Plakaty wg kategorii - Fitness

W języku angielskim słowo fitness oznacza dobrą kondycję fizyczną, i taka właśnie jest tematyka naszych plakatów: zebraliśmy tutaj całe mnóstwo grafik nawiązujących do kondycji fizycznej, jej osiągania i utrzymywania! Znajdziesz tutaj zarówno fitness plakat przedstawiający wspaniale wysportowaną kobietę lub mężczyznę, jak i taki, na którym widać wnętrze sali gimnastycznej lub siłowni albo sportowe sprzęty. Dzięki temu znajdą tutaj coś odpowiedniego i osoby, które chciałby udekorować studio fitness, i osoby, dla których plakat fitness ma być odrobiną codziennej motywacji w domowym zaciszu. W dalszej części naszego poradnika doradzimy Ci, jak dobrać sportową dekorację, aby osiągnąć możliwie jak najlepszy efekt.

Plakat fitness akwarela

Plakat fitness akwarela

Fitness to nie tylko sport, ale określony styl życia. Jeśli więc kierujesz się zasadą bycia fit pod każdym względem, spraw sobie naszą grafikę.
Plakat kobiecy fitness

Plakat kobiecy fitness

Dla wszystkich zwolenniczek i propagatorek ćwiczeń fitness, mamy niezwykle kobiecy poster, który sprawdzi się np. w sypialni.
46 plakatów
Plakat dla miłośników jogi

Plakat dla miłośników jogi

Jeśli joga to dla Ciebie nie tylko sport, ale również technika samodoskonalenia i rozwoju to koniecznie udekoruj ściany naszym posterem.
Plakat fitness z hantlami

Plakat fitness z hantlami

Minimalistyczny, lecz bardzo wymowny w przekazie plakat sprawi, że wszelkie inne motywacyjne dekoracje nie będą Ci potrzebne.
Plakat fitness do sypialni

Plakat fitness do sypialni

Jeśli podobnie jak my wierzysz, że sport to zdrowie, koniecznie zaakcentuj to stylową dekoracją fitness.
Plakat wysportowana kobieta

Plakat wysportowana kobieta

Jeśli potrzebujesz bodźca, który będzie motywował do ćwiczeń, doskonale w tej roli sprawdzi się grafika z wysportowaną kobiecą sylwetką.
Plakat fitness z odważnikiem

Plakat fitness z odważnikiem

Nowoczesny plakat nawiązujący do sportowych pasji polecamy w szczególności jako dekorację do klubu fitness.
Plakat sportowa motywacja

Plakat sportowa motywacja

Jeśli bliski jest Ci nie tylko fitness, ale każda aktywność ruchowa, taka grafika będzie idealnym wyborem.
Plakat fitness motywacyjny

Plakat fitness motywacyjny

Motywacyjny plakat doda Ci energii i zapału do pokonywania własnych fizycznych słabości.
Plakat sportsmenka z hantlami

Plakat sportsmenka z hantlami

Nasz plakat ze sportsmenką będzie dla Ciebie najlepszą motywacją w walce o wymarzoną sylwetkę.
Plakat joginka do sypialni

Plakat joginka do sypialni

Dzięki takiej grafice chwile spędzone na medytacji i ćwiczeniach upłyną Ci w jeszcze milszej atmosferze.
Plakat fitness biało-czarny

Plakat fitness biało-czarny

Czarno-biały plakat z pewnością podbije serca wszystkich maniaczek fitnessu i zdrowego stylu życia.

 

Plakat fitness – sportowa motywacja na ścianie

Do tego, że sport i wszelka aktywność fizyczna – czyli właśnie fitness – jest bardzo ważna, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Powszechnie wiadomo, że o ile za naszą szczupłą sylwetkę odpowiada zdrowe odżywianie, o tyle za naszą kondycję odpowiedzialny jest właśnie ruch. A jeśli chodzi o ruch, trudno o jego przyjemniejsze wydanie niż zajęcia fitness: czy będzie nimi klasyczny aerobik, czy raczej nowsze, modne ostatnio formy, takie jak zajęcia z różnego rodzaju przyrządami (na przykład z piłką, wałkiem, stepem, minitrampolinami). My uwielbiamy je wszystkie, a każdy nasz plakat fitness jest tego wyraźnym świadectwem! Chcemy pokazać Wam, w jaki sposób można wykorzystać fitness plakat do stworzenia wystroju, który nie tylko wygląda dobrze, ale także inspiruje i motywuje do ciężkiej pracy i regularności.

