Naklejki wg kategorii - Piłka nożna

Każdy zapalony kibic piłkarski potrafiłby wymieniać w nieskończoność powody, dla których futbol jest najlepszą dyscypliną sportową. Na pewno wspominałby o atmosferze rywalizacji, o emocjach towarzyszących każdemu meczowi, o taktyce gry, która za każdym jest nieco inna. My z kolei potrafilibyśmy bardzo długo mówić o tym, dlaczego świetnym rozwiązaniem aranżacyjnym są nasze naklejki. Piłka nożna, rozumiana jako dyscyplina sportowa, może zostać zaprezentowana w bardzo rożny sposób. Na uwagę zasługuje i zielona murawa, i przedstawienie słynnego stadionu, i pełna dynamizmu sylwetka zawodnika. Czy warto zdecydować się na takie naklejki ścienne? Piłka nożna to prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli futbol to nasza pasja!

51 naklejek

 

Sportowa naklejka na ścianę – piłka nożna w pokoju prawdziwych kibiców

Komu spodobają się zebrane tutaj naklejki ścienne? Piłka nożna to z pewnością propozycja dla fanów futbolu. Mamy jednak na uwadze fakt, że w wystroju wnętrza liczą się nie tylko sportowe emocje, ale także wygląd tworzonej aranżacji, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, by zebrane w tej kategorii wzory prezentowały się naprawdę dobrze. Nie wszyscy domownicy muszą być bowiem zapalonymi kibicami, ale wszystkim musi się podobać to, jak wygląda wspólny salon czy przedpokój. Plusem samoprzylepnych dekoracji jest to, że możemy je wykorzystać na wiele różnych sposobów. Możemy je oczywiście umieścić na ścianie, gdzie staną się główną dominantą stylizacji. By taki wzór pełnił także funkcję praktyczną, zdecydujmy się na prezentujące słynny stadion naklejki. Piłka nożna lecąca w powietrzu na tle zielonej murawy lub trybun sprawi, że nawet kameralny salon będzie się wydawał większy, niż jest w rzeczywistości. To prosty trick na optyczne powiększenie metrażu.

Jeśli natomiast nie chcemy, by futbolowy motyw zdominował przestrzeń, postawmy na nieco dyskretniejsze dekoracje. Wykorzystamy je jako kolorowy akcent, który ożywi nieco pokój, ale nie wpłynie na zmianę jego charakteru. Ozdobę możemy umieścić na przykład na froncie szafki, na której ustawiony jest telewizor. Kolorowa, graficzna sylwetka piłkarza to znakomita opcja. Nasza propozycja to jednak nie tylko naklejki na meble. Piłka nożna może zagościć także na obudowie laptopa, dzięki czemu zwykły model zamieni się w unikalny egzemplarz prawdziwego fana futbolu.     

Naklejki na ścianę dla dzieci – piłka nożna to aranżacyjny strzał w dziesiątkę

Gdzie jeszcze świetnie będzie się prezentowaćpiłka nożna? Naklejki na ścianę do pokoju dziecka i nastolatka to nasz kolejny pomysł. Kibicem futbolu można być w każdym wieku – już od najmłodszych lat – i właśnie maluchom spodobają się zebrane tutaj wzory. Są to przede wszystkim rysunkowe sylwetki piłkarzy. Dynamiczne postaci zawodników nie tylko ożywią pokój, ale wprowadzą do niego także wyraziste kolory, bo takie przedstawienia tętnią przyciągającymi wzrok barwami. Inną propozycją są równie wyraziste naklejki na meble. Piłka nożna w formie rysunku o komiksowym charakterze to znakomity pomysł, by dać drugie życie meblom, które nie prezentują się już tak dobrze, jak zaraz po zakupie. Montaż samoprzylepnych dekoracji jest bardzo prosty i szybki, dlatego metamorfoza szafy na ubrania czy blatu biurko pójdzie nam jak z płatka! Na tym jednak nie koniec, bo w naszej ofercie są nie tylko naklejki na ścianę dla dzieci. Piłka nożna będzie pasować jak ulał także do młodzieżowej aranżacji. W tym przypadku również możemy ją wykorzystać zarówno do ozdobienia ścian, jak i mebli. W tej kategorii umieściliśmy wiele rysunkowych wzorów, które jednak nie prezentują się ani trochę infantylnie, dlatego z łatwością znajdziemy grafiki dla najbardziej nawet wymagającego nastolatka.

Praktyczne naklejki – piłka nożna w wystroju sklepu sportowego i pubu

Nie tylko w domowym zaciszu sprawdzą się nasze naklejki. Piłka nożna w formie samoprzylepnych dekoracji pozwoli nam ozdobić wnętrze sportowego sklepu. Ubrania, akcesoria i sprzęty będą się zupełnie inaczej prezentować, gdy znajdą się w ciekawie urządzonym pomieszczeniu. Tutaj doskonale sprawdzi się przedstawienie słynnego stadionu lub zdjęcie zawodnika, który skacząc wysoko w powietrze, odbija właśnie lecącą piłkę. Wzory o takim charakterze pozwolą nam, podobnie jak w przypadku salonu, powiększyć optycznie mały metraż. Drugim miejscem, które warto przywołać, jest z kolei sportowy pub, w którym można oglądać transmisje meczów. Do takiego lokalu futbolowe akcenty będą pasować jak ulał. Postawmy na wizerunek lecącej piłki, logo jednej ze światowej sławy drużyn lub soczyście zieloną murawę. Ta ostatnia propozycja nadaje się znakomicie do tego, by ozdobić nią blaty stołów.