Obraz statek

Malownicze krajobrazy na obrazie ze statkiem będą się efektownie prezentować w marynistycznie zaaranżowanych wnętrzach – sprawdzą się doskonale także do dekoracji klasycznych salonów i romantycznie urządzonych sypialni. Urokliwa sceneria z morzem i okrętem wniesie do przestrzeni powiew nostalgii, sentymentalizm i tajemnicę. W kolekcji znajdziesz obraz statek na morzu w różnorodnych odsłonach – od dekoracji ściennych, imitujących dzieła wykonane w technice olejnej – po nastrojowe fotografie i tryptyki. Dzięki temu z łatwością dopasujesz ozdobę do wnętrza, które urządzasz. Stonowane pejzaże będą piękną oprawą eleganckich salonów, a pastelowe kompozycje zapewnią wnętrzom subtelny wygląd. Obraz statek na tle zachodzącego słońca nada przestrzeni marzycielski charakter.

Obraz jacht w porcie

Obraz jacht w porcie

Obrazy o tematyce marynistycznej to wyjątkowe ozdoby ścienne, które możemy wykorzystać w klasycznym wnętrzu.
Obraz żaglowce na wodzie

Obraz żaglowce na wodzie

Impresja w salonie: akwarela sprawdzi się w roli głównej dekoracji przestrzeni. Morska paleta kolorów dopełni eleganckie wnętrze.
53 obrazów
Obraz krajobraz z łodzią

Obraz krajobraz z łodzią

Marynistyczny obraz może znaleźć się na ścianie w łazience, która dzięki takiej ozdobie będzie prezentować się bardzo efektownie.
Obraz kutry rybackie

Obraz kutry rybackie

Obraz niczym pocztówka z wakacji: nadmorski krajobraz to uniwersalny temat, który możemy wprowadzić do salonu, jak i do przedpokoju.
Obraz statek na jeziorze

Obraz statek na jeziorze

Skandynawski pejzaż morski: obraz z motywem marynarskim to oryginalny prezent dla bliskiej nam osoby.
Obraz statek we mgle

Obraz statek we mgle

Dyptyk powieszony na ścianie w sypialni urozmaici surową stylizację. Delikatne barwy akwareli nie przytłoczą całości.
Obraz statek na morzu

Obraz statek na morzu

Czarno-biały pejzaż to sposób na dodanie dynamiki do monochromatycznego wystroju wnętrza.
Obraz tajemnicze statki

Obraz tajemnicze statki

Kolejna akwarela - tym razem bardziej stonowana i tajemnicza. Dyptyk powieśmy w wąskim korytarzu.
Obraz łodzie w Barcelonie

Obraz łodzie w Barcelonie

Idylliczny pejzaż w formie obrazu ściennego uzupełni eklektyczne wnętrze, wprowadzając do niej wspomnienie lata!
Obraz odpływający statek

Obraz odpływający statek

W sypialni utrzymanej w stylu minimal postawmy na klasyczne dekoracje - obraz w dwóch częściach sprawdzi się znakomicie.
Obraz z żaglowcem do salonu

Obraz z żaglowcem do salonu

Żaglowiec płynący przez spokojne morze to uniwersalny motyw dekoracyjny, który możemy wykorzystać w niemal każdym wnętrzu - nie tylko w domu!
Obraz zachód słońca nad jeziorem

Obraz zachód słońca nad jeziorem

Pejzaż z zachodzącym słońcem jest jednym z naszych ulubionych tematów graficznych. Obraz pięknie prezentuje się na tle surowej ściany.

 

Obraz ze statkiem w klasycznych wnętrzach

Urokliwe pejzaże stworzą w przestrzeni wyjątkowy klimat. Dekoracje ścienne z okrętem na tle wody, błękitu nieba i słońca, zapewnią Twojej sypialni wdzięczny wygląd. Słoneczne barwy rozjaśnią wnętrze – wprowadzą do niej odrobinę lata. Obraz statek na morzu będzie się dobrze prezentować w przestrzeni zaaranżowanej tradycyjnie – wyeksponuje urok drewnianych mebli, wiklinowych detali i rattanowych dodatków. W takiej sypialni nie powinno zabraknąć nastrojowych akcentów – słomianego kapelusza, kwiatów w wazonie i pastelowych tkanin.

Nostalgia i romantyzm w sypialni

Nostalgiczna sceneria na dekoracjach ściennych, przywodzących na myśl obrazy olejne statki, będzie piękną oprawą romantycznie urządzonych pomieszczeń. Detal ścienny podkreśli urodę zwiewnych materiałów, szklanych świeczników i subtelnych dodatków.

Obraz statek z zachodem słońca wniesie do przestrzeni nostalgiczną atmosferę. Wśród romantycznych widoków z tajemniczym okrętem znajdziesz także ozdoby, imitujące malowidła wykonane akwarelami – pejzaże z łódkami w łagodnej palecie kolorystycznej nadają wnętrzu sielski i marzycielski wydźwięk.

Morski pejzaż w marynistycznym salonie

Morskie krajobrazy wyeksponują marynistyczną stylistykę we wnętrzach. Przy użyciu urokliwego pejzażu ze statkiem z powodzeniem ożywisz wystrój i nadasz mu wyrazisty charakter. Ozdoba ścienna będzie się pięknie prezentować w zestawieniu z paskami, bielonym drewnem i paletą kolorystyczną, zdominowaną przez biel, błękit oraz granat. Obraz statek podkreśli urok nastrojowych dodatków – słojów z muszelkami, zegara w kształcie kotwicy, pasiastego pokrowca na wiklinowym fotelu. W marynistycznie zaaranżowanym salonie z powodzeniem wykorzystasz klimatyczną skrzynię z osobistymi skarbami, granatowe zasłony i dekoracje w kształcie okrętu.

Wśród deseni znajdziesz krajobrazy ze statkiem utrzymane w stonowanej błękitnej kolorystyce – pejzaż podkreśli paletę barw, dominującą w salonie i nada pomieszczeniu atrakcyjniejszy wygląd. Romantyczna sceneria z zachodem słońca będzie doskonałą oprawą dla zwiewnych firan, lampionów i świec – pastelowe kolory dodają aranżacji subtelności.

Obraz statek w rustykalnych aranżacjach

Dekoracje ścienne z morskimi pejzażami, przedstawiającymi statek na tle błękitu nieba i wody, sprawdzą się idealnie we wnętrzach, przywodzących na myśl rustykalne aranżacje folkowych domków. Malowniczy krajobraz będzie nastrojowym dodatkiem do pomieszczeń, których bazę stanowi drewno, cegła i wyraziste wzornictwo, zaczerpnięte ze świata przyrody i geometrii. Może powiesicie taki obraz w kuchni? Obraz statek na morzu wyeksponuje urodę nastrojowej aranżacji. Morska sceneria będzie pięknym tłem dla drewnianych rzeźbionych komód, wiklinowych koszy z ziołami i glinianych naczyń. W rustykalnie zaaranżowanej kuchni radzimy wykorzystać koronkowe materiały, kraciastą ceratę i ceramiczne pojemniki na przyprawy – w połączeniu z klimatycznym pejzażem stworzą we wnętrzu ciepły, sielski klimat. Dekoracje ścienne, przywodzące na myśl dzieła wykonane w technice olejnej będą efektowną oprawą przestrzeni, w której zastosowano ceglaną ścianę i boazerię z drewna. Szczyptę fantazji dodasz wnętrzu zdobiąc je obrazem statek szaleńców.