Fototapeta do kawiarni

Jaka powinna być kawiarnia idealna? Na to pytanie nie ma jednej dobrej odpowiedzi! Bardzo wiele zależy przecież od tego, jaka jest jej grupa docelowa. Inaczej należy urządzić kafejkę, do której z przyjemnością przychodzić będą rodzice z dziećmi, a inaczej – modne hipsterskie miejsce, w którym kawę zaparza się na wyrafinowane sposoby. Miliony obrazków na ścianie są dobre, ale powiedzmy sobie szczerze, teraz królują fototapety. Do kawiarni będzie to idealne rozwiązanie. Wracając do różnych rodzajów kawiarni, w tej pierwszej może sprawdzić się dekoracja z włoskim motywem, podczas gdy w tej drugiej znacznie bardziej będzie pasować bardziej nowoczesna fototapeta. Kawiarnia urządzona w starym stylu stworzy idealny duet z awangardowym, nietypowym wzorem.

Fototapeta do kawiarni ciasto

Fototapeta do kawiarni ciasto

Stylizacja kawiarni z przymrużeniem oka - dzięki nowoczesnej fototapecie wnętrze zyska oryginalny wygląd.
Fototapeta do kawiarni kwiaty

Fototapeta do kawiarni kwiaty

Łagodny motyw kwiatowy na fototapecie sprawdzi się w eleganckiej kawiarni.
35 fototapet
Fototapeta do kawiarni 3D

Fototapeta do kawiarni 3D

Dekorując kawiarnię nowoczesną fototapetą mamy pewność, że wnętrze będzie przyciągać nowych klientów.
Fototapeta do kawiarni ciastka

Fototapeta do kawiarni ciastka

Zamiast obrazów, na ścianie kawiarni umieśćmy fototapetę z czekoladowymi ciasteczkami. Efekt WOW gwarantowany!
Fototapeta do kawiarni lody

Fototapeta do kawiarni lody

Mała kawiarenka potrzebuje intrygujących detali dekoracyjnych. Fototapeta z lodami sprawdzi się idealnie!
Fototapeta do kawiarni ogród

Fototapeta do kawiarni ogród

Widok kolorowych kwiatów w ogrodzie uprzyjemni czas spędzany w kawiarni. Fototapeta optycznie powiększy przestrzeń.
Fototapeta do kawiarni retro

Fototapeta do kawiarni retro

Motyw retro i vintage ociepli stylizację. Taką fototapetę proponujemy do dużych, eleganckich wnętrz.
Fototapeta do kawiarni serca

Fototapeta do kawiarni serca

Dynamiczny motyw serc umieszczony na fototapecie uzupełni nowoczesną aranżację małej kawiarenki.
Fototapeta do kawiarni słodycze

Fototapeta do kawiarni słodycze

Minimalistycznie i pomysłowo - tego rodzaju tapetę umieśćmy na jednej ścianie, a pozostałe pomalujmy pastelową farbą.
Fototapeta do kawiarni z napisami

Fototapeta do kawiarni z napisami

Typograficzny motyw ścienny doda charakteru minimalistycznej aranżacji restauracji lub kawiarni.

 

Stwórz niepowtarzalny styl, wykorzystując fototapety w swojej kawiarni

O ile dekorowanie mieszkania jest w znacznej mierze kwestią gustu, o tyle urządzanie kawiarni jest wyzwaniem zupełnie innego rodzaju. Trzeba tutaj dążyć do osiągnięcia stanu równowagi między tym, co podoba się nam samym, a tym, co potencjalnie mogłoby zainteresować naszych gości. A przy tym jeszcze warto byłoby wyróżnić się na tle konkurencji! To ważne, aby kawiarnia serwowała pyszne jedzenie i napoje (zwłaszcza kawę!), ale zwykle to jej atmosfera – której najważniejszą częścią jest wystrój – jest tym, co najbardziej przyciąga klientów i zachęca ich, aby powracali jak najczęściej. Jeżeli ludzie czują się w jakimś miejscu komfortowo podczas spożywania posiłku czy spotkania z przyjaciółmi, to znacznie rośnie prawdopodobieństwo, że zechcą do tego miejsca wrócić! To dlatego właśnie tak ważny jest staranny dobór kolorystyki czy dekoracji takich jak fototapeta. Do kawiarni głównie ona przyciągnie klientów, ponieważ stworzy komfortową atmosferę miejsca. Jak wybrać najlepsze fototapety do kawiarni? Nie ma na to jednego prostego sposobu, ale mamy kilka wskazówek, które ułatwią Wam to zadanie!

