Obrazy wg kategorii - Australia

Jeśli w swoim domu chcecie poczuć się jak w niezwykłej krainie kangurów i słonecznych plaż, jaką jest Australia, obrazy ścienne z pewnością Wam w tym pomogą. Efektowne obrazy Australii sprawdzą się w każdym wnętrzu, zwłaszcza, jeśli jego właściciele są zapalonymi podróżnikami. Zapraszamy na wyprawę do fascynującej Australii! Obrazy ścienne inspirowane pięknem kontynentu, mogą być dekoracją różnych domowych pomieszczeń: wesoły obraz z kangurem albo koalą będzie wyglądał świetnie w pokoju dziecka, a widok na Uluru sprawdzi się jako ozdoba salonu

58 obrazów

 

Australia: obrazy do salonu w stylu eklektycznym

Pierwsze skojarzenia związane z Australią? Kangury, koala, Aborygeni, a także gorące plaże i surferzy próbujący ujarzmić wysokie fale. Gdy w naszym kraju pogoda nie zachęca do wychylenia nawet czubka nosa z domu, możemy tak zaaranżować nasze wnętrze, aby poczuć się w nim jak w słonecznej Australii. Pomogą nam w tym kolorowe obrazy Australii, przedstawiające niesamowite krajobrazy, ludność, a także niezwykłą faunę i florę charakterystyczną dla tych terenów.

  • Otoczona przez wody Oceanu Spokojnego i Indyjskiego Australia, obfituje w przepiękne widoki. Obrazy ukazujące błękit oceanów wraz z linią brzegową, sprawdzą się w salonie osób kochających podróże i przyrodę. 
  • Australia to także tereny pustynne, które równie pięknie będą prezentowały się w formie obrazów na ścianie. Pustynne krajobrazy w kolorach brązu, złota, a także beżu, sprawdzą się w salonie osób ceniących sobie stonowane aranżacje.

Jeśli mieliśmy okazję odwiedzić Australię, koniecznie ustawmy w pobliżu obrazów przywiezione pamiątki. Jeśli dopiero planujemy podróż, nic straconego! Zainspirujmy się pięknem tych terenów, przenosząc ich widoki do swoich czterech kątów. Ale Australia to nie tylko dziewicza przyroda. Nie zapominajmy o wielkich miastach i charakterystycznych budowlach, z których do najbardziej znanych należy Sydney Opera House, Sydney Tower czy Century Tower. Obraz Sydney ukazujący architektoniczne piękno tych budynków, doskonale sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu.

  • Gdzie powiesić takie płótno? Duży obraz Sydney lub Melbourne to alternatywa dla popularnej panoramy Nowego Jorku czy Paryża. Panorama australijskiej metropolii może zawisnąć na ścianie przy sofie. Szczególnie podobają się nam widoki miast po zmroku!

Fascynująca Australia! Obrazy dla najmłodszych

Na obrazach Australii mogą znaleźć się najbardziej charakterystyczne zwierzęta, na czele z kangurami, koalą, dziobakiem i kolczatką. Te urocze stworzenia, również w wersji rysunkowej, mogą ozdobić pokój małego wielbiciela zwierząt. Obrazy Australii to również doskonały sposób na zainteresowanie dziecka geografią! Takie kolorowe dekoracje ścienne mogą stanowić motyw przewodni dla całego wystroju wnętrza. Obok obrazów nie powinno zabraknąć pluszaków i etnicznych wzorów. Mały właściciel pokoju z pewnością będzie zachwycony!

Podróż do Australii: obraz do sypialni

Australia to również przepiękne plaże, na których w ciągu dnia można się opalać, a także szaleć na desce surfingowej. Natomiast wieczorem stają się idealnym miejscem na romantyczne spacery. Obrazy Australii przedstawiające plaże w blasku zachodzącego słońca to doskonały pomysł na dekorację sypialni. Pamiętajmy o tym, by wystrój sypialni był harmonijny. Zrezygnujmy z mocnych kolorów i postawmy na subtelne, nierzadko ciemne odcienie niebieskiego, brązu, zieleni. Dekoracje ścian ukazujące skąpane w zachodzącym słońcu plaże Australii z pewnością dodadzą naszej sypialni uroku, a nam zapewnią piękne widoki przed snem. Dopełnieniem całości będzie klimatyczne, delikatne oświetlenie, które nada obrazom głębi, a nam pozwoli się zrelaksować.