Fototapety do kolorowania

Jeśli masz dzieci, na pewno wiesz, jak ważny jest ich rozwój. Codziennie dbasz przecież o to, by Twoje maluchy poznawały świat wokół siebie. Wytrwale odpowiadasz na ich pytania, nieustannie pokazujesz im nowe rzeczy, czytasz książeczki dla dzieci i robisz wszystko, by zapewnić im jak najlepszy start w przyszłość. Dziś postanowiliśmy przyjść Ci z pomocą! Poznaj nasze fototapety do kolorowania, które dzięki użytej technologii HP Latex opartej w 100% na ekologicznych składnikach są bezpieczne dla dzieci. Te niezwykłe ozdoby ścienne pozytywnie wpłyną na rozwój Twojej pociechy i w oryginalny sposób udekorują pokój dziecięcy. Tapety do kolorowania dla dzieci to wszakże doskonały sposób na wzbudzenie u najmłodszych ciekawości świata oraz poruszenie najgłębszych zakamarków ich wyobraźni. Wielkoformatowe kolorowanki na ścianę dają najpiękniejszy efekt, gdy są pokolorowane mazakami bądź pisakami. Udaj się z nami w fascynującą podróż po świecie dziecięcej fantazji i odkryj najpiękniejsze wzory!

Fototapeta do kolorowania z mapą

Fototapeta do kolorowania z mapą

Twoje dziecko maluje artystyczne bohomazy na ścianach w domu? Zakryj je pięknymi wzorami, które Twoje dziecko z pewnością chętnie pokoloruje!
Fototapeta do kolorowania kosmos

Fototapeta do kolorowania kosmos

Nasza kolorowanka ścienna z kosmosem zadowoli nawet najbardziej wybrednego nastolatka!
33 fototapet
Fototapeta Dziki Zachód

Fototapeta Dziki Zachód

Twój mały szkrab lubi westerny? Wzór z pustynią i kaktusami będzie idealny, a radość z kolorowania jego własnej ściany - bezcenna!
Fototapeta do kolorowania z motylem

Fototapeta do kolorowania z motylem

Chcesz, żeby przestrzeń dla dzieci np. w przedszkolu, była tworzona tylko przez maluchy? Fototapeta z kolorowanką to idealny pomysł!
Fototapeta do kolorowania balony

Fototapeta do kolorowania balony

Na początku niemowlę widzi tylko niektóre barwy, głównie czerń i biel. Wykorzystaj to w jego pokoju, a kiedy podrośnie możecie wspólnie pokolorować wybrany wzór!
Dziecięca fototapeta

Dziecięca fototapeta

Kto powiedział, że kolorowanka zawsze musi być czarno biała? Taki wzór zachęci małego twórcę do pięknego pomalowania swojego pokoju!
Fototapeta ze zwierzętami

Fototapeta ze zwierzętami

Taki wzór kolorowanki z pewnością sprawi wiele radości Twojemu dziecku! Jest to również świetny pomysł na spędzenie razem czasu.
Fototapeta z misiami

Fototapeta z misiami

Te słodkie misie szukają domu! Chętnie zostaną pokolorowane przez małego artystę!
Fototapeta z miastem

Fototapeta z miastem

Oto uniwersalny wzór! Sprawdzi się w pokoju malucha, który go pokoloruje, natomiast w dorosłym wnętrzu czerń i biel będzie super dodatkiem!
Fototapeta do kolorowania komiks

Fototapeta do kolorowania komiks

Masz nastolatka w domu, który chce zmienić coś w swojej przestrzeni? Komiksowa kolorowanka to młodzieżowy pomysł na pozbycie się nudy!

 

Fototapety do kolorowania – by nuda nigdy nie wkradła się do dziecięcej sypialni

Pokój dziecięcy to małe królestwo najmłodszych. Żaden dorosły nie ma tam wstępu! No, chyba żeby posprzątać lub utulić do snu. To, jakie fascynujące historie i ciekawe zabawy powstają jednak w tym niewielkim zaciszu czterech ścian, to już wyłącznie sprawa między dzieckiem a jego wyobraźnią. I nawet jeśli nie wiesz, co właśnie dzieje się w małej główce, zawsze możesz pomóc swojemu dziecku dać upust jego najbardziej szalonym pomysłom. Nieocenionym wsparciem będą dla Ciebie ozdoby ścienne w postaci tapety do kolorowania dla dzieci. Dzięki temu niezwykłemu dodatkowi będziesz mógł poskromić nieco wybujałą wyobraźnię Twego dziecka. Zamiast rysować po przypadkowych ścianach w kuchni, przedpokoju lub salonie (do tych wnętrz proponujemy zupełnie inne fotptapety), Twój milusiński skupi się na upiększaniu przestrzeni w swoim pokoju. Kontury rysunków będą dla niego tylko wskazówką, lecz nie ograniczeniem – zawsze można przecież domalować coś od siebie! Tapeta do rysowania dla dzieci pozwoli raz na zawsze odgonić nudę i pomoże Twojemu dziecku się rozwijać.

