Naklejki wg kategorii - Tunele

Wśród wzorów Myloview na szczególną uwagę zasługują trójwymiarowe naklejki. Tunele na pierwszy rzut oka mogą nie sprawiać wrażenia ani efektownej, ani stylowej dekoracji wnętrza, ale to tylko pozory. Oryginalne aranżacje możliwe są tylko wtedy, gdy zdecydujemy się na zaskakujące i nietypowe rozwiązania, a z pewnością takie właśnie są przygotowane przez na propozycje. Nie tylko wizerunki znanych budynków czy mostów prezentują się świetnie. Także innym elementom architektury powinniśmy dać szansę. Naklejka z tunelem nie tylko udekoruje bowiem wnętrze, ale pomoże nam także powiększyć optycznie kameralny metraż salonu, sypialni czy przedpokoju. Z taką ozdobą na ścianie nasze mieszkanie zmieni się nie do poznania. 

224 naklejek

 

Naklejki z tunelem – trzy propozycje na oryginalną aranżację salonu

Z pewnością będziecie zaskoczeni, ale stworzycie niejedną ciekawą aranżację, decydując się na nasze przestrzenne naklejki. Tunele dają nam zaskakująco wiele możliwości – od romantycznych stylizacji po całkiem współczesny wystrój. W przypadku salonu skupimy się przede wszystkim na nowoczesnych rozwiązaniach, ponieważ to właśnie taka estetyka cieszy się największym zainteresowaniem.

  • Jeśli postawiliśmy na industrialne wnętrze, w którym dominuje szary beton i odsłonięta cegła, a pod sufitem wiszą wielkie, fabryczne lampy, to znakomitym uzupełnieniem takiego pokoju będzie wizerunek metra, a dokładniej okablowanego korytarza, po którym pędzi pociąg. Taki wzór jest z pewnością surowy, ale będzie idealnie korespondował z przywołanym przed chwilą wystrojem.
  • W sytuacji, gdy wolimy minimalistycznie zagospodarowaną przestrzeń i wyznajemy zasadę „mniej znaczy więcej”, sięgnijmy po abstrakcyjny w wyrazie wzór, który plasuje się pomiędzy całkowicie oderwanym od rzeczywistości przedstawieniem złożonym ze świateł a wnętrzem kosmicznego statku, jaki możemy znać z filmów science-fiction. Tutaj kluczową rolę będzie odgrywał dobór odpowiedniej kolorystyki – jasnej, jeśli chcemy dodatkowo powiększyć przestrzeń, lub ciemnej, gdy dysponujemy dużym metrażem i szukamy efektownej ozdoby.
  • Trzecią propozycją jest nieziemska naklejka. Tunele to nie tylko architektoniczne konstrukcje, ale także mniej materialne obiekty jak na przykład kosmiczne tunele w postaci czarnych dziur. Taka ozdoba będzie się doskonale prezentować w nowoczesnym, ascetycznie urządzonym salonie, w którym brakuje silnej dominanty.

Powiększające optycznie metraż naklejki na ścianę - tunele w przedpokoju

Powiedzieliśmy na samym początku o unikalnych właściwościach, jakimi odznaczają się nasze naklejki na ścianę. Tunele, jeśli tylko sięgniemy po odpowiedni wzór, nie tylko urozmaicą aranżację, ale powiększą także optycznie niewielki metraż. Jak to możliwe? Dzięki temu, że wprowadzą do pomieszczenia iluzję dodatkowej głębi. Zamiast płaskiej ściany nasz pokój otworzy się na zupełnie inną rzeczywistość, zyskując dodatkowe metry kwadratowe. W przypadku niewielkiego przedpokoju taki krok będzie strzałem w dziesiątkę. Nie szukajmy jednak przedstawień, na których wiele się dzieje. Przykładem doskonałego rozwiązania jest naklejka utrzymana w stylu op art, czyli optical art. Prawdziwy tunel zastąpi abstrakcyjna kompozycja, złożona z biało-czarnych okręgów, które układają się w hipnotyzujący korytarz. Taki wzór nie tylko przyciągnie wzrok, ale zmieni nasze postrzeganie niewielkiego przedpokoju.

Romantyczne naklejki na ścianę: tunele w nastrojowej sypialni

Kosmiczne, industrialne lub abstrakcyjne wzory – to zaledwie garść propozycji, jakie znajdują się na wyciągnięcie naszej ręki. Jeśli jesteśmy zwolennikami przytulnych, nastrojowych wnętrz, również znajdziemy w ofercie Myloview coś idealnego dla siebie. Jak mogą wyglądać takie naklejki na ścianę? Tunele, a przynajmniej różne ich formy, znajdziemy także w naturze. Alejka drzew, których korony zrastają się u góry, tworząc zielone sklepienie, porośnięta bluszczem altanka w parku lub ogrodzie albo spektakularne tunele kwiatowe w Kawachi Fuji Garden w Japonii to idealne pomysły, żeby odświeżyć dotychczasowy wystrój sypialni i nadać jej przytulnego, romantycznego charakteru. Zwłaszcza ta ostatnia propozycja zasługuje na uwagę, ponieważ fioletowe girlandy kwiatów wyglądają tak bajecznie, że aż trudno uwierzyć, że nie jest to dzieło komputerowego grafika lecz samej natury!

Idealne do pokoju nastolatka naklejki: tunele w kilku wariantach

Z młodzieżową aranżacją mogą nam się kojarzyć wizerunki piosenkarzy lub rockowych zespołów, przedstawienia słynnych metropolii lub sportowe akcenty. Tymczasem ciekawym pomysłem na oryginalny wystrój jest architektoniczna naklejka. Tunele mogą idealnie pasować to pokoju nastolatka. Wystarczy, że wybierzemy wzór, na którym podziemny korytarz pokryty jest barwnym, rzucającym się w oczy graffiti. To połączenie surowej w wyrazie i jednocześnie barwnej ozdoby, która zamieni zwykły pokój w nietuzinkową stylizację. Ciekawą alternatywą dla takiego wzoru jest zdjęcie autostrady lub ulicy w centrum miasta wykonane na długim czasie naświetlania. Wówczas pędzące samochody zmieniają się w długie smugi barwnego światła, co daje nieziemski i spektakularny efekt.