Naklejki wg kategorii - Kawa

Kawa to coś więcej niż zwykły napój. Posiada bardzo ciekawą i długą historię, a w wielu miejscach na świecie z jej piciem związane są najróżniejsze zwyczaje oraz tradycje. Co więcej ziarna tej aromatycznej rośliny wyglądają nadzwyczaj atrakcyjnie - podobnie jak już gotowy, zaparzony napój. Dlatego też w Myloview znajdziecie mnóstwo wspaniałych ozdób, do powstania których inspirację stanowiła kawa. Naklejka z nią jest typem dekoracji, na który szczególnie warto zwrócić uwagę. Za pomocą tych ozdób da się bowiem uatrakcyjnić różne powierzchnie i wnętrza. Niezwykle popularnym rozwiązaniem jest na przykład zakup naklejki na ścianę do kuchni. Kawa jako dekoracyjny motyw może rewelacyjnie prezentować się w niemal każdym pomieszczeniu, o czym zaraz przekonacie się sami!

50 naklejek

 

Różnorodny jak kawa - naklejka uniwersalna

Jeżeli wyobrażając sobie dekoracje inspirowane kawą, dochodzicie do wniosku, iż wszystkie będą wyglądały bardzo podobnie, to jesteście w dużym błędzie. Z pewnością zaskoczy Was olbrzymia różnorodność cechująca nasze naklejki na ścianę. Kawa na nich została przedstawiona na wiele sposobów. Przeglądając ofertę Myloview zobaczycie więc między innymi zdjęcia ziaren i gotowego napoju, szkice z filiżankami oraz zastawą, czy grafiki z sentencjami dotyczącymi kawy. Spośród tak licznych możliwości każdy niemal na pewno znajdzie coś dla siebie. Zwłaszcza że bardzo duża swoboda i uniwersalność aranżacyjna to jedne z największych zalet, jakimi na tle innych dekoracji wyróżniają się naklejki. Kawa przedstawiona na ściennej ozdobie może być zarówno uzupełnieniem ogólnej stylistyki, jak i głównym elementem większej kompozycji. Wszystko zależy od naszej wyobraźni oraz dobrych pomysłów. Aby jednak jeszcze dodatkowo ułatwić Wam zadanie, przygotowaliśmy kilka pomysłów na wykorzystanie tego typu dekoracji. Warto pamiętać także o tym, iż każda nasza ozdoba może mieć wiele zastosowań - nawet najzwyklejsza naklejka. Filiżanka kawy w formie prostej, klasycznej ilustracji będzie przykładowo pasować zarówno do kuchni, salonu jak i gabinetu. Podobnie uniwersalne są wzory z napisami - ich pozytywne przesłanie może witać nas każdego poranka w sypialni, albo żegnać w korytarzu, gdy wychodzimy z domu. Jakie jakie jeszcze mamy pomysły? Zaraz się przekonacie!

Dekoracyjne naklejki na ścianę do kuchni - kawa jako nieodłączny towarzysz śniadania

Kuchnia jest pomieszczeniem, które posiada bardzo duży (aczkolwiek często niedoceniany) potencjał aranżacyjny. Ponieważ jednak ważny jest także praktyczny charakter tego wnętrza, to warto postawić w nim na nowoczesne, niezajmujące wiele przestrzeni dekoracje, takie jak naklejki na ścianę. Kawa jest natomiast motywem, który w oczywisty sposób doskonale komponuje się z kuchennym otoczeniem. Czy dotyczy to jednak wszystkich wzorów? A może warto szczególnie zwrócić uwagę na jakieś konkretne naklejki na ścianę do kuchni? Kawa w kontekście tego wnętrza najczęściej kojarzy się nam z poranną rutyną. Dla niektórych filiżanka aromatycznego napoju po śniadaniu to wręcz obowiązkowy rytuał. Dlatego też w kuchni znakomicie sprawdzają się wzory, na których ukazana została już zaparzona kawa. Naklejka w takim stylu ożywi wygląd całego pomieszczenia, dzięki czemu poranne wstawanie stanie się znacznie przyjemniejsze. Doskonałym wyborem do kuchni są także wzory z zabawnymi sentencjami na temat kawy. Tego typu naklejki sprawią, iż całe wnętrze nabierze lekkiego, pogodnego charakteru.

Kreatywne naklejki - kawa jako motyw dekoracyjny w różnych pomieszczeniach

Dekoracje przedstawiające kawę nie są ozdobami przeznaczonymi wyłącznie do kuchni. Z powodzeniem możemy użyć ich również i w innych częściach domu. Musimy tylko odpowiednio dobrać wzór do charakteru danego pomieszczenia lub ogólnej koncepcji aranżacyjnej. Przykładowo jeżeli poszukujemy dekoracji do eleganckiego salonu, dobrym pomysłem będzie przedstawiająca porcelanową zastawę naklejka. Filiżanka kawy ukazana na tle charakterystycznego krajobrazu (na przykład paryskiej panoramy) może dodać natomiast sypialni lub gabinetowi romantycznej i nastrojowej atmosfery. W przypadku pomieszczeń urządzonych w stylu kolonialnym, podróżniczym lub retro, warto zwrócić uwagę na wzory przedstawiające nie gotowy napój, a same ziarna kawy. Taki widok kojarzy się nam bowiem z egzotyką. Naklejki z ziarnami kawy (rozsypanymi na stole lub widocznymi w worku) skutecznie ocieplą wygląd każdego wnętrza. Znakomicie będą prezentowały się także w otoczeniu mebli z wikliny lub jasnego drewna. Niezwykle oryginalnie wyglądają również wzory, na których widoczne są różnego rodzaju słodycze, a pośród nich kawa. Naklejka z takim motywem spodoba się z pewnością osobom, które nie wyobrażają sobie deseru bez filiżanki ulubionego, aromatycznego napoju.