynię jako stolik kawowy i masywne meble kolonialne. Do aranżowanej przestrzeni możemy wprowadzić także egzotyczne rośliny i kamienne akcenty.

Fototapety Ameryka Południowa w formie miejskich krajobrazów

Miłośnicy kontynentu mogą zastosować w swoich pomieszczeniach dekorację ścienną w formie wielkoformatowej mapy. Grafika prezentująca obszar na półkuli zachodniej i południowej sprawdzi się świetnie także w dziecięcych pokojach – będzie sprzyjać pierwszym naukowym wyzwaniom i przyswajaniu wiedzy o świecie.

Kolekcja marki Myloview składa się także z efektownych i ekspresyjnych panoram prezentujących miasta Ameryki Południowej. Oprócz magicznej scenerii miasta Inków – Machu Picchu, znajdziemy tu także pejzaże przedstawiające najpiękniejsze zakątki Wenezueli, Argentyny, Ekwadoru. Fototapeta Rio de Janeiro, przedstawiająca jedno z największych miast w Brazylii, zdynamizuje minimalistycznie urządzone pomieszczenia – doda kolorytu jasnym, monochromatycznym wnętrzom, a tym urządzonym eklektycznie nada intrygujący wygląd. Między szykowny zestaw tapicerowany i szklane stoły z mnóstwem rzeźbionych i kunsztownych bibelotów możemy wkomponować fototapetę Rio de Janeiro z widokiem na mieniące się w świetle latarenek, wybrzeże. Tak nastrojowa ozdoba ścienna z łatwością pozwoli nam oderwać się od codziennych trosk.