Obrazy wg kategorii - Delfiny

Delfiny są trochę jak konie mieszkające w wodzie: bardzo bystre, niezwykle zgrabne, przyjazne, uwielbiane przez dzieci... A także, ze względu na swoje wdzięczne, zgrabne sylwetki, bardzo chętnie "portretowane" i wykorzystywane w charakterze dekoracji wnętrza! Podobizny delfinów zdobiły ściany już w pałacu w Knossos, jednym z najstarszych zabytków świata starożytnego. Czemu więc nie wziąć przykładu z mieszkańców dawnej Krety, wykorzystując delfiny obrazy do udekorowania wnętrza? Gwarantujemy, że warto to zrobić: nasze obrazy delfinów to ozdoba nie tylko bardzo ładna, ale także trwała i wytrzymała, idealna do zadań specjalnych. Jakich zadań specjalnych? Aby się dowiedzieć, przeczytaj nasz poradnik na temat tego, jak wykorzystać obraz delfin do stworzenia niebanalnego wystroju wnętrza!

Obraz delfin do salonu

Obraz delfin do salonu

Minimalistyczna postać delfina sprawdzi się w minimalistycznym wystroju Twojego salonu.
Obraz morska akwarela

Obraz morska akwarela

Powieszony w sypialni obraz nawiązujący do morskiego krajobrazu doda atrakcyjności. Będzie ładnie komponować się z jasnymi meblami.
49 obrazów
Obraz kolorowe delfiny

Obraz kolorowe delfiny

Obrazy z kolorowym zwierzęcym motywem może znaleźć się nie tylko w mieszkaniu, ale np. w szkolnej klasie, gdzie posłużą za materiał edukacyjny.
Obraz delfin w morskich falach

Obraz delfin w morskich falach

Uroczy delfin będzie niezastąpionym towarzyszem zabaw w pokoju dziecięcym. Proponowany przez nas obraz zachwyca morską kolorystyką!
Obraz akwarela dzikie ssaki

Obraz akwarela dzikie ssaki

Masz wakacyjne wspomnienia z nurkowania w oceanie? Obraz z delfinami w otchłani morskiej będzie Ci o nich przypominać!
Obraz delfin do łazienki

Obraz delfin do łazienki

Obraz do łazienki? Minimalistycznie urządzone wnętrze ocieplisz poprzez dodatki ze zwierzęcymi motywami.
Obraz ssak na białym tle

Obraz ssak na białym tle

Delfiny należą do najbardziej lubianych i pogodnych zwierząt. Obrazy z tymi uroczymi istotami mogą stać się dekoracją pokoju Twojego dziecka.
Obraz niebieski ssak morski

Obraz niebieski ssak morski

Obraz w estetyce morskiej akwareli przełamie stylizację salonu, wprowadzając do niej aurę ciepła i nostalgii.
Obraz delfin i zachód słońca

Obraz delfin i zachód słońca

Kolory morskiego krajobrazu z zachodzącym słońcem wpisują się w klasyczną aranżację salonu.
Obraz delfiny w głębi morskiej

Obraz delfiny w głębi morskiej

Jeżeli szukasz niebanalnego motywu do Twojego salonu, postaw na obraz z delfinami w morskiej kompozycji!
Obraz bajkowe delfiny

Obraz bajkowe delfiny

Motyw fal i mieszkańców podwodnego świata spodoba się dzieciom. Obraz powieśmy tuż przy łóżku malucha.
Obraz delfiny nocą

Obraz delfiny nocą

Motyw delfinów w takiej kolorystyce ubarwi pastelową aranżację salonu.

 

Flipper i spółka: jak wykorzystać obrazy delfinów do udekorowania mieszkania?

Pamiętacie serial Flipper, którego tytułowym bohaterem był zabawny, bardzo inteligentny delfin? To właśnie ten serial wydatnie przyczynił się do ogromnej popularności delfinów. Te wesołe morskie ssaki nie przestają nas fascynować od długiego czasu - tym bardziej, im więcej o nich wiemy, a wiemy już naprawdę dużo!

Nasze delfin obrazy nie mogą, niestety, przedstawić tego, że delfiny posługują się skomplikowanym językiem, że wykształciły bardzo rozbudowane gry i zabawy, że znane są z tego, że pomagają tonącym ludziom, gdy tylko mają taką możliwość... Na pewno jednak oddają nieodparty urok tych zwierząt, ich wielki wdzięk i grację, a także ich radosny charakter. A my pokażemy Wam, w jaki sposób wykorzystać obrazy delfinów do uzupełnienia aranżacji wnętrza w naprawdę interesujący sposób!

