Fototapety wg kategorii - Nowy Jork

Fototapeta New York przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi wielkich metropolii. Sięgające chmur szklane wieżowcecharakterystyczne żółte taksówki i zapierający dech w piersiach Most Brookliński - to tylko wybrane elementy, które czynią z tego miasta jedyne w swoim rodzaju miejsce na ziemi. Tapeta New York jest także trafionym pomysłem aranżacyjnym w przypadku miłośników kina. Nowy Jork to jedna z najczęściej i najchętniej wybieranych lokalizacji do kręcenia filmów przez reżyserów z całego świata. Fototapeta New York z panoramą miasta sprawdzi się również jako stylowa dekoracja kameralnego salonu, ponieważ optycznie powiększy nam przestrzeń. 
 
Fototapeta miasto Nowy Jork

Fototapeta miasto Nowy Jork

Nowojorskie inspiracje na fototapecie w salonie urozmaicą nowoczesną i minimalistyczną aranżację.
Fototapeta Nowy Jork czarno-biała

Fototapeta Nowy Jork czarno-biała

Czarno-biała panorama Nowego Jorku sprawdzi się w stylizacji sypialni. Monochromatyczna paleta kolorów nie zaburzy harmonii wnętrza.
82 fototapet
Fototapeta Nowy Jork do salonu

Fototapeta Nowy Jork do salonu

Fototapeta z widokiem na Nowy Jork optycznie otworzy wnętrze salonu, dynamizując je.
Fototapeta Nowy Jork Manhattan

Fototapeta Nowy Jork Manhattan

Panorama Manhattanu umieszczona na ścianie w przedpokoju podkreśli nowoczesny charakter stylizacji całego mieszkania.
Fototapeta Nowy Jork most

Fototapeta Nowy Jork most

Fototapeta Brooklyn Bridge w czerni i bieli podkreśli kolorystykę wnętrza salonu, stając się ciekawym tłem dla stylizacji.
Fototapeta Nowy Jork nocą

Fototapeta Nowy Jork nocą

Rozświetlona panorama Nowego Jorku może stać się głównym akcentem dekoracyjnym w salonie.
Fototapeta Nowy Jork Times Square

Fototapeta Nowy Jork Times Square

Codzienna wizyta na Times Square? Z fototapetą Nowego Jorku będzie to możliwe!
Fototapeta Nowy Jork USA

Fototapeta Nowy Jork USA

Industrialna sypialnia stanie się bardziej intrygująca, gdy na jednej ze ścian pojawi się fototapeta wielkiego miasta.
Fototapeta Nowy Jork wieżowce

Fototapeta Nowy Jork wieżowce

Przestrzenna fototapeta NY sprawdzi się nawet w małym pokoju dziennym. Taka dekoracja będzie przyciągać uwagę.
Fototapeta panorama Nowego Jorku

Fototapeta panorama Nowego Jorku

Fototapeta z wieżowcami Nowego Jorku podkreśli surowy charakter przestrzeni, np. przedpokoju.

 

Tapeta Nowy Jork – miasto tysiąca wieżowców

Znany architekt Le Corbusier powiedział kiedyś: Sto razy myślałem: Nowy Jork to katastrofa, a pięćdziesiąt: To piękna katastrofa. Zdanie to najlepiej opisuje niezwykle złożony charakter miasta. Miasta, które dla wielu jest symbolem wolności, nowych możliwości i sukcesu, a dla innych straconych szans i niepowodzeń. Le Corbusier zwracał uwagę przede wszystkim na nowatorską i oszałamiającą architekturę – drapacze chmur, które zaczęły wyrastać jeden po drugim w latach 30. XX w. Określił je mianem białych katedr nowoczesności. Uważał, że doskonale odzwierciedlają nową epokę i jej nieograniczone możliwości. Fototapeta New York ukazująca ultranowoczesne, szklane wieżowce na tle błękitnego nieba jest doskonałym przykładem tego, czym zachwycał się Le Corbusier ponad 70 lat temu. Jeśli także kochasz nowoczesny design i tętniące życiem metropolie, to tapeta Nowy Jork będzie doskonałą dekoracją Twojego salonu. 

