Naklejki wg kategorii - Kosmonauta

W ofercie Myloview nie mogło zabraknąć nieziemskiej naklejki. Kosmonauta, unoszący się w gwiezdnych przestworzach lub stąpający po powierzchni Księżyca, to propozycja nie tylko do pokoju małego dziecka, które marzy o tym, by zostać astronautą. Decydując się na taką ozdobę, możemy stworzyć aranżację salonu, przypominającą plan filmowy, lub nastrojową sypialnię, w której cały wszechświat będzie na wyciągnięcie naszej ręki. Jak wyglądają naklejki z kosmonautą? To nie tylko realistyczne, komputerowe grafiki czy ilustracje jak z dziecięcych bajek, ale także artystyczne przedstawienia, które imitują malunki akwarelami. Dzięki takiej różnorodności wzorów stworzymy i efektowny, młodzieżowy wystrój, i stylizację, która odświeży dotychczasowy wygląd dziennego pokoju. Czas więc na podróż w nieznane! 

39 naklejek

 

Filmowa naklejka – astronauta, który wylądował w naszym salonie

Filmy, których akcja rozgrywa się w kosmosie, to klasyk gatunku jeśli chodzi o historię kinematografi. Kultowe produkcje powstawały już w latach 60. ubiegłego wieku i od tamtej pory reżyserzy prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach. W ostatnich latach mogliśmy oglądać „Grawitację” z Sandrą Bullock, „Marsjanina” z Mattem Damonem, porywający „Interstellar” czy najnowszą część sagi „Obcy: przymierze”. Każdy z tych tytułów to nie tylko wciągająca akcja, ale także zachwycające efekty specjalne. Jeśli jesteśmy miłośnikami takich filmów, to w naszym salonie powinna się pojawić naklejka z kosmonautą. To świetny pomysł, żeby przekształcić nowoczesny, ale niewyróżniający się pokój, w nieziemską aranżację. W naszej ofercie bez trudu znajdziesz takie ujęcia, które wyglądają dokładnie tak, jak kadry z wymienionych wyżej produkcji. Astronauta stąpający po czerwonej powierzchni Marsa, unoszący się w przestworzach na tle Ziemi lub naprawiający niedziałający element statku – to kilka przykładów, które będą się spektakularnie prezentować w naszym wnętrzu. Taka ozdoba z pewnością zdominuje wystrój, dlatego najlepiej zrobimy, jeśli całą aranżację podporządkujemy kosmicznym akcentom. Pomogą na w tym elementy w srebrzystym kolorze – metalowe krzesła, groszkowa pufa lub sferyczne wazony o połyskującej powierzchni.

Spektakularne naklejki z kosmonautą w nieziemskiej sypialni

Malowniczy zachód słońca lub morskie wybrzeże? Będą znakomicie wyglądać w nastrojowej sypialni, ale jeśli marzy się nam coś bardziej nieziemskiego, to musimy spojrzeć wysoko w górę i właśnie tam poszukać inspiracji. Co więc sugerujemy? Nasze unikalne naklejki. Kosmonauta stąpający po księżycowych kraterach lub lewitujący w kosmosie na tle nieskończonej liczby gwiazd, planet i galaktyk, to z pewnością nietuzinkowe rozwiązanie. Czy będzie się dobrze prezentować w sypialni? Z pewnością nie każdy zdecyduje się na taki akcent dekoracyjny, ale jeśli lubisz wyraziste dodatki i fascynuje Cię wszechświat, to gwarantujemy, że będziesz zadowolony. Zamiast realistycznego ujęcia z oferty możemy także wybrać artystyczne grafiki. Jak wyglądają? Przypominają akwarelowe malunki o delikatnie rozmytych konturach. Całość przypomina wizerunek z pogranicza jawy i snu. Tak przedstawiony astronauta rozbudzi w nas marzenia i sprawi, że z pewnością będziemy mieć kolorowe sny.

Młodzieżowe naklejki – kosmonauta zaglądający do pokoju nastolatka

A co sprawdzi się w pokoju nastolatka? Oczywiście kosmiczna naklejka. Astronauta może przypominać kadr z filmu, podobnie jak nasza propozycja do salonu, ale możemy się także zdecydować na efektowne grafiki. Nie będą to w żadnej mierze dziecięce ani infantylne propozycje. Doskonałym przykładem są wzory utrzymane w stylu flat design. Uproszczona, nieco zgeometryzowana sylwetka kosmonauty, który dryfuje w przestworzach, sprawdzi się znakomicie. Takim przedstawieniem możemy ozdobić ścianę nad łóżkiem, ale także front szafy, drzwi, a nawet laptopa. Inną propozycją są naklejki, które czerpią inspirację z pop artu. Tutaj na uwagę zasługują zwłaszcza dwa wzory. Jeden może nam przypominać prace Andy’ego Warhola – jest to intensywnie żółta sylwetka astronauty na czarnym tle, a druga obrazy Roy’a Lichtensteina – utrzymana w komiksowej estetyce para w skafandrach, która posyła sobie całusa.

Naklejki z kosmonautą, czyli spełniamy marzenia naszego dziecka

Jeśli nasz maluch z rozmarzonymi oczami patrzy w wieczorne niebo i marzy o tym, żeby w przyszłości zostać astronautą lub pracować w NASA i konstruować statki kosmiczne, to jako rodzice powinniśmy wspierać jego pasje. Od czego zacząć? Świetnym pomysłem będzie kosmiczna aranżacja pokoju, w czym pomoże nam szybka w montażu naklejka. Kosmonauta jako rysunkowa postać z bajki to nasza propozycja. Najlepszy wystrój pokoju to taki, który pasuje do wieku dziecka. Jeśli więc nasza pociecha jest jeszcze mała, realistyczne przedstawienie kosmosu może się okazać zbyt ciemną i zbyt groźną ozdobą przestrzeni. Zabawny astronauta w okrągłym hełmie, który wbija flagę w nowo zdobytą planetę lub macha do nas to o wiele lepsza propozycja. Doskonałym akcentem będą także plakaty z Układem Słonecznym lub wirującymi galaktykami. Możemy być pewni, że zachwycimy nasze dziecko taką kosmiczną aranżacją!