Najprościej: obraz delfin w łazience

Wszystkie wzory, które w jakikolwiek sposób powiązane są z wodą - czy to będzie pejzaż z plażą i palmami, czy widok na rafę koralową jakiegoś egzotycznego morza, czy nawet zdjęcie staroświeckiego statku pod pełnymi żaglami - od zawsze stanowiły popularną dekorację łazienki. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, dlaczego tak jest: woda i łazienka to oczywiste skojarzenie! Jeżeli i Ty pragniesz nawiązać do tej tradycji, obrazy delfinów będą w sam raz. Ponieważ wybraliśmy je z naszego liczącego ponad 25 milionów wzorów katalogu, możesz być pewien, że są bardzo różnorodne: znajdą tutaj coś dla siebie zarówno łazienkowi tradycjonaliści, którzy woleliby sięgać po kolory chłodne, najchętniej odcienie niebieskiego (to zresztą i tak najpopularniejsza paleta w tej kategorii!), jak i osoby, które wolą bardziej wyraziste barwy, na przykład takie, jakimi odznaczają się obrazy delfinów na tle zachodzącego słońca. Ale chwileczkę, zapytasz pewnie, jak to obraz w łazience? Czy łazienka nie jest ostatnim miejscem, w jakim należałoby zawieszać obraz - ze względu na panującą tam wilgoć i zazwyczaj dość wysoką temperaturę? Czy taki obraz nie zniszczy się w ciągu kilku minut? Nie! Wszystkie nasze delfiny obrazy drukowane są z wykorzystaniem nowoczesnej technologii druku lateksowego, dzięki czemu wykazują niezwykłą odporność na te właśnie, a także szereg innych niekorzystnych czynników: można więc bez obaw zawieszać je nawet w łazience!

Kraina pod powierzchnią oceanu: delfiny obrazy w pokoju dziecka

Jeśli Twoje maleństwo od zawsze planuje, że gdy dorośnie, zostanie syrenką, na pewno będzie zachwycone, kiedy przemienisz jego pokój w pełne tajemniczych stworzeń dno oceanu. Nie potrzebujesz do tego ani odrobiny słonej wody: wystarczy kilka tematycznych dekoracji i niebieska farba! Pomaluj ściany na niebiesko (co odważniejsze osoby mogą spróbować stworzyć mural ze wzorem w ryby i wodorosty - pozostałe mogą poprzestać na łatwiejszym rozwiązaniu, jakim jest fototapeta, albo po prostu pozostać przy gładkich niebieskich ścianach) i zawieś jeden lub dwa (albo i więcej!) delfiny obrazy, a do tego dodaj tematyczne przedmioty i dekoracje: na przykład pościel w rybki, albumy na temat zwierząt mórz i oceanów, zabawki w kształcie morskich zwierząt, muszelki - i to wszystko! Nietrudny wystrój tematyczny zainspirowany podwodnym życiem - gotowy!

Obraz delfin w salonie? Jasne!

Wielokrotnie powtórzyliśmy już, że delfiny to bardzo wesołe i zawsze skłonne do zabawy stworzenia. Mają jednak w sobie także wiele gracji i potrafią wyglądać niezwykle majestatycznie, dzięki czemu ich zgrabne sylwetki mogą posłużyć nie tylko do stworzenia dekoracji z przymrużeniem oka, takich jak te, o których pisaliśmy wyżej, ale także tych bardziej eleganckich - na przykład w domowym salonie. Jesteśmy zdania, że szczególnie dobrze sprawią się w takich przestrzeniach, które udekorowane są oszczędnie, może nawet w tylu minimalistycznym: to tam będą mogły w pełni "wybrzmieć", przyciągając uwagę wszystkich gości. Najłatwiejszym, a jednocześnie najbardziej wyrazistym sposobem na wykorzystanie plakatu do udekorowania wnętrza takiego jak salon będzie zawieszenie pojedynczego plakatu o możliwie dużym formacie, starannie oprawionego, w jednym z głównych punktów pokoju: nad kanapą albo, jeżeli salon połączony jest z jadalnią, nieopodal stołu.