Obrazy wg kategorii - Ameryka Północna

Gdybyśmy mieli wyruszyć w podróż dookoła świata, na pewno zaczęlibyśmy od Ameryki Północnej. Ta bogata kulturowo kraina to przecież kopalnia ciekawostek, pięknej przyrody, wspaniałych miast i niesamowitych wspomnień - i chyba każdy miłośnik tamtej części świata się z nami zgodzi! Dla tych, którzy tak jak my kochają podróże, przygotowaliśmy coś niesamowitego. Obrazy Ameryki Północnej to nietuzinkowe dekoracje ścienne, które dodadzą każdemu wnętrzu charakteru, zmieniając je nie do poznania. Spodobają się one zarówno tym, którzy podróż za ocean mają już za sobą, jak i tym, których ta przyjemność czeka dopiero w przyszłości. Dziś udowodnimy, że jednym z najciekawszych miejsc na świecie jest właśnie Ameryka Północna!

49 obrazów

 

Ameryka Północna - obrazy z duszą podróżnika

Ameryka Północna to bogactwo wielu krajów - tak bliskich, a jednocześnie tak bardzo różniących się od siebie. Największą powierzchnię zajmują Stany Zjednoczone i Kanada, ale nie można zapominać także o Meksyku. Obierając sobie za cel Amerykę Północną i Środkową, możemy zwiedzić więc nie tylko USA i tamtejsze wielkie miasta takie jak Nowy Jork, ale także Jamajkę, Kubę, Kostarykę, Nikaraguę, Haiti, Barbados itd. Z pewnością jest więc tam co zobaczyć! Powieśmy na ścianach obrazy amerykańskie. W Myloview jest ich do wyboru całe mnóstwo! Można zdecydować się więc na obraz z klasycznym motywem przyrodniczym (krajobrazy, jeziora, lasy, wodospady, dzikie zwierzęta), flagą Kanady czy USA, najbardziej znanymi budowlami czy po prostu mapą przedstawiającą Amerykę Północną w całości. Bogactwo tej krainy jest ogromne, co pozwoliło nam zaczerpnąć inspirację na setki rozmaitych obrazów. Tego typu dekoracje sprawdzą się niemal w każdym pomieszczeniu - można powiesić je zarówno w sypialni lub salonie, jak również np. w przedpokoju, od progu zaskakując odwiedzających gości.

Obrazy Ameryki Północnej w salonie

Każdy miłośnik podróży z pewnością przyzna, że obrazy amerykańskie wymagają godnego wyeksponowania. I właśnie dlatego, zastanawiając się nad tym, gdzie je umieścić, warto zdecydować się na pokój dzienny. Takie piękne dekoracje od razu ożywią salon, dodając mu nieco charakteru i podkreślając tym samym ciekawą świata osobowość właścicieli. W salonie doskonale będą prezentować się przede wszystkim obrazy USA - a zwłaszcza panoramy wielkich miast w ujęciu wykonanym z lotu ptaka (a może z dachu najwyższego wieżowca?).

  • Obraz można powiesić na środku ściany, nad kanapą. Panoramy zwykle są duże i długie, dzięki czemu świetnie wyglądają zwłaszcza w takich wnętrzach, które pełnią funkcję reprezentacyjną (a salon z pewnością do nich należy).
  • W pokoju dziennym równie dobrze będą prezentować się fotografie z dziewiczymi krajobrazami - a tych jest w Ameryce całkiem sporo, szczególnie na terytorium Kanady. Piękne jeziora w otoczeniu zalesionych gór, zielone liściaste lasy, wodospady czy puste drogi prowadzące przez las ku przygodzie, to prawdziwe oblicze kanadyjskiej krainy. Warto uchwycić chociaż skrawek tego piękna, wieszając na ścianie tematyczne obrazy.

Obrazy amerykańskie w pokoju młodzieżowym - estetyczne i edukacyjne

Każde z rodziców, które kiedykolwiek próbowało urządzić pokój nastolatka, wie jak trudne może być to zadanie. Młodzi ludzie lubią bowiem zamykać się w swoim własnym świecie i często nie w ogóle wpuszczają do niego dorosłych. Ileż to razy zdarzało się, że rodzice nie mogli poradzić sobie z wiecznym bałaganem panującym w pokoju nastolatka, albo z tym, że ciągle obkleja on ściany plakatami. Chociaż z drugiej strony… może pozwolić mu samodzielnie urządzić swoje wnętrze? Plakaty mogą być przecież całkiem estetyczne, a bałagan - cóż, gdy wszystko pogubi się w gąszczu ubrań, na pewno znajdzie się wtedy czas na sprzątanie.

Chcąc wyjść naprzeciw nastolatkowi, warto podarować mu coś, co będzie ładne i “nieobciachowe”, a z drugiej strony będzie miało istotny walor edukacyjny. Może sprawdzi się tutaj grafika z mapą krainy takiej jak Ameryka Północna? Obrazy tego typu wyglądają naprawdę nowocześnie i minimalistycznie, na pewno spodobają się więc niemal każdej młodej osobie. A rodzice będą mogli spać spokojnie, wiedząc, że ich dziecko uczy się geografii, wzrokowo zapamiętując położenie krajów na wspomnianej mapie. W pokoju młodzieżowym świetnie sprawdzą się również obrazy USA, przedstawiające np. flagę czy najważniejsze miejsca oraz budowle tamtych regionów. Takich ozdób, nastolatek na pewno nie będzie się wstydził, a dzięki nim dowie się on czegoś o świecie. Ameryka Północna - obrazy to oryginalne i ciekawe dekoracje ścienne. Można umieścić je w dowolnym miejscu w domowej przestrzeni - a one zawsze będą prezentować się dobrze! Będąc podróżnikiem lub marząc o wyjeździe do Ameryki w przyszłości, koniecznie trzeba wyposażyć się w tak wyjątkowo piękne ozdoby.