Tematyczna fototapeta – kawiarnia stawiająca na oryginalność

Jest duże prawdopodobieństwo, że nie urządzasz właśnie pierwszej, pionierskiej kawiarni w swojej miejscowości, i że Twój lokal jest jednym z kilku, a w większych miastach – nawet kilkudziesięciu podobnych miejsc. Sprawienie, aby kawiarnia wyróżniała się na tle innych przybytków tego rodzaju, jest zatem absolutnie niezbędnym elementem budowania jej marki. Fototapety do kawiarni są jednym z najlepszych narzędzi, jakie możesz w tym celu wykorzystać! Jedna duża fototapeta – albo ich zestaw – wystarczy, by całkowicie odmienić wnętrze, nadając mu pożądany charakter. Jeśli chcesz mieć nowoczesny lokal, do którego chętnie wpadaliby biznesmeni na firmowe lunche i spotkania – tu przyda się bardziej elegancka fototapeta. Kawiarnia udekorowana minimalistycznymi abstrakcyjnymi wzorami lub czarno-białymi panoramami miast będzie dobrym wyborem. Wolisz przytulną i uroczą wersję kawiarni? Przyda Ci się bardziej klimatyczna fototapeta. Włoska kawiarnia się jej nie powstydzi i Twoja też nie powinna! A może planujesz jakiś bardzo wąski, ściśle określony temat, na przykład kawiarnię dla entuzjastów gier planszowych albo (to rosnący w siłę trend!) kocią kawiarnię? Nie martw się: znajdzie się u nas odpowiednia fototapeta na każdy temat! 

Kolorowa fototapeta – kawiarnia w kolorach tęczy?

Dobór kolorystyki miejsca jest niezwykle ważny, ponieważ bardzo mocno wpływa na ogólny wygląd i klimat lokalu. Jeśli Twoja kawiarnia jest otwarta głównie w godzinach porannych i popołudniowych, dobrym pomysłem będzie wybór jasnej palety: jasne kolory odbijają światło, sprawiając, że wnętrze wydaje się jaśniejsze i bardziej przestronne, bardziej także zachęca, by wstąpić do środka. Jeżeli większa część Twojej działalności odbywa się po południu i wieczorem, możesz wybrać fototapety do kawiarni odznaczające się ciemnymi, mocno nasyconymi barwami. Bez względu na porę pracy, jeśli chcesz zrobić naprawdę duże wrażenie na gościach, wykorzystaj intensywne barwy: soczysty żółty, limonkowa zieleń albo czerwień wozu strażackiego to kolory, które zawsze przyciągną wzrok i zaintrygują przechodniów.

Dekoracyjna fototapeta - kawiarenka ozdobiona małym kosztem

Otwieranie nowej kawiarni albo nawet gruntowny remont już istniejącego lokalu to zawsze ogromny wydatek. Nasze fototapety pomogą Ci ograniczyć część wydatków, ponieważ mają fantastyczny stosunek kosztu do efektu, który możesz z ich pomocą osiągnąć. Nie musisz już kupować dziesiątek ozdób, bibelotów i dodatków: jedna trafnie dobrana fototapeta do kawiarni wystarczy, aby zrobić ogromne wrażenie! Warto zauważyć, że taka ozdoba to oszczędność nie tylko w chwili zakupu: ponieważ wszystkie drukujemy w taki sposób, aby odznaczały się możliwie jak największą trwałością i wytrzymałością, możesz mieć pewność, że przetrwają długie lata, dzięki czemu nie będziesz musiał wymieniać ich już po kilku sezonach. To inwestycja, która się zwróci! Nikt nie chce, aby w jego kawiarni unosił się nieprzyjemny, chemiczny zapach, albo by którakolwiek z części wystroju mogła być potencjalnie niebezpieczna dla zdrowia. To właśnie mogą Wam zagwarantować nasze fototapety! Do kawiarni to najlepszy wybór, ponieważ zapewniamy, że bez względu na to, jaki to będzie wzór, możesz mieć pewność, że dekoracja wykonana została z najwyższą troską o zachowanie standardów bezpieczeństwa i ekologii, i że nie będzie wydzielać żadnych toksycznych oparów czy nieprzyjemnych zapachów na żadnym etapie użytkowania.