Naklejki wg kategorii - Na Szafę • Naklejki na laptopa

Nawet przy ogromnym wyborze wzorów i kolorów mebli, jakim współcześnie dysponujemy, czasem trudno jest znaleźć taki, który idealnie pasowałby do naszej wizji wnętrza. A może powinniśmy raczej powiedzieć: było trudno, bo na szczęście istnieją naklejki na szafę! W naszym katalogu znajdziesz najrozmaitsze ich rodzaje i wzory: i duże naklejki na szafy wnękowe, i kolorowe, ozdobione podobiznami bohaterów bajek i innymi lubianymi motywami naklejki na szafę dla dzieci, i eleganckie naklejki, które wykorzystasz do odnowienia mebli w stylu vintage. Odświeżenie domowych sprzętów w duchu DIY nigdy jeszcze nie było równie łatwe! 

21 naklejek

 

Szafa na milion sposobów: naklejki na szafę i jak je wykorzystać

Wystarczy szybki rzut oka na katalogi sklepów wnętrzarskich, zarówno tych internetowych, jak i stacjonarnych, aby dojść do wniosku, że w kategorii mebli mamy współcześnie wybór szerszy niż kiedykolwiek wcześniej. Możemy do woli przeglądać oferty setek sklepów, a w razie potrzeby - albo gdy po prostu mamy taką ochotę - nawet wziąć udział w aukcji internetowej czy przejść się do antykwariatu i kupić używane meble "z duszą".

Bez względu na to, czy zdecydujemy się na zakup mebli używanych, czy nowych, jedno jest pewne: jeśli tylko poświęcimy na to dosłownie odrobinę czasu, bez problemu możemy upolować prawdziwe dekoracyjne rarytasy. Sęk w tym, że meble - czy te produkowane w ogromnej liczbie egzemplarzy dla sieciowych sklepów, czy te kupione na pchlim targu - często wymagają przerobienia. Z różnych przyczyn: czasem podoba nam się ich kształt, ale nie podoba nam się kolor, a czasem kolor jest sam w sobie w porządku, ale niestety nie pasuje do aranżacji, jaką sobie zaplanowaliśmy. Czasem także meble wykazują po prostu lekkie oznaki zużycia. W przypadku szaf jest to szczególnie istotne, ponieważ zazwyczaj są największymi albo prawie największymi meblami we wnętrzu. Na szczęście, w każdej z tych sytuacji możesz sięgnąć po proste, niedrogie i bardzo dekoracyjne rozwiązanie - możesz odnowić swoje sprzęty, wykorzystując stylowe naklejki na szafę. Jak to zrobić? To znacznie łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać: aby Cię zainspirować, przygotowaliśmy aż trzy pomysły na to, jak odświeżyć wygląd mebli za pomocą naklejki na szafę!

Wielki efekt: naklejki na szafę przesuwną

Szafa przesuwna to mebel, który swoimi wymiarami zazwyczaj dominuje wnętrze. Tę cechę, która - gdy szafa nie wygląda dobrze - może stać się dużą wadą, z łatwością zamienisz w zaletę, jeżeli tylko powierzchnię jej drzwi ozdobisz przy pomocy odpowiedniej naklejki na szafę przesuwną. Tego rodzaju ozdoba może zaskakująco mocno wpłynąć na wygląd całego pomieszczenia - zdziwisz się, jak wiele może zdziałać naklejka! Duża powierzchnia daje Ci duże możliwości, dlatego w czasie wyboru wzoru naklejki na szafę przesuwną zwróć szczególną uwagę na to, aby wzór, na który się decydujesz, odzwierciedlał to, jaki charakter chcesz nadać całości. Nowoczesny? Wybierz motywy geometryczne albo jakiś ciekawy napis (typografia jest w modzie!). Nastrojowy i romantyczny? Sięgnij po naklejki na szafę trzydrzwiową (albo naklejki na szafę dwudrzwiową, w zależności od tego, jaki rozmiar ma Twój mebel) ozdobione uroczym krajobrazem albo wzorami kwiatowymi. Widzisz, jakie to łatwe? Spróbuj sam - naklejki na szafę przesuwną sprawią, że będzie to naprawdę przyjemne zadanie! Pamiętaj, że dokładnie to samo możesz zrobić w przypadku innego rodzaju dużych szaf: w naszej ofercie znajdziesz naklejki na ściany wnękowe, naklejki na szafę IKEA oraz wiele innych formatów naklejek, dzięki którym stworzysz wyjątkową aranżację.

Mebel z sieciówki? Żaden problem! Naklejki na szafę IKEA i inne

Wszyscy uwielbiamy meble z sieciowych salonów: są niedrogie, wyglądają ładnie, są łatwo dostępne i mają szereg innych, trudnych do przecenienia zalet. Niestety, mają także jedną wadę: każdy je już ma... I choć to, że Ty i grono Twoich znajomych macie w swoich mieszkaniach dokładnie taką szafę, bynajmniej nie jest końcem świata, to jednak czasem ma się ochotę na odrobinę oryginalności i indywidualizmu, prawda? Na szczęście naklejki na szafę mogą łatwo zamienić zwyczajny, popularny mebel w coś naprawdę wyjątkowego! Naklejki na szafę IKEA pomogą Ci zamienić Twoją seryjnie wyprodukowaną szafę w stylowy gadżet, którego nie ma nikt inny! Może to być szczególnie przydatne w przypadku mebli dziecięcych: naklejki na szafę dla dzieci możesz wymieniać na tyle często, że z łatwością dostosujesz je do zmieniających się w błyskawicznym tempie gustów i zainteresowań swojej pociechy.

Styl tkwi w szczegółach: jedna szafa, wiele możliwości

Wiesz, za co najbardziej lubimy naklejki na szafę? Moglibyśmy długo wymieniać - ale najbardziej za to, że pozwalają jeden mebel udekorować na wiele różnych sposobów, dzięki czemu pasuje on do najrozmaitszych wnętrz! Zwykły mebel, wzbogacony o naklejki na szafę dla dzieci, stanie się meblem idealnym do pokoju dziecięcego - a dokładnie ta sama szafa, ozdobiona wzorem w kwiaty albo w ornamentalne esy-floresy, będzie idealna do udekorowania sypialni.