Fototapety wg wnętrz - Biuro

Przy aranżowaniu wnętrza niezwykle istotny jest właściwy dobór kolorów. Ma on bowiem wpływ nie tylko na wygląd pokoju, ale także na nasz humor i samopoczucie. Niektóre barwy odpowiedzialne są za wyciszenie i relaks, inne pobudzają i motywują do działania. Fototapety na ścianę do biura są więc doskonałą okazją, aby nie tylko estetycznie, ale także praktycznie, urządzić przestrzeń, w której spędzamy zasadniczą część dnia. Jeśli zależy Ci na tym, aby poprawić koncentrację, wybierz odważne, kontrastujące ze sobą połączenia kolorystyczne. Doskonale w tej roli sprawdzi się fototapeta do biura z abstrakcyjnym wzorem. Jeśli jednak Twoja praca jest bardzo stresująca, wybierz stonowane odcienie zieleni. Tapeta biuro z motywem przyrody ułatwi Ci relaks i wprowadzi łagodny nastrój. 

Fototapeta do biura 3D

Fototapeta do biura 3D

Minimalistyczna fototapeta z motywem 3D doda wnętrzu dynamiki i stanie się jego główną dekoracją.
Fototapeta do biura stara mapa

Fototapeta do biura stara mapa

Efektowna mapa świata sprawdzi się w biurze naukowym, a także w siedzibie redakcji pisma podróżniczego.
60 fototapet
Nowoczesna fototapeta do biura

Nowoczesna fototapeta do biura

Nowoczesna fototapeta 3D podkreśli charakter wnętrza biura, świadczącego usługi informatyczne.
Fototapeta do biura minimalizm

Fototapeta do biura minimalizm

Minimalistyczna fototapeta najlepiej prezentuje się w przestronnym holu. Łagodny motyw lekko dynamizuje stylizację.
Fototapeta do biura geometria

Fototapeta do biura geometria

Fototapeta z motywem geometrycznym jest wyrazista, ale jednocześnie nie rozprasza uwagi pracowników.
Fototapeta do biura most

Fototapeta do biura most

W biurze architekta nie powinno zabraknąć inspiracji krajobrazem miasta, takich jak np. fototapeta z mostem 3D.
Fototapeta do biura czarno-biała

Fototapeta do biura czarno-biała

Czarno-biały motyw na fototapecie jest bardzo wyrazisty. Niech zdobi jedną ze ścian, a pozostałe potraktujmy delikatnym pigmentem.
Fototapeta do biura beton

Fototapeta do biura beton

Surowa aranżacja biura stanie się bardziej wyrazista, gdy zdecydujemy się na fototapetę w kolorze betonu, z dynamicznym printem.
Fototapeta do biura natura

Fototapeta do biura natura

Fototapeta z kwitnącymi kwiatami sprawdzi się w stylizacji biura projektantów ogrodów i przestrzeni miejskich.
Fototapeta do biura rachunkowego

Fototapeta do biura rachunkowego

Stylizacja biura rachunkowego powinna być oszczędna, ale nie nudna. Abstrakcyjna fototapeta to idealne urozmaicenie takiej przestrzeni.

 

Trójwymiarowa fototapeta do biura rachunkowego

Pracownicy biur rachunkowych muszą odznaczać się nie tylko niesamowitą pamięcią, ale także doskonałą koncentracją. Rozwiązywanie skomplikowanych i niejednoznacznych problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej nie pozostawia miejsca na błędy i wątpliwości. Doskonałym sposobem na poprawienie kondycji umysłowej jest zastosowanie odpowiednich kolorów we wnętrzu. Stonowane barwy jak beże, błękity czy szarości są strzałem w dziesiątkę, ponieważ poprawiają zdolności analityczne naszego mózgu i znacznie ułatwiają skupianie się. Fototapeta do biura rachunkowego powinna więc być utrzymana w powyższej kolorystyce, aby zapewnić pracownikom najlepsze warunki do pracy. Znakomicie prezentować się będzie tapeta biuro przedstawiająca abstrakcyjne motywy 3D. Neutralny, uniwersalny wzór nie będzie rozpraszał uwagi, a stonowane barwy wspomogą koncentrację. Zaletą fototapety do biura z efektem 3D  jest to, że optycznie powiększa nam przestrzeń, dzięki czemu jest najlepszym rozwiązaniem do kameralnej przestrzeni.

Kontrast na tapecie - oryginalne fototapety do biur

Zastosowanie mocno kontrastujących ze sobą kolorów i wzorów to doskonały sposób, aby poprawić kreatywność, która jest szczególnie przydatna w firmach związanych z marketingiem, reklamą i PR-em. Wyraziste połączenia barw pobudzają, motywują do działania i wspomagają twórcze myślenie. Fototapety na ścianę do biura przedstawiające czarno-białe lub kolorowe pasy, rozchlapane  plamy farby przypominające action painting czy wielobarwne geometryczne bryły, będą doskonałym bodźcem dla pracowników. W pokoju, gdzie pracuje młody, energiczny zespół, świetnie będzie się także prezentować tapeta do biura utrzymana w dzikich klimatach – cętki geparda, prążki tygrysa czy paski zebry będą zabawnym akcentem, który wprowadzi zupełnie unikalny charakter do miejsca pracy.

Jestem z miasta to widać, słychać i czuć!

Minimalistycznie urządzone biuro znajdujące się w oszklonym wieżowcu to doskonałe miejsce dla dekoracji w postaci panoramy miasta lub nowoczesnej architektury. Tapeta biuro przedstawiająca widok z lotu ptaka na takie metropolie jak Paryż, Nowy Jork czy Londyn będzie się znakomicie prezentować zwłaszcza w tych firmach, które stawiają na kontakt z zagranicznym klientem. Z kolei wizerunki oryginalnych współczesnych budowli podkreślą wielkomiejski charakter biura i będą korespondować z nowoczesnymi meblami i stonowaną kolorystyką.

Zielono mi, czyli naturalne fototapety do biur

Kolor zielony – neutralizuje negatywne emocje, uspokaja, relaksuje, poprawia myślenie i ułatwia podejmowanie decyzji. Właśnie dzięki tym niesamowitym właściwościom, tapeta do biura utrzymana w takiej kolorystyce może zbawiennie wpływać na kondycję psychiczną i wydajność umysłową. Widok wiosennej łąki, bujnego lasu tropikalnego czy egzotycznych pędów bambusa jest znakomitym wyborem. Fototapety na ścianę do biura z motywem przyrody będą kontrastować z monochromatycznym wystrojem wnętrza, w którym dominuje biel, czerń i szarość, a płynne linie natury zrównoważą proste, nowoczesne formy biurek i krzeseł.

W dzień gorącego lata: pomysły na fototapety do biura podróży

Biuro podróży już od wejścia powinno zachęcać swoich klientów do podróży w odległe, egzotyczne kraje. Dlatego najlepszą wizytówką jest odpowiednio zaaranżowane wnętrze. Monotonne kolory i puste ściany kojarzą się raczej z wnętrzem urzędu podatkowego, a nie firmy, która specjalizuje się w organizowaniu zapierających dech w piersiach wycieczek. Fototapety do biur powinny prezentować więc te miejsca, które znajdują się w stałej ofercie. Tropikalne plaże, zabytkowe miasta czy głębie oceanów pełne kolorowych ryb, to doskonałe otoczenie, aby zaprezentować najnowszy katalog wycieczek. W takim biurze znakomicie będą się także prezentować tapety przedstawiające oryginalnie opracowane mapy świata, gdzie kontynenty przypominają origami lub rozchlapane plamy barwne.