Obrazy pop art

Jest kolorowo i kreatywnie! Obrazy pop art inspirują do tworzenia niepowtarzalnych stylizacji we wnętrzach. Z ich pomocą odmienimy monotematyczną przestrzeń loftu lub salonu, a wieszając obraz pop art na ścianie biura, wprowadzimy do niego dużą dawkę pozytywnej energii. Sztuka popularna budzi ciekawość! Pop art obrazy to zbiór różnorodnych motywów, spośród których możemy wybrać takie, które nawiązują do sztuki genialnego ekscentryka, jakim był Andy Warhol. W czym tkwi fenomen pop artu? Przekonajcie się sami! 
Różowy obraz pop art z bananem

Różowy obraz pop art z bananem

Obraz w stylu pop art możemy wpasować do każdego wnętrza. Kolorowa grafika z pewnością doda każdej ścianie uroku.
Obraz z kobietą do kuchni

Obraz z kobietą do kuchni

Kolorowy portret kobiety wykonany w stylu pop art będzie interesującą dekoracją w kuchni lub jadalni.
96 obrazów
Obraz z młodą kobietą i telefonem

Obraz z młodą kobietą i telefonem

Obraz pop art z kobietą odciąży minimalistyczną przestrzeń i sprawi, że całość będzie kompletna.
Obraz pop art usta

Obraz pop art usta

Pop art w sypialni: kolorowy obraz z ustami zastąpi tradycyjne motywy kwiatowe i krajobrazy.
Obraz pop art z kasetą

Obraz pop art z kasetą

Miłośnicy sztuki nowoczesnej docenią możliwości stylizacyjne, jakie daje pop art. Obraz w tym nurcie odmieni każde wnętrze.
Obraz z motywem telefonu

Obraz z motywem telefonu

Obraz w stylu pop art z retro telefonem będzie świetnie prezentował się w nowoczesnym, minimalistycznym biurze.
Obraz z ustami w czterech kolorach

Obraz z ustami w czterech kolorach

W stonowanym pokoju warto zadbać o odpowiedni kolorowy dodatek. Obraz pop art z ustami podkreśli charakter wnętrza.
Obraz pop art do sypialni

Obraz pop art do sypialni

Minimalizm z klasą - obraz inspirowany sztuką pop art wypełni wnętrze sporą dawką koloru!
Obraz pop art w geometryczne wzory

Obraz pop art w geometryczne wzory

Kolorowy akcent w salonie: tryptyk w stylu pop art dopełni wystrój wnętrza i stanie się oryginalnym elementem całości.
Obraz z portretem kobiety

Obraz z portretem kobiety

Czarno-biały obraz z dodatkiem kolorowych kropek to niebanalne połączenie, które będzie idealne do pokoju dziennego.
Kolorowy obraz w stylu komiksowym

Kolorowy obraz w stylu komiksowym

Jeżeli Wasza ściana w salonie wydaje się ciemna i pusta, podkreślcie jej charakter poprzez jasny obraz.
Obraz pop art z owocami

Obraz pop art z owocami

Za pomocą takiego obrazu możemy przełamać monotonną aranżację salonu, pokoju nastolatka, czy przedpokoju.

 

Obrazy pop art – kwintesencja wolnej sztuki

Przewrotna, dynamiczna, niekiedy zabawna i utożsamiana z kulturą konsumpcyjną – sztuka pop art budzi niejednoznaczne skojarzenia. Jest znakiem naszych czasów, choć rodząc się w pierwszej połowie XX wieku, stanowiła nie lada zagadkę. Dziś obrazy pop art są niezwykle często wybierane przez projektantów wnętrz oraz amatorów sztuki urządzania przestrzeni. Kolorowe, efektowne i niezobowiązujące obrazy pop art, podkreślą nowoczesny charakter salonu. Sprawdzą się też w pokoju nastolatka.

Pop art obrazy w zmieniającej się rzeczywistości. Historia w pigułce

Większość uważa, że pop art narodził się w USA, jednak warto wiedzieć, że ten artystyczny kierunek rozwijał się równolegle w Wielkiej Brytanii. Richard Hamilton w 1956 roku stworzył ciekawy kolaż zatytułowany Just What Is It that Makes Today's Homes So Different, So Appealing, który uważany jest za pierwszą pracę pop art. Hamilton z powodów polityczno-społecznych przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, gdzie konsumpcyjna i reklamowa estetyka przyjęła się świetnie. Pop art obrazy i autorzy sprzeciwiali się elitarności sztuki, wprowadzając do galerii wizualizacje codziennego świata w nasyconych kolorach, przedstawiając proste historie, a także przedmioty codziennego użytku (np. słynne puszki zupy Campbell’s).

Obraz komiks pop-art

Bez pop artu nie byłoby komiksów. Ściślej, bez prac Roy’a Lichtensteina nie byłoby ani pop artu, ani komiksów. Najsłynniejsze obrazy komiksowe pop-art Lichtensteina to: Drowning Girl – ten obraz pop-art jest wymieniany obok najbardziej wartościowych dzieł Warhola, oprócz niego Whaam! oraz Oh, Jeff… Obrazy pop art w niezwykły sposób przedstawiają zwyczajne życie. Dodają mu barw. Może czas na to, byśmy ubarwili również nasze mieszkania? Obraz komiks pop art zarezerwowany jest nie tylko dla fanów rysowanych historii Marvel i DC Comics! Macie ochotę powiesić go w biurze? Proszę bardzo!

Nowoczesne wnętrze i obraz pop art

Pop art obraz zawsze będzie przyciągał uwagę, dlatego starannie dopasujmy go do estetyki naszego wnętrza mieszkalnego. Obrazy pop art na zamówienie to możliwość precyzyjnego wyboru – od samej tematyki obrazu, przez jego kolory i nasycenie, wielkość, obramowanie i materiał nośny grafiki.

  • Jeśli chcecie podkreślić wyjątkowość takiej dekoracji, a przez to dodać elegancji całości aranżacji, wybierzcie pop art obraz w zdobionej ramie.
  • Ciekawie prezentuje się kompozycja zbudowana z różnej wielkości obrazów pop art (sklep myloview zgromadził kilka tysięcy wizualizacji, spośród których wybierzcie te, które najbardziej Was inspirują).

Obraz pop art Superman w pokoju nastolatka

Stylizacja pokoju młodzieżowego nie musi – a nawet nie powinna – być zachowawcza. Niech dominuje w niej kolor, dynamika i mnóstwo pozytywnej energii. Jednocześnie starajmy się utrzymać go w nowoczesnym stylu, unikając pretensjonalnych rozwiązań. Decydując się na pop art obraz (na przykład obraz pop art Superman) mamy pewność, że taki ciekawy element wykreuje niebanalną atmosferę w pokoju nastolatka. Młodzi ludzie rzadko sięgają po wartościową sztukę, dlatego spróbujmy uwrażliwić ich na kolory i estetyki. Zazwyczaj to pop art obrazy oraz dekoracje abstrakcyjne budzą największą ciekawość. Pozwalają na dowolność interpretacji, a rozbudzając wyobraźnię, tworzą zupełnie nowe światy. Dla kogo dedykowane są obrazy pop art? Odpowiedź może być tylko jedna – dla każdego!

Jeżeli chcecie w błyskawiczny sposób odświeżyć klasyczną kompozycję wnętrza, bądź dodać koloru do minimalistycznej przestrzeni, zdecydujcie się na jeden z obrazów pop art. Bo gdzie znajdziecie więcej wrażeń wizualnych, niż we współczesnej kulturze popularnej?