Naklejki dla dzieci

Jeśli masz dzieci, na pewno wiesz, jak nieograniczona bywa ich wyobraźnia. Nasze pociechy potrafią wpaść na tak niespodziewane pomysły, że czasem zazdrościmy im tych ogromnych pokładów kreatywności! Kto by nie chciał być taki jak one? Niestety, im dalej w dorosłość, tym wyobraźnia bardziej się „wypala”. Czy można jakoś zatrzymać ten nieszczęsny proces? W pewnym stopniu tak – jednym z najbardziej skutecznych sposobów jest ciągłe rozwijanie dziecięcej wyobraźni. Jak to zrobić? Warto – między innymi – zadbać o otoczenie dziecka i wykreować wokół niego przestrzeń stymulującą fantazję. Z tym zadaniem świetnie poradzą sobie naklejki do pokoju dziecięcego. 

Naklejka pokój dziecięcy: pies

Naklejka pokój dziecięcy: pies

Twoje dziecko marzy o czworonożnym pupilu? Naklejka z psem na pewno przypadnie mu do gustu i wprowadzi do pokoju radosny nastrój!
Naklejka jelenie wśród drzew dla dzieci

Naklejka jelenie wśród drzew dla dzieci

Dzięki tej dekoracji Twoja pociecha poczuje się niemal jak na łonie przyrody i z radością będzie bawić się np. w Indian.
199 naklejek
Naklejka dziecięca lecący samolot

Naklejka dziecięca lecący samolot

Jeśli Twoje dziecko interesuje się lotnictwem lub składa różne modele samolotów, ta naklejka niezwłocznie musi dołączyć do jego kolekcji!
Naklejka z pandą do dziecięcego pokoju

Naklejka z pandą do dziecięcego pokoju

W towarzystwie naszej sympatycznej pandy, czas Twojego dziecka podczas zabawy i nauki upłynie w znacznie milszej atmosferze!
Naklejka pokój dziecięcy mapa zwierząt

Naklejka pokój dziecięcy mapa zwierząt

Dziecko powinno otaczać się dekoracjami, które nie tylko bawią, ale też uczą. Taką właśnie rolę pełni naklejka z mapą zwierząt.
Naklejka do pokoju dziecka: tęcza

Naklejka do pokoju dziecka: tęcza

Jeśli Twoje dziecko nie ma jeszcze zainteresowań, ani ulubionych bohaterów z bajek, wybierz neutralną dekorację, np. naklejkę z tęczą.
Naklejka geometryczny nosorożec

Naklejka geometryczny nosorożec

Kącik zabaw musi być kolorowy i pobudzać wyobraźnię, dlatego udekoruj go w fantazyjny sposób! Idealna w tej roli będzie nasza naklejka!
Naklejka do pokoju dziecka z ptakiem

Naklejka do pokoju dziecka z ptakiem

Pokój dziecka nie może być nudny! Unikniesz takiej sytuacji umieszczając na ścianie dekorację w intensywnej barwie!
Naklejka do pokoju dziecka: sarenka

Naklejka do pokoju dziecka: sarenka

Dzieci, szczególnie te młodsze, lubią ozdoby, które budzą pozytywne skojarzenia i są miłe dla oka. Taka jest np. naklejka z sarną.
Naklejka pokój dziecięcy: samolot retro

Naklejka pokój dziecięcy: samolot retro

Białym ścianom dziecięcego pokoju dodaj wyrazistego wyglądu. Jest to szczególnie ważne, gdy dziecko dopiero zaczyna rozpoznawać barwy.
Naklejka śpiący lis do pokoju dziecka

Naklejka śpiący lis do pokoju dziecka

W dziecięcym pokoiku nie powinno zabraknąć zwierzęcych motywów! Uczą one miłości do futrzaków i są doskonałą ozdobą.
Naklejka retro statek dla dzieci

Naklejka retro statek dla dzieci

Pokój starszego dziecka, które wyrosło z zabawy samochodami, czy lalkami, potrzebuje bardziej stonowanych dekoracji, takich jak statek retro.

Motyw latających balonów doskonale pasuje do sypialni. Takie naklejki na ścianę sprawiają, że w snach można wznosić się w przestworza. Senne marzenia zyskują rumieńców, a wnętrze – urokliwy charakter.

 

Naklejki ścienne do pokoju dziecięcego – kolorowy zawrót głowy!

