Plakaty wg kategorii - Metryczki dla dzieci

Metryczki urodzeniowe to jeden z najciekawszych trendów na aranżację dziecięcego pokoju, jaki pojawił się w ciągu ostatnich kilku sezonów. W celu zamówienia spersonalizowanej metryczki należy skontakować się z biurem obsługi klienta oraz podać dane, a także ewnetulanie zdjęcie, które mają się na niej znaleźć. Taki plakat będzie nie tylko unikalną ozdobą wnętrza, która pozwoli nam zindywidualziować przestrzeń, ale jednocześnie ponadczasową pamiątką, która nigdy nie straci na swojej wartości.  Metryczka dla dziecka to element wystroju, na który powinien zdecydować się każdy rodzic, ponieważ już zawsze będzie nam przypominać o narodzinach naszego malucha i to w niezwykle efektowny sposób.

19 plakatów

 

Dekoracjny plakat - metryczka, która nie wyjdzie z mody

W jaki sposób możemy udekorować dziecięcy pokój? Wieszając na ścianach grafiki ze zwierzętami, bajkowymi postaciami, kwiatkami lub kontrastującymi wzorami, które wspomagają prawidłowy rozwój wzroku malucha. Jeśli jednak szukamy czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego, to zamiast sięgać po sztampowe przedstawienia i rozwiązania, powinniśmy zdecydować się na coś unikalnego. Co będzie taką ozdobą? Metryczka dla dziecka. To przepięknie opracowany graficznie wzór, który możemy oprawić w ramę i zawiesić na ścianie. Umieszczone na nim informacje dotyczą najważniejszych danych z dnia narodzin naszej pociechy. Jest to miejsce urodzenia, data i godzina, waga i wzrost malucha, a także imię z nazwiskiem lub bez – to zależy, czy podoba nam się mniej, czy bardziej oficjalny charakter takiej ozdoby. Metryczki urodzenia nie są jednak typowymi dokumentami urzędowymi, dlatego znajdziemy na nich także urocze, kolorowe rysunki i wzory, które nadają całości niezwykle bajkowego i miłego dla oka charakteru. W zależności od płci dziecka i estetyki, jaka panuje w urządzonym przez nas pokoju, możemy zdecydować się na zupełnie inny wygląd metryczki. Jaki? Propozycji mamy mnóstwo!

Metryczka dla dziewczynki i chłopca - nie tylko róż i błękit

Jeszcze do niedawna prym wiodła zasada, że dziewczynkom pasuje różowy kolor, chłopcom natomiast niebieski. Warto jednak wyjaśnić, że podział ten jest stosunkowo młody, bo w dawnych czasach było odwrotnie, to właśnie chłopców ubierano w róż, a dziewczynki w błękit. W związku z tym, że Myloview nie uznaje żadnych zasad, które ograniczają kreatywność i pomysłowość w świecie aranżacji wnętrz, przygotowaliśmy najprzeróżniejsze plakaty. Metryczki z pewnością sprostają najbardziej nawet nieoczywistym gustom. Zobaczmy więc, co może się znaleźć na takiej dekoracji.

Jeśli lubimy wiejskie, rustykalne klimaty, informacje dotyczące dziecka zostaną zaprezentowane na drewnianych deskach, na których siedzi uroczy ptaszek. Jeśli lubimy styl boho, to namalowany wianek złożony z piórek i dmuchawców, w który wpisano imię naszej pociechy, z pewnością skradnie nasze serce. Jeśli zrobimy wszystko, by nasza córeczka żyła jak księżniczka, to metryczka dla dziewczynki z błyszczącą koroną będzie strzałem w dziesiątkę. Im bardziej kreatywne będzie nasze podejście, tym ciekawsze rezultaty uda nam się osiągnąć. Do tematu możemy podejść także z przymrużeniem oka, dlatego na przykład metryczka dla chłopca może być ozdobiona rysunkiem sumiastych wąsów.

Unikalny plakat - metryczka jako idealny prezent dla nowych rodziców

Świeżo upieczeni rodzice mają mnóstwo obowiązków, które wywracają im dotychczasową codzienność do góry nogami. Nowy członek rodziny sprawia, że życie zmienia się nie do poznania, a długa niegdyś doba, skraca się pod ilością spraw, które wskoczyły nagle na tapetę. Przygotowany na narodziny malucha pokój jest gotowy, ale teraz rodzice mogą nie mieć już czasu, by wprowadzać do niego zmiany lub nowe dodatki. Jeśli więc chcemy im zrobić miłą niespodziankę, doskonałym pomysłem będzie właśnie metryczka dla chłopca lub dziewczynki lub dla uroczej dwójki, jeśli na świat przyszły bliźniaki. Jeśli wiemy, jak został urządzony pokój dla szkraba, koniecznie dobierzmy wzór metryczki tak, by pasowała do aranżacji. Szeroki wybór możliwość sprawia, że z pewnością uda nam się znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Obok imienia może się pojawić nakrapiany jelonek, egzotyczny leniwiec, wianuszek polnych kwiatów, słonik lub kolorowy balon, który dryfuje po niebie. Zaskoczmy rodziców jak najciekawszym pomysłem!