Plakaty wg kategorii - Ludzie • Plakaty na ścianę

Patrząc na wszystkie istoty, jakie zamieszkują naszą planetę, wydaje się, że najciekawszym i najbardziej zaskakującym gatunkiem jest gatunek ludzki. Możemy różnić się między sobą jak dzień i noc, układamy sobie życie na Ziemi, ale jednocześnie obmyślamy plan, jak podbić kosmos, przykładamy wagę do poważnych przedsięwzięć, ale spędzamy także godziny na tym, by pielęgnować swój wygląd i jak najdłużej zachować młodość. Współcześnie bardzo ważne jest, by w każdej chwili i w każdej sytuacji odznaczać się nienaganną prezencją. Właśnie dlatego tak często chodzimy do fryzjera, kosmetyczki, salonów SPA i fitness klubów. Chcemy, by w parze z naszymi osiągnięciami szła także wiecznie młoda uroda. Tym zjawiskiem inspirowaliśmy się, przygotowując poniższe plakaty. Ludzie mają bardzo wiele różnych twarzy, a my chcemy pokazać je wszystkie

197 plakatów

 

Plakat do sypialni z delikatną nutką erotyzmu

Pierwsze na naszej liście znalazły się erotyczne plakaty. Ludzie i piękno ich ciała to jeden z głównych tematów wielu słynnych obrazów. Jeśli zastanawiamy się, w jaki sposób ozdobić naszą sypialnię, to zainspirujmy się delikatnymi i subtelnymi aktami. Do wyboru mamy zarówno zmysłowe portrety kobiet, artystyczne, czarno-białe fotografie prezentujące pary, jak i zdjęcia w kolorze stylizowane na dawne czasy i klimat retro. Podobnie jak w sztuce nagość nie jest traktowana jako tabu, tak i w naszej sypialni erotyczne przedstawienia nie będą niczym gorszącym. Wiele zależy natomiast od tego, jakie plakaty wybierzemy. Jeśli zależy nam na dekoracji w dobrym guście, sięgajmy po takie wzory, na których jak najwięcej zostało skryte i pozostawione dla naszej wyobraźni. Erotyka to przede wszystkim tajemniczość, nastrojowość i piękno, którego cały urok polega na niedopowiedzeniu. Jeśli nad naszym łóżkiem znajduje się wolny fragment ściany, możemy stworzyć dyptyk, na którym znajdzie się i kobiecy, i męski akt.

Dekoracja u fryzjera: plakaty z ludźmi o pięknych uczesaniach

Każdy chce pięknie wyglądać i nie jest to żaden powód do wstydu. Gdy jesteśmy zadbani, wzrasta nasze poczucie pewności i o wiele łatwiej jest nam stawiać czoła kolejnym wyzwaniom. Tym, co rzuca się w oczy jako pierwsze, są nasze włosy, dlatego w tym momencie przyszedł czas na fryzjerskie plakaty. Ludzie ze świata showbiznesu, a przede wszystkim to, jak wyglądają, stanowi dla większości z nas istotny punkt odniesienia. Właśnie dlatego w wystroju salonu mogą się pojawić wizerunki sławnych osobistości, które znane są ze swoich nienagannych fryzur. Takie przedstawienia mogą pełnić funkcję czysto estetyczną, ale dla wielu staną się także bodźcem do tego, by poeksperymentować ze swoim wyglądem i zdecydować się wreszcie na odważne uczesanie. Jeśli chcemy, by nasz zakład fryzjerski wyróżniał się na tle innych, postawmy na zdjęcia z ekstrawaganckich sesji zdjęciowych dla znanych magazynów modowych. Plakaty sławnych ludzi o fryzurach jak marzenie sprawią, że zwykły wystrój nabierze oryginalnego charakteru i z pewnością zapadnie w pamięć naszym klientom.

Plakaty sławnych ludzi jako reklama salonu piękności

Jeśli z usług naszego salonu kosmetycznego lub salonu SPA korzysta regularnie gwiazda, to znakomitym pomysłem będzie plakat z jej wizerunkiem. W ten sposób nasza firma stanie się od razu bardziej rozpoznawalna i znana, a co za tym idzie, zdobędzie także zaufanie nowych klientów. Taka ozdoba powinna wisieć w dobrze widocznym miejscu – najlepiej przy recepcji, gdzie dokonuje się zapisów na wizytę. W pozostałych pomieszczeniach, w poczekalni i gabinetach, możemy zawiesić plakaty, prezentujące odbywające się u nas zabiegi, a także efekty, jakie one przynoszą. W tej roli doskonale sprawdzi się portret kobiety o gładkiej, nawilżonej i rozświetlonej cerze lub sylwetka przygotowana na lato i ujędrniona za pomocą specjalnych masaży.

Plakaty z ludźmi o wysportowanych sylwetkach w klubie fitness

Ważne jest, by dbać nie tylko o swój wygląd zewnętrzny. W parze z naszymi staraniami o piękne włosy czy cerę, powinna iść także troska o zdrowe i wysportowane ciało. Regularne wizyty w fitness klubie pomogą nam utrzymać kondycję i sprawią, że nasze mięśnie staną się wyrzeźbione jak u starożytnych posągów. By jednak zyskać taki efekt, musimy być konsekwentni i nie możemy się zniechęcić po jednej czy dwóch wizytach. W utrzymaniu dyscypliny mogą nam pomóc odpowiednio dobrane plakaty. Ludzie są wzrokowcami, dlatego przykuwające oko przedstawienie wysportowanych i gibkich ciał będzie znakomitym bodźcem do jeszcze bardziej wytężonego wysiłku. Na sali możemy zawiesić zarówno tradycyjne wizerunki ćwiczących mężczyzn i kobiet, jak i artystyczne, czarno-białe fotografie, które zamienią zwykły klub fitness w naprawdę efektowne i stylowe miejsce, do którego chce się wracać.