Fototapeta do biura

Przy aranżowaniu wnętrza niezwykle istotny jest właściwy dobór kolorów. Ma on bowiem wpływ nie tylko na wygląd pokoju, ale także na nasz humor i samopoczucie. Niektóre barwy odpowiedzialne są za wyciszenie i relaks, inne pobudzają i motywują do działania. Doskonałą okazją, aby nie tylko estetycznie, ale także praktycznie urządzić przestrzeń, w której spędzamy zasadniczą część dnia są fototapety. Do biura można wybrać odważne, kontrastujące ze sobą połączenia kolorystyczne, aby poprawić koncentrację. Doskonale w tej roli sprawdzi się fototapeta do biura z abstrakcyjnym wzorem. Jeśli jednak Twoja praca jest bardzo stresująca, wybierz stonowane odcienie zieleni. Dekoracja z motywem przyrody ułatwi Ci relaks i wprowadzi łagodny nastrój. 

Fototapeta do biura 3D

Fototapeta do biura 3D

Minimalistyczna fototapeta z motywem 3D doda wnętrzu dynamiki i stanie się jego główną dekoracją.
Fototapeta do biura stara mapa

Fototapeta do biura stara mapa

Efektowna mapa świata sprawdzi się w biurze naukowym, a także w siedzibie redakcji pisma podróżniczego.
61 fototapet
Fototapeta w czarno-biały deseń

Fototapeta w czarno-biały deseń

Niezależnie od tego czy chcesz urządzić domową pracownię, czy otwartą przestrzeń korporacji, fototapeta z biało-czarnym wzorem idealnie się do tego nada.
Fototapeta do domowej pracowni

Fototapeta do domowej pracowni

Nawet jeśli pracujesz w domu, przestrzeń w okół Ciebie powinna zapewnić Ci spokój i miłe doznania estetyczne. Osiągniesz to dzięki naszej fototapecie.
Fototapeta kwiatowy styl vintage

Fototapeta kwiatowy styl vintage

Praca przestanie być przykrym obowiązkiem, jeśli zadbasz o przestrzeń wokół siebie. Fototapeta w stylu vintage idealnie się do tego nadaje!
Fototapeta kolorowe liście palmy

Fototapeta kolorowe liście palmy

Jeśli pracujesz w domu, wyraźnie oddziel miejsce wypoczynku od stanowiska pracy. Pomoże Ci w tym fototapeta z oryginalnym wzorem.
Fototapeta kwiaty w stylu rustykalnym

Fototapeta kwiaty w stylu rustykalnym

Kwiecista fototapeta umili pracownikom czas i wprowadzi niemal domową atmosferę. Zauroczy również klientów odwiedzających Twojego biuro.
Fototapeta do biura grafika

Fototapeta do biura grafika

Stylizacja biura informatycznego nie powinna być zbyt krzykliwa, dlatego świetnym rozwiązaniem jest granatowa fototapeta z abstrakcyjnym wzorem 3D.
Fototapeta czarno-białe liście do biura

Fototapeta czarno-białe liście do biura

Czarno-biały wzór nie będzie nadmiernie rozpraszał uwagi i pozwoli skupić się na służbowych obowiązkach.
Fototapeta do biura beton

Fototapeta do biura beton

Surowa aranżacja biura stanie się bardziej wyrazista, gdy zdecydujemy się na fototapetę w kolorze betonu, z dynamicznym printem.
Fototapeta szmaragdowe pasy

Fototapeta szmaragdowe pasy

Aranżując otwartą przestrzeń w biurze, powinniśmy postawić na stonowane kolory. Białe ściany warto jednak przełamać odważniejszym kolorem.
Fototapeta kolorowa abstrakcja do biura

Fototapeta kolorowa abstrakcja do biura

Kolorowy wzór w agencji reklamowej z pewnością pobudzi wyobraźnię i zmotywuje pracowników do jeszcze kreatywniejszych pomysłów!

