Naklejki wg kategorii - Zwierzęta • Naklejki na laptopa

Gdy przyjrzeć się malowidłom, jakie nasi praprzodkowie pozostawili na ścianach jaskiń, można łatwo dojść do wniosku, że nie ma na świecie motywu równie powszechnie i chętnie wykorzystywanego, co podobizny zwierząt. Jak mogliśmy oprzeć się trendowi starszemu niż cywilizacja? No dobrze, oczywiście żartujemy, ale przecież ogromna popularność, jaką cieszą się nasze naklejki zwierzęta, nie wzięła się znikąd! Naklejki zwierzęta na ścianę i dowolną inną powierzchnię są nie tylko bardzo stylowe i modne, ale także zaskakująco uniwersalne – pasują do znacznie większej liczby wnętrz, niż mógłbyś przypuszczać, i to bez względu na to, czy zdecydujesz się na figlarne naklejki leśne zwierzęta, czy na lamparcie cętki. 

Naklejka buldog francuski

Naklejka buldog francuski

Buldogi francuskie to jedna z najpopularniejszych psich ras. Ich podobizny coraz częściej zdobią też mieszkania, np. w postaci naklejek.
Naklejka zwierzęta leśne

Naklejka zwierzęta leśne

Dla młodszych i starszych miłośników zwierząt przygotowaliśmy naklejkę z mieszkańcami lasu. Doskonale wpasuje się w minimalistyczne wnętrza.
824 naklejek
Naklejka czerwony flaming

Naklejka czerwony flaming

Flamingi to ostatnio bardzo modny motyw dekoracyjny. Jeśli więc chcesz podążać za wnętrzarskimi trendami, postaw na naklejkę z tym uroczym ptakiem.
Naklejka zwierzęta do pokoju dziecka

Naklejka zwierzęta do pokoju dziecka

Twoje dziecko chętniej będzie spędzało czas w swoim pokoju, jeśli na ścianach nudnego pomieszczenia nakleisz mu zwierzęcych przyjaciół.
Naklejka czarny kot

Naklejka czarny kot

Czarny kot wcale nie musi przynosić pecha! Jeśli umieścisz jego podobiznę na ścianie salonu lub sypialni, szczęście na pewno Cię nie opuści!
Naklejka jeleń do salonu hipstera

Naklejka jeleń do salonu hipstera

Hipsterski jeleń to dobry pomysł na zagospodarowanie niewykorzystanej przestrzeni w salonie miłośnika oryginalności i indywidualizmu.
Naklejka cyrkowe zwierzęta

Naklejka cyrkowe zwierzęta

Twoje dziecko jest miłośnikiem cyrkowych występów? Jeśli tak, to nasza naklejka na pewno mu się spodoba i w nienachalny sposób ozdobi jego pokój.
Naklejka różowa sowa

Naklejka różowa sowa

Sowa jest symbolem wiedzy i mądrości, dlatego naklejka z jej podobizną pasuje do pokoju ucznia. Równie dobrze będzie wyglądać w skandynawskim salonie.
Naklejka dla miłośników psów

Naklejka dla miłośników psów

Swoją miłość do czworonogów możesz podkreślić na wiele sposobów. Jednym z nich jest naklejka z napisem, którą możesz ozdobić ścianę lub laptopa.
Naklejka tukan wśród liści

Naklejka tukan wśród liści

Wprowadź do monochromatycznego pomieszczenia trochę koloru i oryginalności. Naklejka z tukanem dobrze skomponuje się z białymi lub beżowymi ścianami.
Naklejka zwierzęta: niedźwiadek

Naklejka zwierzęta: niedźwiadek

Jeśli szukasz nienachalnej ozdoby do salonu lub pokoju dziecka, skorzystaj z naklejki z sympatycznym niedźwiadkiem.
Naklejka lecący ptak

Naklejka lecący ptak

W salonie w stylu skandynawskim sprawdzi się naklejka z imponującym ptakiem. Podkreśli ona również zamiłowanie do dzikiej przyrody.

 

Naklejki zwierzęta nie tylko do pokoju dziecięcego

Naprawdę nie trzeba być wielkim znawcą designu, aby zauważyć, że w ciągu ostatnich kilku sezonów motywy zainspirowane przez zwierzęta – zarówno przez różnorodne wzory ich futer i skór, jak i po prostu ich rozmaite podobizny – były szalenie modne. Takie zwierzęce motywy pojawiały się dosłownie wszędzie: i na ubraniach, i wśród ilustracji, i, naturalnie, w wystroju wnętrz.

