Naklejki wg kategorii - Na Laptopa • Naklejki na laptopa

Jakie powinny być idealne naklejki na laptopa? To zależy, jak na to spojrzeć! Jeśli często zabierasz komputer ze sobą, na przykład w podróż albo do pracy, to bardzo istotne jest, aby Twoje naklejki na laptopa były wytrzymałe i odporne na zmienne warunki oraz ścieranie. Przygotowane przez nas ozdoby mogą Ci to wszystko zagwarantować – i o wiele więcej! Z oczywistych względów bardzo ważne jest także to, jak dana naklejka wygląda: i choć jesteśmy dumni z jakości wszystkich naszych naklejek, czy są to skromne naklejki na klawiaturę laptopa, czy wyrafinowane wzory, takie jak naklejka na laptopa z marmurowym wzorem, to uważamy, że nasza największa siła tkwi właśnie w grafikach i ich niemal nieskończonej różnorodności!

Geometryczna naklejka na laptopa

Geometryczna naklejka na laptopa

Atrakcyjna naklejka z geometrycznym motywem odmieni wygląd zwykłego laptopa.
Naklejka na laptopa dmuchawiec

Naklejka na laptopa dmuchawiec

Dmuchawiec w skali makro zawsze prezentuje się wyjątkowo pięknie - również w postaci naklejki na komputer!
26 naklejek
Naklejka motyw folk

Naklejka motyw folk

Oryginalna ozdoba laptopa: naklejka z motywem folkowym przyciąga uwagę.
Naklejka na komputer góry

Naklejka na komputer góry

Naklejki na laptopa to różnorodność motywów - od abstrakcji, po naturalne krajobrazy. Powyżej propozycja naklejki z widokiem gór.
Naklejka na komputer krokodyl

Naklejka na komputer krokodyl

Stylowa naklejka imitująca skórę krokodyla to propozycja dedykowana wszystkim miłośnikom klasycznej elegancji.
Naklejka na laptopa 3d

Naklejka na laptopa 3d

Za pomocą naklejki z motywem 3d możemy spersonalizować wygląd laptopa, jak również innych sprzętów domowych.
Naklejka na laptopa kwadraty

Naklejka na laptopa kwadraty

Pomysłowa naklejka umieszczona na obudowie laptopa na pewno przypadnie do gustu nastolatkom.
Naklejka na laptopa minimalizm

Naklejka na laptopa minimalizm

Minimalistyczny motyw graficzny sprawdzi się jako subtelna dekoracja służbowego komputera.

 

Twój komputer jest nagi: naklejki na laptopa

Podobno ludzie dzielą się na dwa rodzaje: tych, którzy, kupując komputer, zwracają uwagę przede wszystkim na jego wygląd, oraz tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają parametry techniczne. A my myślimy sobie: czemu nie mieć obu tych rzeczy? Naklejki na laptopa pomogą Ci dowolnie ozdobić każdy komputer, jaki tylko zechcesz! Naklejki na laptopato coś znacznie więcej niż tylko zwyczajna dekoracja: to sposób na wyrażenie swoich poglądów, zainteresowań i gustu! To także, być może przede wszystkim, świetna metoda sprawienia, by ta seryjnie wyprodukowana maszyna miała w sobie coś naprawdę indywidualnego – i to coś, co widać na pierwszy rzut oka, a nie dopiero po zalogowaniu się do systemu. Trudno się dziwić, że są rosnącym na siłę trendem nie tylko wśród młodzieży. Chcesz, żeby Twój laptop był  jedyny w swoim rodzaju? Zapoznaj się z naszymi pomysłami na naklejki na laptopa, HP i nie tylko!

Pomysł pierwszy: „typowe” naklejki na laptopa

Chodzi, oczywiście, o naklejki, które umieszcza się na tylnej stronie monitora. Dlaczego mówimy o typowych naklejkach? Bo to ich najpopularniejszy rodzaj! Niektóre takie naklejki na laptopa HP obejmują całą powierzchnię monitora (to znaczy: jego tylnej strony), inne to naklejki na laptopa małe: mają mniejszy format i bardziej przypominają tradycyjne naklejki. Tego rodzaju naklejki na laptopa (HP, Lenovo, Acer, ale także innych popularnych marek) zdecydowanie warto wykorzystać w charakterze „ubranka” dla komputera (nieco dalej piszemy o tym więcej!), ale przydadzą się także wówczas, gdy chcemy zakryć brzydkie zadrapania i inne drobne uszkodzenia obudowy.

Pomysł drugi: naklejki na klawiaturę laptopa

Naklejki na klawiaturę laptopa mają kilka różnych zastosowań. Przydają się między innymi wówczas, gdy chcemy wykorzystać stary komputer do pisania w nowym języku (wówczas możemy  na jego klawiaturę nałożyć naklejki na klawiaturę laptopa z, na przykład, rosyjskim alfabetem), ale równie dobrze można użyć ich w charakterze „przebrania” dla klawiszy! Naklejki na laptopa tego rodzaju mogą być zaskakującym, bardzo nietuzinkowym elementem „wystroju” urządzenia: tym bardziej, że występują w najróżniejszych wersjach kolorystycznych, a do tego mogą mieć rozmaite desenie!

Pomysł trzeci: zrestartuj (wygląd) swojego laptopa

Nierzadko zdarza się, ze całkiem jeszcze sprawna maszyna zaczyna zdecydowanie nieciekawie wyglądać. Jest to proces, z którym dobrze zaznajomieni są zwykle zwłaszcza ci użytkownicy komputerów, którzy swojego laptopa noszą stale ze sobą: czy to do pracy, czy na uczelnię, czy do szkoły. Podrapana obudowa nie ma w sobie nic atrakcyjnego: dlatego warto tchnąć w nią nowe życie, wykorzystując albo naklejki na laptopa własny projekt (tak, możemy je dla Ciebie zrobić!), albo któreś z naklejek, jakie można znaleźć w naszym katalogu! Możesz przemienić swój komputer, w co tylko zechcesz: dekoracyjna naklejka na laptopa marmur zamieni go w stylowy gadżet świadomej fashionistki, ozdoba z motywem z ulubionego filmu albo serialu pokaże wszystkim, że jesteś geekiem z przekonania… Możliwości są w zasadzie nieograniczone! Gdybyśmy mieli coś doradzić, to zdecydowanie powiedzielibyśmy: wybierz takie naklejki na laptopa, małe czy jakiekolwiek inne, które mogłyby być interesującym pretekstem do rozmowy. W końcu do tego służą, prawda?

Dlaczego nasze naklejki są najlepsze?

Każda nasza naklejka, czy to będzie superkolorowy motyw kwiatowy, czy dekoracja zainspirowana postaciami z kreskówek lub elegancka naklejka na laptopa marmur, tworzona jest z wykorzystaniem innowacyjnej technologii druku lateksowego. Dzięki temu nie tylko wygląda świetnie (nigdzie nie znajdziecie tak realistycznych, nasyconych barw!) ale także przez długi czas utrzymuje świeży wygląd, bez blaknięcia i rys. To właśnie dlatego nasze naklejki są tak dobrym wyborem dla osób, które często zabierają ze sobą laptopa, wychodząc z domu!