Fototapeta do przedszkola

Aranżowanie przedszkola to jedno z przyjemniejszych zadań dekoracyjnych, jakie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Pomyślcie tylko o kolorach, o bajkowych wzorach, o wszystkich tych możliwościach, by popuścić wodze wyobraźni i stworzyć coś naprawdę wyjątkowego! W przypadku tego szczególnego miejsca nie można jednak skupiać się wyłącznie na aspekcie estetycznym: funkcjonalność i, przede wszystkim, bezpieczeństwo dekoracji mają pierwszorzędne znaczenie. Dlatego właśnie stworzyliśmy nasze fototapety do przedszkola. Chcieliśmy dostarczyć naszym klientom ozdobę, która zarówno będzie wyglądać świetnie, jak i nie stwarzać absolutnie żadnego zagrożenia dla zdrowia dzieci. Nasze fototapety przedszkole pozwolą na łatwe i szybkie, ale zarazem trwałe i atrakcyjne udekorowanie przedszkolnej sali: zobaczycie, że to jedna z najwygodniejszych ozdób!

Fototapeta dinozaury do przedszkola

Fototapeta dinozaury do przedszkola

Każde dziecko uwielbia dinozaury! Jesteśmy pewni, że dzięki takiej tapecie, dzieciaki będą cieszyć się czasem spędzanym w przedszkolu.
Fototapeta do przedszkola cyfry

Fototapeta do przedszkola cyfry

Przyjemna lekcja matematyki? Z kolorową fototapetą z cyferkami to możliwe! Umieśćmy ją w dużej sali przedszkolnej.
28 fototapet
Fototapeta dla dzieci sowy

Fototapeta dla dzieci sowy

Urocze sowy umieszczone na ścianie obudzą w dzieciach kreatywność.
Fototapeta do przedszkola traktor

Fototapeta do przedszkola traktor

Wyrazista fototapeta dodaje energii. Możemy udekorować nią przedszkolny korytarz lub szatnię.
Fototapeta do przedszkola zwierzęta

Fototapeta do przedszkola zwierzęta

Fototapeta z kotkami i pieskami sprawi, że przestrzeń sali przedszkolnej będzie wydawać się bardziej przytulna.
Fototapeta do sali przedszkolnej

Fototapeta do sali przedszkolnej

Dzięki kolorowym fototapetom możemy stworzyć oryginalną, fascynującą przestrzeń dedykowaną naszym pociechom!
Fototapeta groszki do przedszkola

Fototapeta groszki do przedszkola

Fototapeta w kolorowe grochy ożywi przestrzeń przedszkolnej stołówki. Niech znajdzie się na jednej ze ścian.
Fototapeta kolorowy alfabet

Fototapeta kolorowy alfabet

Duża tapeta ścienna z alfabetem ułatwi naukę, a przy okazji stanowi wyjątkową dekorację szkolnej sali.

 

Najlepsze dla maluchów: fototapety do przedszkola

Każdy, komu kiedykolwiek zdarzyło się dekorować przedszkole (albo chociaż pokój dziecka!), dobrze wie, że w znacznym stopniu jest to kwestia utrzymywania odpowiedniej równowagi pomiędzy tym, co wygląda ciekawie i atrakcyjnie (atrakcyjnie dla maluchów, ale jednocześnie dla ich rodziców, bo przecież to oni wybierają placówkę), a tym, co zdrowe i bezpieczne.

Dekoracje przeznaczone do zastosowania w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci, zwłaszcza małe, muszą spełniać wysokie standardy bezpieczeństwa. Jednocześnie muszą być, oczywiście, satysfakcjonujące pod względem estetycznym. Oba te wymogi – i nie tylko te! – spełniają nasze fototapety do przedszkola, będące jednymi z najlepszych możliwych rozwiązań dekoracyjnych do dziecięcych wnętrz. Istnieją setki sposobów, na które możesz je wykorzystać, podobnie jak istnieje mnóstwo powodów, dla których warto zdecydować się właśnie na ten rodzaj dekoracji. Oto niektóre z nich.

Fototapeta do przedszkola: bezpieczeństwo przede wszystkim

Wierzymy, że dzieciom należy się wszystko, co najlepsze. Dlatego kiedy tworzymy nasze fototapety przedszkole, zawsze mamy na uwadze przede wszystkim to, aby odpowiadały one wszystkim niezbędnym standardom bezpieczeństwa i higieny. Nasze fototapety są opatrzone certyfikatami niepalności i bezpieczeństwa dla zdrowia. Swoje wyjątkowe właściwości tworzone przez nas fototapety do przedszkola zawdzięczają zarówno wysokiej klasy materiałom, jakie wykorzystujemy do ich tworzenia, jak i zastosowanej technologii druku. Zapewnia ona naszym fototapetom niezwykłą wytrzymałość na szereg czynników, takich jak promieniowanie słoneczne czy podwyższona temperatura. Z punktu widzenia higieny i czystości ważnym aspektem jest to, że produkowane przez nas fototapety do przedszkola można z łatwością przemywać, delikatnie pocierając ich powierzchnię wilgotną gąbką lub ściereczką. Pozwoli to usunąć wszystkie ewentualne zabrudzenia, które w miejscu takim jak przedszkole są właściwie nieuniknione.

Jak wybrać wzór fototapety przedszkole?

W dzisiejszych czasach zapotrzebowanie na przedszkola jest większe niż kiedykolwiek – a w związku z tym zwiększa się liczba świadczących placówek świadczących takie właśnie usługi opiekuńcze. Nowe przedszkola potrzebują sposobu, który pozwoli im wyróżnić się na tle konkurencji: a stworzenie interesującego, stymulującego i jednocześnie pięknego wystroju jest jednym z najpewniejszych sposobów na to, by pokazać wyjątkowość danego miejsca! Pozwolimy sobie podpowiedzieć Wam dwa wypróbowane rozwiązania, które gwarantują fantastyczny efekt:

  • wystrój tematyczny: wystrój przedszkola może być zaprojektowany wokół jakiegoś motywu przewodniego, choćby tego zawartego w nazwie danej placówki. Jeśli, na przykład, przedszkole nazywa się Wesołe Pszczółki (albo Biedronki, Motylki itp.), motywem tym może być łąka z rosnącymi na niej kwiatami i zamieszkującymi ją istotami. Potrzebna będzie więc fototapeta do przedszkola przedstawiająca ukwieconą łąkę w słoneczny dzień albo inne tego rodzaju wzory;
  • neutralny wystrój z ekscytującymi dodatkami: ponieważ prace dzieci zawsze są cudowną ozdobą każdego przedszkola czy szkoły, warto zapewnić im odpowiednie tło. Fototapeta do przedszkola będąca jednocześnie kolorowanką albo taka z neutralnym, może czarno-białym wzorem (na przykład geometrycznym: to teraz bardzo wyraźny trend w dekoracji pokojów dziecięcych!) to zawsze dobry wybór i gwarancja, że wystrój będzie przez długie lata wyglądał świeżo i interesująco.

Gdzie nakleić fototapetę?

Za sprawą ich wyjątkowych właściwości, o których pisaliśmy nieco wyżej, nasze fototapety można zamontować w dosłownie każdym przedszkolnym pomieszczeniu: od korytarza poprzez salę zabaw aż po łazienkę. W każdym z nich będą sprawować się równie dobrze, przez długi czas wyglądając świetnie: zawsze tak samo dobrze, jak w dniu zamontowania.