Jakże moglibyśmy odmówić sobie dołączenia się do tak uroczego trendu? Przecież uwielbiamy zwierzęta! Mamy nadzieję, że naklejki zwierzęta, które Wam tutaj prezentujemy, będą tej sympatii najlepszym dowodem. Zebraliśmy tutaj najciekawsze, najsłodsze, najbardziej majestatyczne – i zawsze najbardziej stylowe – podobizny zwierzaków, jakie znaleźliśmy w naszym katalogu (a znajduje się w nim ponad 20 milionów wzorów, więc było w czym wybierać!). Naklejki ze zwierzętami nie są, wbrew pozorom, ozdobą, którą można wykorzystać tylko do udekorowania pokoju dziecka – nie takie naklejki ze zwierzętami! Jesteśmy przekonani, że dzięki ogromnej różnorodności wzorów, jakie tutaj zgromadziliśmy, każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. A my pokażemy Wam kilka sposobów na to, w jaki sposób możecie wykorzystać tego rodzaju wzory do stworzenia dekoracji jedynej w swoim rodzaju i przyciągającej spojrzenia. To łatwiejsze, niż może się wydawać!

Naklejki zwierzęta na ścianę: jak wybrać najlepszą?

Jeżeli śledzicie wnętrzarskie trendy, to na pewno zwróciliście uwagę na to, że ma tu miejsce pewna regularność: na zmianę popularne są naklejki zwierzęta przedstawiające całe zwierzęta, oraz takie, które zainspirowane zostały przez umaszczenie rozmaitych zwierzaków. Oba te wzory są bardzo ciekawe, ale sposoby na ich wykorzystanie są dość odmienne! Naklejki ze zwierzętami przedstawiające całe zwierzaki (może naklejki leśne zwierzęta, zwłaszcza takie w bardzo, bardzo popularne ostatnio rude liski?) należy traktować jak alternatywę dla obrazów (w większości przypadków – chyba że zaprojektowane są jako powtarzające się desenie), podczas gdy takie, które pokryte są wzorem w, na przykład, lamparcie cętki albo paski zebry, należy wykorzystywać tak, jak wykorzystalibyśmy tapetę czy nawet ozdobną tkaninę.

  • Jak więc wybrać najlepszą? Przede wszystkim musisz wiedzieć, jakie miejsce ma zdobić naklejka. Może to być mnóstwo różnego rodzaju powierzchni: blat stolika, drzwi szafy, ściana, przepierzenie, laptop, lodówka
  • Zastanów się: czy chcesz przyciągnąć uwagę do samego przedmiotu, czy raczej do jego dekoracji? W tym pierwszym przypadku idealne będą naklejki zwierzęta w desenie, natomiast w tym drugim – bardziej ilustracyjne, pojedyncze wzory. Oczywiście dobierając naklejki dekoracyjne zwierzęta, powinieneś wziąć pod uwagę także inne czynniki – przede wszystkim kolorystykę! Możesz nam wierzyć: dopasowanie kolorystyczne jest znacznie ważniejsze niż wybór idealnego wzoru.

Jak zamontować naklejki ze zwierzętami?

Wymieniliśmy już kilka z bardzo wielu miejsc, w których możesz nakleić swoje naklejki ze zwierzętami – ale nie wspomnieliśmy jeszcze ani słowem o tym, jak się to właściwie robi! Na szczęście montaż naszych naklejek jest banalnie prosty: w gruncie rzeczy sprowadza się do tego, aby zdjąć papier zabezpieczający stronę z klejem i ostrożnie przyłożyć naklejkę w miejscu, w którym chcemy ją umieścić, uważając, aby nie schwycić przy tym bąbli powietrza. I tyle! Co najlepsze, ponieważ wykorzystujemy do ich tworzenia innowacyjną technologię, wszystkie nasze naklejki zwierzęta na ścianę i nie tylko można w razie potrzeby przemywać, delikatnie pocierając ich powierzchnię wilgotną ściereczką lub gąbką. Pozwoli to na usunięcie ewentualnych zabrudzeń – albo ułatwi utrzymanie dekoracji w nienagannej czystości przez długie lata!

Dorosła wersja naklejek ze zwierzętami?

Nasi klienci bardzo często pytają nas, w jaki sposób mogą wykorzystać naklejki przedstawiające zwierzęta we wnętrzach innych niż pokój dziecka czy ewentualnie nastolatka. Nasza odpowiedź na takie pytania jest bardzo prosta: jak tylko chcą! Poza niektórymi grafikami projektowanymi specjalnie dla dzieci nie ma w zwierzęcych wzorach nic, ale to absolutnie nic, co przeszkadzałoby w wykorzystaniu ich w charakterze dekoracji „dorosłego” wnętrza. Co więcej, niektóre uchodzą przecież za symbol elegancji czy nawet seksapilu – jak wzór w lamparcie cętki...