Nic tak nie pobudza kreatywności, jak radosne, kolorowe otoczenie. Tę prostą prawdę wykorzystują nawet niektóre firmy, projektując wnętrza nowoczesnych biurowców (np. Google). Ta sama zasada sprawdzi się także w dziecięcym pokoju! Warto wiedzieć, że każdy kolor odpowiada za pobudzanie innej aktywności naszego mózgu: zielony uspokaja, niebieski pobudza intuicję, czerwony motywuje (i, co szczególnie ważne u dzieci, wzmaga apetyt), pomarańczowy pobudza optymizm, a żółty dodaje energii. Kolorowe naklejki na ścianę do pokoju dziecięcego są więc świetnym sposobem, żeby zadbać o rozwój maluszka, pobudzając jego umysł w wielotorowy sposób. No i nie trzeba dodawać, że różnobarwne naklejki do pokoju dziecka to dodatek, który po prostu pięknie się prezentuje!

Naklejki na ścianę do pokoju dziecięcego w sowy, misie i inne wesołe zwierzaki

Ile jest dzieci, tyle wzorów i motywów naklejek. No, może to lekka przesada, ale na pewno dla każdego znajdzie się coś miłego. Ostatnio w modzie są na przykład sowy. Te dość osobliwe stworzenia, które w rzeczywistości wyglądają nieco tajemniczo i aktywne życie prowadzą jedynie nocą, we wnętrzu mieszkania mogą prezentować się znacznie bardziej przyjacielsko. Naklejki ścienne do pokoju dziecięcego z motywem sowy to doskonała ozdoba do pokoju dziewczynki, choć pewnie spodoba się też chłopcom. Wesołe sówki mogą zająć całą ścianę, siedząc grzecznie w szeregu na gałęzi, albo niepodzielnie królować nad biurkiem. Możliwości aranżacyjnych jest mnóstwo, a dzięki temu ślicznemu dodatkowi, Twoje dziecko poczuje się jakby mieszkało w zaczarowanym lesie. Oprócz sów, Twoim pociechom na pewno spodobają się naklejki na ścianę do pokoju dziecięcego w inne ptaki, misie czy zwierzaki z dalekiej dżungli.

Naklejka drzewo do pokoju dziecięcego

Naklejki z motywem drzewa to inny doskonały pomysł na ozdobę do pokoju Twojej pociechy. Wyglądają one niezwykle urokliwie, są przy tym dodatkiem bardzo wdzięcznym podczas aranżacji pokoju – dzięki powyginanym kształtom można je bowiem ciekawie wpasować pomiędzy meble. Przykładem takiej kompozycji może być umieszczenie naklejki nad niską komodą, tak, żeby „liście” drzewa opadały na górną półkę. Z kolei drzewko będące „w ruchu”, wyglądające, jakby uginało się pod siłą wiatru, świetnie będzie wyglądać koło dziecinnego łóżeczka (jakby wiatr wiał unosił dziecko do krainy snów). Naklejki do pokoju dziecięcego z motywem drzewa można tez połączyć ze wspomnianą wcześniej sową, tworząc miły dla oka obrazek. Innym pomysłem może być umieszczenie na gałązkach literek (dzięki temu dziecko szybciej przyswoi alfabet) albo zamontowanie na ich wysokości prawdziwych półek na książki. Takie naklejki do pokoju dziecka będą prezentować się naprawdę świetnie!

Kreatywność nie zna granic!

Skoro mówimy o rozwoju dziecięcej wyobraźni, to czemu nie zrobić czegoś nieoczekiwanego i nie umieścić takiej ozdoby na meblu? Do tego celu najlepiej nadadzą się na przykład szafy z drzwiami o gładkiej powierzchni, komody oraz drzwiczki od szafek. Naklejki do pokoju dziecięcego umieszczone na meblach będą prezentowały się jeszcze ciekawiej niż na ścianie, nadając wnętrzu „to coś”. Dziecku na pewno spodoba się wyciąganie rzeczy umieszczonych w takich uroczych schowkach, a do tego można poduczyć je nazewnictwa różnych części ciała u zwierząt – gdy dolna szuflada odpowiada nogom, środkowa brzuchowi, kolejna szyi, a górna głowie (na przykład u żyrafy). Naklejki na meble do pokoju dziecięcego to jeden z najlepszych sposobów na to, by zadbać o rozwój umysłowy Twojej pociechy!

Dziecięca fantazja to prawdziwa moc, która pozwala najmłodszym przetrwać w tym trudnym i niezrozumiałym świecie. Dbajmy o nią i nie pozwalajmy jej zniknąć. Ważne są nawet pozornie małe rzeczy, jak czytanie dziecku, uczenie go rysowania czy właśnie udekorowanie jego przestrzeni poprzez naklejki do pokoju dziecięcego.