 

Trójwymiarowa fototapeta do biura rachunkowego

Pracownicy biur rachunkowych muszą odznaczać się nie tylko niesamowitą pamięcią, ale także doskonałą koncentracją. Rozwiązywanie skomplikowanych i niejednoznacznych problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej nie pozostawia miejsca na błędy i wątpliwości. Doskonałym sposobem na poprawienie kondycji umysłowej jest zastosowanie odpowiednich kolorów we wnętrzu. Stonowane barwy jak beże, błękity czy szarości są strzałem w dziesiątkę, ponieważ poprawiają zdolności analityczne naszego mózgu i znacznie ułatwiają skupianie się. Fototapeta do biura rachunkowego powinna więc być utrzymana w powyższej kolorystyce, aby zapewnić pracownikom najlepsze warunki do pracy. Znakomicie prezentować się będzie fototapeta 3D. Biuro udekorowane abstrakcyjnymi motywami o neutralnych, stonowanych barwach wspomoże koncentrację. Zaletą fototapety z efektem 3D jest to, że optycznie powiększa nam przestrzeń, dzięki czemu jest najlepszym rozwiązaniem do kameralnej przestrzeni.

Kontrast na fototapecie - oryginalne fototapety do biur

Zastosowanie mocno kontrastujących ze sobą kolorów i wzorów to doskonały sposób, aby poprawić kreatywność, która jest szczególnie przydatna w firmach związanych z marketingiem, reklamą i PR-em. Wyraziste połączenia barw pobudzają, motywują do działania i wspomagają twórcze myślenie. Fototapety do biura przedstawiające czarno-białe lub kolorowe pasy, rozchlapane plamy farby przypominające action painting czy wielobarwne geometryczne bryły, będą doskonałym bodźcem dla pracowników. W pokoju, gdzie pracuje młody, energiczny zespół, świetnie będzie się także prezentować fototapeta do biura utrzymana w dzikich klimatach – cętki geparda, prążki tygrysa czy paski zebry będą zabawnym akcentem, który wprowadzi zupełnie unikalny charakter do miejsca pracy.

Jestem z miasta to widać, słychać i czuć!

Minimalistycznie urządzone biuro znajdujące się w oszklonym wieżowcu to doskonałe miejsce dla dekoracji w postaci panoramy miasta lub nowoczesnej architektury w formie fototapety. Biuro udekorowane widokiem z lotu ptaka na takie metropolie, jak: Paryż, Nowy Jork czy Londyn, będzie się znakomicie prezentować zwłaszcza w tych firmach, które stawiają na kontakt z zagranicznym klientem. Z kolei wizerunki oryginalnych współczesnych budowli podkreślą wielkomiejski charakter biura i będą korespondować z nowoczesnymi meblami i stonowaną kolorystyką.

Zielono mi, czyli naturalne fototapety do biura

Kolor zielony – neutralizuje negatywne emocje, uspokaja, relaksuje, poprawia myślenie i ułatwia podejmowanie decyzji. Właśnie dzięki tym niesamowitym właściwościom, fototapeta do biura utrzymana w takiej kolorystyce może zbawiennie wpływać na kondycję psychiczną i wydajność umysłową. Widok wiosennej łąki, bujnego lasu tropikalnego czy egzotycznych pędów bambusa jest znakomitym wyborem. Fototapety z motywem przyrody będą kontrastować z monochromatycznym wystrojem wnętrza, w którym dominuje biel, czerń i szarość, a płynne linie natury zrównoważą proste, nowoczesne formy biurek i krzeseł.

W dzień gorącego lata: pomysły na fototapety do biura podróży

Biuro podróży już od wejścia powinno zachęcać swoich klientów do podróży w odległe, egzotyczne kraje. Dlatego najlepszą wizytówką jest odpowiednio zaaranżowane wnętrze. Monotonne kolory i puste ściany kojarzą się raczej z wnętrzem urzędu podatkowego, a nie firmy, która specjalizuje się w organizowaniu zapierających dech w piersiach wycieczek. Fototapety do biura powinny prezentować więc te miejsca, które znajdują się w stałej ofercie. Tropikalne plaże, zabytkowe miasta czy głębie oceanów pełne kolorowych ryb, to doskonałe otoczenie, aby zaprezentować najnowszy katalog wycieczek. W takim biurze znakomicie będą się także prezentować tapety przedstawiające oryginalnie opracowane mapy świata, gdzie kontynenty przypominają origami lub rozchlapane plamy barwne.