Fototapety Australia

Fototapeta Australia to coś więcej niż tylko ładna ozdoba wnętrza. To przede wszystkim bogaty krajobraz, egzotyczne zwierzęta, zachwycające miasta i niepowtarzalny urok kontynentu, który nie może się równać z żadnym innym. Tapety Australia to niezwykle uniwersalna ozdoba, która sprawdzi się znakomicie w nowoczesnym salonie, pokoju malucha, w szkole językowej lub biurze podróży. W zależności od tego, na jaki wzór się zdecydujesz, możesz wprowadzić do wnętrza odrobinę australijskiej przyrody lub wielkomiejski charakter Sydney lub Melbourne. Wszystko zależy od Twojej kreatywności i pomysłowości. Wraz z garścią inspiracji oddajemy w Twoje ręce nasze najpiękniejsze tapety Australia i czekamy z niecierpliwością, jakie aranżacje z nich wyczarujesz! 

Fototapeta australijski motyw etno

Fototapeta australijski motyw etno

Inspirująca fototapeta z etnicznym motywem to doskonały pomysł na kolor we wnętrzu.
Fototapeta panorama Melbourne

Fototapeta panorama Melbourne

Wyjątkowa panorama Melbourne w formie fototapety sprawdzi się np. w przestronnym salonie.
190 fototapet
Fototapeta Australia do sypialni

Fototapeta Australia do sypialni

Krajobraz Australii na fototapecie do sypialni uzupełni klasyczną aranżację utrzymaną w naturalnej kolorystyce.
Fototapeta Australia koala

Fototapeta Australia koala

Fototapeta z misiem koala spodoba się najmłodszym, dlatego umieśćmy ją w pokoju dziecka lub w przedszkolnej sali.
Fototapeta Australia plaża Bondi

Fototapeta Australia plaża Bondi

Bondi to najpopularniejsza plaża w Sydney. Jej krajobraz na fototapecie podkreśli nowoczesny styl salonu.
Fototapeta australijska mozaika

Fototapeta australijska mozaika

Fototapeta zainspirowana malarstwem kropkowym Aborygenów będzie mocnym dodatkiem do minimalistycznej aranżacji.
Fototapeta Australia zachód słońca

Fototapeta Australia zachód słońca

Fototapeta zachód słońca to uniwersalna dekoracja eklektycznego salonu. Panorama miasta uatrakcyjni monotonne wnętrze.
Fototapeta australijski wzór etno

Fototapeta australijski wzór etno

Australijski motyw etniczny na fototapecie to sposób na przełamanie stylizacji pokoju dziennego.
Fototapeta krajobraz Australii

Fototapeta krajobraz Australii

Fototapeta Australii jest dobrym sposobem na odświeżenie przestrzeni przedpokoju, w którym brakuje dynamicznych akcentów.
Fototapeta Sydney Opera House

Fototapeta Sydney Opera House

Perła światowej architektury i symbol Australii - Sydney Opera House na fototapecie. Taka dekoracja to kwintesencja nowoczesnego stylu.
Fototapeta przyroda Australii

Fototapeta przyroda Australii

Motywy naturalne stanowią bezpieczne, ale nie nudne rozwiązanie stylizacyjne. Fototapeta Australii wzbogaci wnętrze salonu.
Fototapeta sztuka Aborygenów

Fototapeta sztuka Aborygenów

Sztuka Aborygenów na fototapecie to idealny dodatek do aranżacji w stylu etnicznym i naturalnym.

 

Fototapeta Australia – kraj kontrastów

Australia to przedziwny kontynent. Choć jest większy od Polski aż 25 razy, to jego średnia gęstość zaludnienia wynosi niecałe 3 osoby na kilometr kwadratowy. W Polsce liczba ta osiąga aż 122 osoby, a porównując to z krajami Zachodu nie jest to wcale imponująca średnia. Co więcej, w Australii żyje dwa razy więcej kangurów, niż ludzi! Teoretycznie więc wychodząc z domu masz większą szansę na spotkanie zabawnego zwierzaka, niż człowieka! A wszystko to za sprawą przyrody i trudnego, wyjątkowego klimatu. Fototapeta Australia doskonale pokazuje kontrast jaki panuje na tym kontynencie – rozbudowane metropolie i dzikie, niezamieszkałe przez nikogo pustynne stepy. Największe skupiska ludzi znajdują się w dużych ośrodkach miejskich. Reszta terenu to królestwo zwierząt i roślin, o które ze starannością dbają mieszkańcy tego wyspiarskiego kontynentu. Zobaczmy więc, co kryją nasze tapety Australia! Wspaniałe, dziewicze tereny kontrastujące z miastami-gigantami sprawiają, że Australia wydaje się być prawdziwie magicznym miejscem. Dołączcie do nas i razem udajmy się w podróż w poszukiwaniu inspiracji do naszych wnętrz mieszkalnych!

