Naklejki wg kategorii - Panorama

Kiedy zapytamy osoby często podróżujące o powody, dla których wyruszają na swoje małe i duże wyprawy, najpewniej w odpowiedzi usłyszymy całe mnóstwo różnych powodów. Jeden będzie jednak wymieniany szczególnie często – zachwycające widoki. Na każdym z kontynentów odnaleźć można przepiękne, malownicze miejsca. W Myloview postanowiliśmy przenieść część z nich na naklejki. Panorama to bowiem znakomity temat dla tego rodzaju uniwersalnych dekoracji. Z ich pomocą ściany naszego mieszkania mogą ozdobić krajobrazy z odległych, niezwykłych miejsc. Przeglądając ofertę Myloview przekonacie się, jak bardzo różnorodne są zaprojektowane przez nas naklejki na ścianę. Panorama miasta, panorama górska, panorama tropikalnych wysp – to kilka najpopularniejszych opcji. Możliwości są jednak znacznie większe!

85 naklejek

 

Malownicza dekoracja: naklejki panoramiczne

Zanim jednak przedstawimy Wam kilka konkretnych pomysłów na wykorzystanie panoramicznych naklejek, warto powiedzieć parę słów na temat ich ogólnych zalet. Przede wszystkim tego rodzaju wzory są niezwykle uniwersalne. Niemal do każdego pomieszczenia oraz każdej stylistyki pasować będzie atrakcyjna panorama. Co więcej, w przypadku naklejek od Myloview istnieje spora swoboda w kwestii ich rozmiaru. Dzięki temu mogą one być zarówno częścią większej kompozycji, jak i główną ozdobą konkretnego pomieszczenia. Z naszej strony polecamy jednak sięgnięcie po większe formaty, kiedy szukamy dekoracji na ściany mieszkania. Panorama prezentuje się wtedy atrakcyjniej, wydaje się być bardziej przestrzenna, a wszystkie jej detale są dokładniejsze. Mniejsze wzory mogą posłużyć nam za to do ozdobienia mebli, a także laptopa lub komputera stacjonarnego. Warto zwrócić uwagę, iż naklejki z panoramami da się wykorzystać również poza domem. Doskonale sprawdzą się one bowiem jako dekoracja biura podróży lub restauracji specjalizującej się w kuchni narodowej któregoś z dalekich krajów.

„Biała” naklejka – panorama zimowa

Zima jest wyjątkowo malowniczą porą roku. Każdy wie, jak przepięknie prezentują się pokryte szronem drzewa, ośnieżone pagórki, czy zamarznięte jeziora. Wszystkie tego typu widoki w Myloview trafiły na specjalne naklejki panoramiczne. Jeżeli Wy również jesteście miłośnikami zimowych krajobrazów, to tego typu wzory będą dekoracją zdecydowanie dla Was! Przed umieszczeniem takiej ozdoby na ścianie pokoju warto jednak chwilę poświęcić na zastanowienie się nad ostatecznym efektem, jaki pragniemy uzyskać. Naklejki w chłodnych, zimowych kolorach są bardzo wyraziste i nie w każdym otoczeniu będą prezentować się równie atrakcyjnie.

Podróżnicze naklejki na ścianę: panorama miasta

Każde ze sławnych miast świata jest na swój sposób wyjątkowe i niepowtarzalne. Unikatową atmosferę tych metropolii najlepiej można poznać spędzając w nich kilka dni, a najlepiej tygodni. Jednak lokalne zabytki oraz architektura najwspanialej prezentują się... z lotu ptaka! Właśnie takie fotografie przenieśliśmy w Myloview na naklejki. Panorama dużego miasta z wysokości, to widok niezwykle malowniczy i zachwycający. Którą jednak ze słynnych metropolii wybrać na naszą dekorację? Aby ułatwić znalezienie odpowiedzi na to pytanie, przygotowaliśmy kilka przykładowych, interesujących opcji.

  • Paryż – naklejki z panoramą Paryża (zwłaszcza wieczorną lub nocą!) idealnie sprawdzą się jako dekoracja romantycznej, nastrojowej sypialni.

  • Tokio – zdjęcia stolicy Japonii przeniesione na naklejki mogą być świetną dekoracją do salonu lub gabinetu utrzymanego w orientalnym stylu, albo posłużyć jako ozdoba mebli miłośnika japońskiej kultury.

  • Rzym – naklejki ukazujące stolicę Włoch (a także inne miasta tego kraju) mogą być bardzo ciekawym wyborem do tradycyjnej, jasne kuchni, utrzymanej w pastelowej kolorystyce.

  • Nowy Jork – to miasto często uważane jest za symbol wszystkiego co nowoczesne, amerykańskie, modne. Dlatego też przedstawiające je wzory sprawdzą się znakomicie w mieszkaniach w stylu modernistycznym, industrialnym lub eklektycznym.

Pośród skał i przepaści – górskie naklejki panoramiczne

Wiele osób wyrusza w góry przede wszystkim dla wspaniałych panoram, które można podziwiać z widokowych szczytów. Tego rodzaju pejzaży nie mogło więc zabraknąć również na naszych naklejkach! Górskie krajobrazy są dość uniwersalnym motywem dekoracyjnym, dzięki czemu z powodzeniem możemy umieścić przedstawiające je naklejki w różnych pomieszczeniach. Wzór wykorzystujący panoramę łańcucha górskiego może być szczególnie ciekawym wyborem na ścianę długiego korytarza.

Wakacyjne naklejki: panorama znad morza

Beztroskie wakacje w tropikach to marzenie wielu osób zmęczonych codzienną, monotonną pracą. Aby jednak podziwiać tamtejsze krajobrazy wcale nie musimy daleko podróżować. Sielskie widoki prosto z egzotycznych wysp są na wyciągnięcie ręki – wystarczy wybrać z naszej oferty odpowiednie naklejki! Wzory z tego rodzaju panoramami niemal zawsze wykorzystują ciepłe, przyjemne dla oka kolory, dzięki czemu skutecznie ożywią każdy rodzaj wnętrza.