Fototapeta Nowy Jork w nowoczesnym wnętrzu

Przestronny, industrialny salon lub loft jest idealnym wprost miejscem dla wyrazistej tapety z widokiem nowoczesnego miasta. Fototapeta New York będzie znakomicie korespondować z ultranowoczesnym designem i minimalistycznym wnętrzem. 
  • Salon, w którym dysponujemy nieotynkowaną, betonową ścianą lub ceglanym murem warto ozdobić sięgając po tapetę z przedstawieniem Statuy Wolności. Jej zielony kolor, który jest wynikiem spatynowania miedzi, będzie znakomicie współgrał zarówno z szarym, jak i ceglanym kolorem ściany. 
  • Tapeta Nowy Jork przedstawiająca Most Brookliński o stalowej konstrukcji będzie świetną dekoracją dla typowo industrialnego wnętrza z przewagą metalowych akcentów jak lampy, konstrukcje mebli czy dodatki w formie podpórek pod książki. 
  • Monochromatyczne wnętrze, w którym dominują ciemne kolory możemy ożywić i rozjaśnić sięgając po fototapeta New York przedstawiającą Central Park. Ta oaza przyrody wprowadzi tak miły dla naszych oczu zielony akcent będąc jednocześnie świetną przeciwwagą dla metalowych elementów wystroju.

Nie każde industrialne wnętrze musi być przestronne. Jeśli aranżujesz nowoczesny, ale niewielki salon, proponujemy rozwiązanie, które optycznie powiększy dekorowaną przestrzeń. Fototapeta Nowy Jork  przedstawiająca panoramę miasta stworzy wrażenie dodatkowej przestrzeni, dzięki czemu pokój będzie się wydawał większy.

Tapeta Nowy Jork w stylu vintage

Jeśli jesteś miłośnikiem stylu retro i estetyki dawnych lat, to tapeta New York będzie się znakomicie prezentować także w klasycznym wnętrzu, gdzie dominują stonowane kolory jak brązy czy beże, zabytkowe meble w stylu Art Deco i drobne bibeloty na półkach. Taka stylistyka świetnie sprawdza się w salonie lub w jadalni. Wyrazisty motyw miasta w nurcie vintage nie potrzebuje już dodatkowej oprawy. Sam będzie stanowić centralną dekorację przestrzeni, a przy okazji wpłynie na optykę pomieszczenia. 

Aranżując takie wnętrze wystarczy zadbać o to, aby fototapeta Nowy Jork  przedstawiała czarno-białe zdjęcie z dawnych lat albo starodawną fotografię w kolorze sepii. Tak dobrana tapeta stworzy harmonijną i spójną stylistycznie całość w klasycznym lub surowym, minimalistycznym wnętrzu. Nie zapominajmy o niebanalnym klimacie retro, który wraz z fototapetą zagości w naszych mieszkaniach! Gdzie jeszcze możemy umieścić fototapetę Nowy Jork? Na przykład w sypialni...

Fototapeta Nowy Jork w sypialni

Nastrojowy i romantyczny klimat w sypialni zapewni nam tapeta Nowy Jork przedstawiającą dzienną lub nocną panoramę miasta. Granatowe niebo, rozjarzone światła wieżowców i przelatujących nad nimi samolotów sprawią, że poczujemy się jak bohaterowie jednego z kultowych filmów, który rozgrywał się właśnie w tym mieście. Fototapeta Nowy Jork nocą sprawdzi się nie tylko w jasnych wnętrzach. Rozświetlone miasto nawet po zmroku jest pełne kolorów, dlatego nie powinniśmy się obawiać, że nadmiernie przyciemni nam sypialnię.

Tapeta New York w biurze 

Nowoczesna aranżacja biura sprawia, że panorama Nowego Jorku będzie znakomitą dekoracją. Dbając nie tylko o komfortowe warunki pracy, ale także przyjazne wnętrze, warto sięgnąć po fototapetę, która będzie zawierać zielone akcenty przyrody. Kolor ten, dzięki właściwościom ułatwiającym wypoczynek i relaks, nie tylko ułatwi nam zachowanie harmonii w pracy, ale przyniesie ukojenie zmęczonym oczom. Fototapeta Nowy Jork cena z widokiem na Central Park będzie doskonałym wyborem.