Hokus pokus, czary mary, porysujmy dziś do pary

Fototapety do kolorowania mają tę przewagę nad zwykłymi kolorowankami, że jednocześnie może „pracować” nad nimi więcej niż jedno dziecko. Jeśli jesteś więc rodzicem rozbrykanej dwójki lub więcej pociech, możesz odetchnąć z ulgą. Koniec wyrywania sobie kolorowanek, koniec biegania po całym domu! Praca nad wykończeniem tapety do kolorowania dla dzieci to trudny i wymagający kawałek chleba, który zajmie na pewno więcej niż jeden dzień. Możesz pomóc swoim milusińskim w podziale pracy, bawiąc się w szefa zmiany w firmie budowlanej – niech jedno dziecko maluje lewą stronę, a drugie prawą, albo niech pierwsze najpierw pomaluje wybrane przez siebie postaci, a potem drugie swoje. Musisz bowiem wiedzieć, że w ofercie Myloview znajdziesz takie wzory tapet do rysowania dla dzieci, które odpowiadają gustom najmłodszych. Są tu i samochodziki, rakiety lub przyjazne potworki dla chłopców, jak i księżniczki, zwierzątka lub kwiatki dla dziewczynek. Nie zabrakło oczywiście wzorów o neutralnym charakterze, jak obrazki przedstawiające przyjęcie urodzinowe, wspólne czytanie książek lub popołudniową herbatę. Fototapety do kolorowania Myloview to więc nie tylko urocze obrazki, które ozdobią każdy pokój dziecięcy, ale także ilustracje o głębokim przekazie, podkreślającym, jak ważna jest rodzina, wspólna zabawa, radość i nauka. A to wszystko własnoręcznie pomalowane przez Twoje dziecko!

Kolorowa fototapeta – pole do popisu dla wyobraźni

Tapeta do samodzielnego pokolorowania przez dziecko ma szereg zalet. Twoja pociecha uczy się bowiem, żeby jest odpowiedzialna za to, jak będzie wyglądał jej pokój – jeśli pomaluje fototapetę niedbale, to jej małe królestwo nie będzie prezentować się tak pięknie, jak to sobie zakładała. Oczywiście jest możliwość poprawki, ale chodzi przede wszystkim o to, by uczyć dziecko poczucia estetyki. A kto wie, może Twojemu maluchowi tak bardzo spodoba się majstrowanie przy dekoracji ściennej, że w przyszłości zechce zostać architektem wnętrz?

Wszystko przecież jest możliwe! To, co prócz kształtowania zmysłu piękna, jest w tej chwili jednak dla nas najważniejsze, to także rozwój wyobraźni Twojego dziecka. Dzięki samodzielnemu dobieraniu barw do fototapety do kolorowania, maluch uczy się, że ma wpływ na to, jak będzie wyglądało jego najbliższe otoczenie – nie mówiąc już o tym, że dowiaduje się, które kolory prezentują się razem dobrze, a które „gryzą” się ze sobą. Wszystko to wpływa na rozwój jego umiejętności zwizualizowania sobie, jaki będzie ostateczny wynik jego pracy – a za to odpowiedzialne jest nic innego, jak właśnie wyobraźnia!

Kolorowa fototapeta – rozwój poprzez zabawę!

Wymieniliśmy już wiele zdolności, które Twoje dzieci mogą rozwinąć dzięki fototapetom do własnoręcznego kolorowania. Teraz przyszedł czas na podsumowanie! Oto zestaw umiejętności i kompetencji, które Twoja pociecha nabywa poprzez malowanie tapet na ścianach: rozwój motoryczny (poprzez czynność malowania), poczucie estetyki, wyobraźnia, planowanie i współpraca. Na pewno przekonałeś się już, że powieszenie w dziecięcym pokoju fototapety do kolorowania to jedna z najlepszych decyzji, jeśli chodzi o rozwój Twojego maluszka. Warto przecież inwestować w swoich milusińskich, by wyrośli na mądrych i zdolnych ludzi. A do wszystkiego dochodzi się małymi krokami!