Fototapety Queen

Prawdziwi fani muzyki rockowej wiedzą, że gdy już raz pokocha się jakiś zespół, to nie ma odwrotu – to związek na całe życie, a ich kultowe piosenki będą Ci nieustannie dźwięczeć w uszach. Jeśli jesteś fanem nie tylko wyrazistych dźwięków, ale także oryginalnych wnętrz, to fototapeta Queen wpasuje się w Twoje gusta idealnie. Charyzmatyczna postać wokalisty przeniesiona na ścienną dekorację sprawi, że obok takiej ozdoby nie będzie można przejść obojętnie. Wbrew pozorom wcale nie musisz mieć awangardowego wystroju, by zdecydować się na takie przedstawienie. Wystarczy, że sięgniesz po stonowany wzór, czarno-białą fotografię lub charakterystyczne logo zespołu o królewskim charakterze. Fototapeta Queen nie tylko nada aranżacji unikalnego klimatu, ale będzie także doskonałym odzwierciedleniem Twoich muzycznych upodobań.  

Fototapeta Freddie Mercury

Fototapeta Freddie Mercury

Fototapeta z wizerunkiem frontmana Queen uzupełni wnętrze domowego salonu, jak i podkreśli wystrój pubu.
Fototapeta koncert Queen

Fototapeta koncert Queen

Dla wszystkich miłośników kultowych, rockowych brzmień, przygotowaliśmy serię dekoracyjnych grafik ściennych.
33 fototapet
Fototapeta Brian May na koncercie

Fototapeta Brian May na koncercie

Niech podobizna gitarzysty Queen znajdzie się w minimalistycznie urządzonym pokoju fana rockowych brzmień.
Fototapeta Queen czerń i biel

Fototapeta Queen czerń i biel

Czarno-biała wielkoformatowa fotografia z koncertu sprawdzi się w roli fototapety w salonie melomana.
Fototapeta Queen na scenie

Fototapeta Queen na scenie

Fototapeta koncertowa to idealne dopełnienie aranżacji pubu. Efektowna ozdoba na pewno spodoba się gościom!
Fototapeta zespół Queen

Fototapeta zespół Queen

Fototapeta nie musi zajmować całej ściany - możemy umieścić ją np. we wnęce. Stanie się niebanalnym dodatkiem do aranżacji.

 

Muzyczna fototapeta: Queen, czyli zespół wszechczasów

Początki zespołu sięgają lat 70. ubiegłego wieku, gdy do dwóch muzyków: Rogera Taylora i Briana Maya z zespołu Smile dołączył Freddie Mercury. Połączenie to było podobne do wielkiego wybuchu, który stał się początkiem znanego nam świata. W tym przypadku to, zdawałoby się mało istotne dla wszechświata wydarzenie, zapoczątkowało prawdziwą muzyczną rewolucję, której efekty odczuwamy po dziś dzień. Zespół ten wpłynął bowiem na tak wiele późniejszych formacji i piosenkarzy, że wprost nie sposób ich zliczyć. Jeśli jesteś prawdziwym fanem tych brytyjskich muzyków to z pewnością wiesz, skąd wzięła się nazwa. Jeśli nie miałeś okazji usłyszeć tej anegdoty, to na pewno zaskoczy Cię wyjaśnienie wokalisty: „Wymyśliłem nazwę Queen. To tylko nazwa, ale jest królewska i brzmi wspaniale. Lubię się otaczać wspaniałymi rzeczami”. Ten cytat znakomicie opisuje charakter jakim odznaczał się Freddie Mercury. Fototapeta Queen, bez względu na to, czy będzie ukazywać występujących na scenie muzyków czy słynne, królewskie logo, stanie się jedyną w swoim rodzaju dekoracją wnętrza - tak niepowtarzalną, jak frontman grupy.    

Salon w rockowym wydaniu - fototapeta Queen, która Cię zachwyci

Przedstawienie zespołu Queen w wielkoformatowym wydaniu to prawdziwa gratka dla miłośników tej formacji. Żaden plakat nie będzie wyglądał tak imponująco jak fototapeta, która stanie się wyrazistą dominantą wnętrza. W związku z tym, że członkowie zespołu odznaczają się niezwykle charakterystycznymi fryzurami i strojami, takie zdjęcie najlepiej będzie się prezentować w oszczędnie urządzonym salonie. Wówczas możemy sięgnąć po fotografię z sesji z lat 70. ubiegłego wieku, na której muzycy ubrani są w obcisłe koszule i wyraziste marynarki, a na głowach mają awangardowe uczesania. Jeśli całym sercem cenisz sobie muzyczne dokonania zespołu, ale ich zaskakujący sceniczny wizerunek nie pasuje do Twojej aranżacji, rozwiązaniem będzie nieco bardziej dyskretna fototapeta. Freddie Mercury przedstawiony w formie graficznego portretu utrzymanego w minimalistycznej estetyce, będzie znakomitą alternatywą. Pionowy kadr jest także świetnym posunięciem, gdy mamy niewielki, wąski fragment ściany do zagospodarowania. Decydując się na portretowe ujęcie powinniśmy zadbać o to, żeby żaden mebel, ani element wyposażenia nie zasłaniał naszej fototapety.  

Fototapeta Queen w pokoju nastolatka

Zespół Queen zaczął koncertować w latach 70. XX wieku i jego sława nie ustaje pomimo upływu dekad. Dzieje się tak nie tylko dzięki kultowym kawałkom, które jak każdy dobry utwór się nie starzeją i nie wychodzą z mody, ale także z jeszcze innego powodu. Po nieodżałowanej śmierci wokalisty zespół nie zaprzestał działalności, lecz po kilku latach zaczął koncertować najpierw z Paulem Rodgersem, a następnie z Adamem Lambertem i to właśnie za sprawą tego ostatniego młode pokolenie mogło poznać dorobek jednego z najpopularniejszych zespołów świata. Fototapeta Queen z nowym, charyzmatycznym wokalistą z pewnością spodoba się każdemu nastolatkowi słuchającemu mocnej, rockowej muzyki. Zdjęcie z koncertu prezentujące muzyków w blasku kolorowych reflektorów będzie świetnym akcentem dekoracyjnym w młodzieżowym pokoju. 

Rockowa dekoracja pubu: zespół Queen do oglądania i słuchania

Dobrej muzyki możemy słuchać nie tylko w domu i na koncercie, ale także spotykając się ze znajomymi w ulubionym pubie. O jakości takiego lokalu świadczy nie tylko zaplecze gastronomiczne, ale także sposób aranżacji wnętrza. W przypadku miejsca o rockowym profilu warto zadbać o korespondujący wystrój. Fototapeta Queen przyklejona na najbardziej reprezentacyjnej ścianie zagwarantuje nie tylko świetny wygląd lokalu, ale wprowadzi także klimat starych, dobrych czasów, kiedy powstawały unikalne utwory, a muzyki słuchało się na winylowych płytach lub kasetach, które dumnie zdobiły półki naszych szafek.