Zajęcia fitness – plakat na siłownię i do klubu fitness

Plakat fitness najlepiej sprawdzi się jako ozdoba studia fitness – to dość oczywiste! Jak wybrać ten najlepszy? Mamy kilka wskazówek:

  • Weź pod uwagę rodzaj zajęć, które oferujesz: jeśli w Twoim studiu odbywają się zajęcia z aerobiku i zumby, to raczej nie ozdabiaj lokalu plakatami przedstawiającymi kobiety kręcące hula-hop albo skaczące na trampolinach. Przedstawiający Twoje zajęcia fitness plakat, będzie dzięki temu zarówno ozdobą, jak i dekoracją;
  • Uwzględnij styl, w jakim udekorowane jest studio: czy jest industrialne, z mnóstwem betonu architektonicznego, obnażonych kabli i metalu? A może raczej ciepłe i przytulne, pełne drewna i jasnych barw? Kolorowe? Hardkorowe? Zadbaj o to, aby styl plakatu był dostosowany do wszystkich tych cech;
  • Pamiętaj, że plakat fitness to dekoracja, która nie tylko wygląda dobrze, ale także może pomóc Ci rozwiązać niektóre problemy wnętrza. Jeśli, na przykład, siedziba Twojego studia jest ciemna i niedoświetlona, udekoruj ją jasnymi plakatami utrzymanymi w wesołej kolorystyce: rozświetlą przestrzeń i sprawią, że będzie wydawała się jaśniejsza, a nawet nieco większa;
  • Weź pod uwagę proporcje: mały plakat na wielkiej pustej ścianie tylko podkreśli, jak bardzo pusta jest ściana, a wielki fitness plakat upchnięty między przyrządami na niewielkiej przestrzeni sprawi, że całość wyda się jeszcze bardziej klaustrofobiczna. Dobrym rozwiązaniem pośrednim, które sprawdzi się w różnego rodzaju wnętrzach, może być zawieszenie kilku niewielkich plakatów obok siebie.

Odrobina motywacji na co dzień: fitness plakat

Wziąć się za swoją kondycję fizyczną i wygląd postanawiamy głównie w okolicach Nowego Roku. Jeśli jednk chcesz zmobilizować się do ciężkiej i regularnej pracy nad swoją sprawnością już teraz, plakat fitness może być właśnie tym, czego potrzebujesz, aby codziennie pamiętać o swoim postanowieniu! Wybierz taki, który motywuje Cię najbardziej. Może to plakat przedstawiający osobę w świetnej kondycji fizycznej, o sylwetce, którą zawsze chciałeś mieć? A może raczej taki ozdobiony motywującym hasłem? Albo grafika ze sprzętem, którego używa się w dyscyplinie, którą się interesujesz (na przykład z hantlami albo piłką)? Bez względu na to, jaki wzór wybierzesz, zadbaj o to, aby swój plakat zawiesić w miejscu, w którym najczęściej dopada Cię zwątpienie: może w sypialni, na ścianie nieopodal łóżka – tak, aby patrzeć na niego każdego ranka? A może na ścianie w przedpokoju?

Edukacja prozdrowotna

Dzieci od najmłodszych lat powinny być uczone, że aktywność fizyczna to jedna z podstaw zdrowego stylu życia. Mówi się, że jeden obraz mówi tyle, co tysiąc słów – trudno więc zliczyć, ile tysięcy słów wypowie odpowiedni plakat zawieszony w szkole! Warto połączyć go z plakatami informującymi o innych aspektach zdrowego stylu życia, na przykład zbilansowanym odżywianiu, wysypianiu się czy metodach radzenia sobie ze stresem. Zawsze dobrym miejscem na plakat o tego rodzaju tematyce są okolice sali gimnastycznej albo nawet sama szatnia!