Tapety Australia spod znaku Ayers Rock

Australia to kraj różnorodności – nawet pod kątem panującej tam temperatury. W zależności, w jakiej części kraju się znajdziemy może tam panować klimat podrównikowy, równikowy, podzwrotnikowy, a nawet umiarkowany. Stąd taka cudowna różnorodność w przyrodzie i krajobrazach!

  • Fototapeta Australia może przedstawiać dzikie, niezamieszkałe przez nikogo pustynie, po których spacerują jedynie skorpiony.
  • Znajdziemy także widoki nielicznych wzniesień i gór, których najlepszym przykładem jest fototapeta Australia z widokiem na zachwycającą Ayers Rock – formację skalną, która wyrosła pośrodku zupełnie płaskich stepów.
  • W łagodniejszym klimacie znajdują się z kolei przepiękne zielone zakątki przypominające oazy. Tapety Australia z wodospadem mknącym przez zielone, bujnie kwitnące lasy są zaskakującym widokiem na tak pustynnym kontynencie. 
  • Z drugiej strony Australia to także kraj wielkich miast, do których przybywają ludzie z całego świata. Przedstawiamy Wam więc Melbourne i Sydney!

Sydney czy Melbourne - fototapeta Australia z miastami

Sięgające chmur wieżowce i szklane konstrukcje zachwycających budowli to widok przypominający Nowy Jork. Aż trudno sobie wyobrazić, że kilkadziesiąt kilometrów dalej znajduje się jedynie pustynia i dzika przyroda. Fototapeta Sydney przedstawiająca centrum tętniącego życiem miasta to przepiękna dekoracja nowoczesnego wnętrza. Nocny widok metropolii to zachwycające, kolorowe światła, miasto odbijające się w wodzie oraz jedyna w swoim rodzaju opera przypominająca swoim kształtem żagle statków. Fototapeta Sydney czy Melbourne to doskonała propozycja do kameralnego salonu, która optycznie powiększy przestrzeń i nada jej głębi.

Śpiący miś koala, czyli leniwe tapety Australia

Australia to także niesamowite królestwo zwierząt. Mieszkają tutaj gatunki nie spotykane na żadnym innym kontynencie - kangur, miś koala, dziobak czy wombat. Te niesamowite zwierzaki mogą jednak zagościć w Twoim domu, jeśli sięgniesz po nasze tapety Australia HD. To doskonała propozycja nie tylko dla dorosłych miłośników zwierząt. Przedstawienia egzotycznych gatunków to świetne rozwiązanie do pokoju naszego malucha. Fototapeta na ścianę Australia będzie zabawnym akcentem, który wprowadzi do wnętrza także odrobinę przyrody. W tej roli świetnie sprawdzi się wzór przedstawiający misia koalę siedzącego na gałęziach zielonego eukaliptusa. Przyjazny miś sprawdzi się zarówno w pokoju malucha, jak i nieco większego dziecka. Szukając australijskich inspiracji warto poszukać także naklejek na ścianę z charakterystycznymi zwierzakami lub roślinami, które świetnie uzupełnią królestwo naszej pociechy.

Fototapeta na ścianę Australia z motywem mapy

Tapety Australia HD z przedstawieniem mapy to znakomita dekoracja dla biura podróży, szkoły językowej, do pokoju miłośnika tego kraju lub do biura firmy, który swoje biznesowe działania kieruje właśnie w stronę australijskiego kontynentu. Fototapeta na ścianę Australia może przypominać typową fizyczną mapę kraju, ale może także nawiązywać do dawnych map i planów z epoki XIX w. lub pokazywać kontynent w zabawny rysunkowy sposób w sam raz dla małych miłośników podróży. A jeśli szukasz zupełnie wyjątkowej tapety, proponujemy widok Australii z bardzo, bardzo daleka, bo aż ze stacji kosmicznej!