Naklejki wg kategorii - Architektura

Urządzanie swojego mieszkania to nie lada wyzwanie. Ile rzeczy trzeba wybrać, ile dodatków dopasować, ile decyzji podjąć! By ułatwić ten proces, warto skorzystać z gotowych rozwiązań dekoracyjnych, które są w stanie odmienić wnętrze w ciągu paru krótkich minut. Jedną z takich propozycji są naklejki architektura - piękne, samoprzylepne ozdoby ścienne, które można powiesić w dowolnym miejscu w domu. Motyw architektoniczny spodoba się szczególnie osobom zainteresowanym tą dziedziną wiedzy, choć nie tylko - naklejki ścienne architektura są bowiem doskonałą propozycją także dla osób, które po prostu lubią otaczać się estetycznymi dekoracjami. W galerii mamy setki naklejek z tym motywem do wyboru: od architektury klasycznej po nowoczesną. Dzięki temu każdy z łatwością znajdzie tutaj ozdobę dla siebie i dopasuje ją do swojego wnętrza. 

645 naklejek

 

Naklejki architektura - estetyczna ozdoba do salonu

Salon to takie miejsce, które w przestrzeni domowej jest szczególnie ważne. To właśnie tam spędzamy przecież ogromną część naszego wolnego czasu! Gdy urządzamy dom na nowo, o to pomieszczenie musimy zadbać szczególnie mocno. Pytanie tylko, jak sprawić, żeby salon prezentował się schludnie i atrakcyjnie, kiedy nie mamy ani ciekawego pomysłu, ani budżetu na duże zmiany? Na szczęście nawet z takich sytuacji da się wybrnąć! Zamawiając naklejki na ścianę architektura, możemy być bowiem pewni, że dzięki nim, zmiana aranżacji nie będzie kosztowna i długotrwała, a nowy wystrój uzyskamy niemal jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

  • Naklejki ścienne architektura to uniwersalny rodzaj dekoracji, który z łatwością dopasujemy do stylu naszego wnętrza (nie wspominając już o tym, jak eleganckie i gustowne są to ozdoby!). Najbardziej spodobają się one z pewnością osobom, które na co dzień pasjonują się architekturą, sztuką i wszystkim, co z tym związane. W aktualnej galerii jest niezwykle duży wybór takich naklejek - jedne przedstawiają np. wiekową architekturę drewnianą, inne zabytki znane na całym świecie (np. Koloseum), jeszcze inne intrygujące wnętrza domów czy mieszkań, a kolejne - rysunkowe krajobrazy miejskie w humorystycznym ujęciu. Każda z nich doskonale sprawdzi się jako “wisienka na torcie” do salonu, nadając temu pomieszczeniu pożądanego przez nas charakteru.

Naklejki architektura do pokoju dziecięcego - nauka poprzez… dekoracje!

Pokój dziecięcy jest z jednej strony łatwy, a z drugiej trudny do udekorowania. Teoretycznie możemy bowiem wykończyć go po prostu zabawną, rysunkową tapetą - ale, jako że dzieci z natury są bardzo wybredne, nie mamy gwarancji, że taka ozdoba na pewno się naszym milusińskim spodoba. Poza tym, zawsze istnieje ryzyko, że dana dekoracja bardzo szybko się im znudzi, a przecież tego byśmy nie chcieli. Ale może istnieje inny sposób, by poradzić sobie z tym wyzwaniem? Oczywiście! Naklejki na ścianę architekturą są strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o dekorację pokoju dziecięcego. Spoglądając na piękne zabytki i ciekawe, ładne budynki, dziecko może rozwijać swoje poczucie estetyki - a to bardzo ważny aspekt edukacji! Oczywiście nie namawiamy do tego, żeby wieszać w pokoju dziecięcym naklejkę z fotografią romańskiego kościoła - ale na pewno spodoba się mu np. rysunkowa dekoracja z Paryżem w roli głównej. Takie ozdoby, podobnie jak w przypadku salonu, są bardzo uniwersalne, dzięki czemu z powodzeniem znajdziemy dla nich miejsce w domowej przestrzeni. Pamiętajmy, że urządzając wystrój pokoju dziecięcego, zawsze powinniśmy mieć na uwadze coś więcej niż tylko estetykę - tak jak naklejki architektura, dekoracje muszą reprezentować jakąś wartość dodaną - np. właśnie edukacyjną.

Naklejki na ścianę. Architektura w sypialnianym wydaniu

Jakie naklejki z architekturą najlepiej sprawdzą się w naszej sypialni? Próbując odpowiedzieć sobie na to pytanie, należy wziąć pod uwagę fakt, że jest to pomieszczenie o dość wyjątkowym charakterze. To bowiem miejsce, w którym przede wszystkim odpoczywamy! Tak istotna funkcja nie może zostać “przyćmiona” przez zbyt ciężkie czy niedopasowane ozdoby ścienne. Na szczęście, naklejki architektura doskonale wpisują się w tę intymną stylistykę. Chcąc podkreślić wystrój sypialni, pozostaje nam więc tylko wybrać naklejkę przedstawiającą piękny budynek. Możemy tutaj kierować się np. uczuciem sentymentu (ktoś mógł zaręczyć się pod Wieżą Eiffla, a kto inny pływać łódką po zalanych wodą ulicach Wenecji), albo odwrotnie - pragnieniem, by dopiero zobaczyć jakieś miasto czy konkretny budynek. Takie indywidualne dekoracje naprawdę świetnie sprawdzają się w sypialni, sprawiając, że pokój ten staje się bardziej spersonalizowany i zyskuje prawdziwą duszę.