Tapety wg kategorii - Młodzieżowe

Tapety młodzieżowe to strzał w dziesiątkę, gdy zastanawiamy się nad praktycznym, ale jednocześnie efektownym pomysłem na aranżację pokoju nastolatka. Wyrazista ozdoba ściany zmieni całkowicie charakter dotychczasowego wystroju stając się dominującym akcentem we wnętrzu. W połączeniu z korespondującymi plakatami lub naklejkami na meble otrzymamy zachwycające rezultaty, które z pewnością przypadną do gustu najbardziej nawet wymagającym klientom. Tapety młodzieżowe do pokoju mogą przedstawiać wszystko, czego tylko młoda dusza zapragnie. W naszej ofercie znajdują się zarówno sportowe akcenty, kolorowe desenie, kultowe zabytki znanych miast, jak i napisy i barwne graffiti. Nic, tylko wybierać i tapetować!

Tapeta młodzieżowa abstrakcja

Tapeta młodzieżowa abstrakcja

Abstrakcyjny motyw ścienny współgra z nowoczesnymi meblami i jasną paletą barw zastosowaną w pokoju.
Tapeta młodzieżowa w serca

Tapeta młodzieżowa w serca

Tapeta z takim printem sprawdzi się w pokoju nastolatki. Zestawmy ją z pastelami i różem.
Tapeta abstrakcyjny schemat

Tapeta abstrakcyjny schemat

Urządzając pokój młodzieżowy starajmy się wybierać takie motywy, które przez długi czas nie znudzą się nastolatkom.
Tapeta czerń i biel

Tapeta czerń i biel

Tapetę z kreatywnym, typograficznym motywem, warto umieścić na ścianie za łóżkiem - wzór doda charakteru całej aranżacji!
Tapeta litery - dla nastolatka

Tapeta litery - dla nastolatka

Gęsty motyw ścienny odwraca uwagę od pozostałych elementów aranżacji, stanowiąc główną ozdobę wnętrza.
Tapeta młodzieżowa 3d

Tapeta młodzieżowa 3d

Na tak oryginalny efekt mogą pozwolić sobie jedynie miłośnicy nowoczesnego designu! Tapeta 3D zachwyca!
Tapeta muzyka retro

Tapeta muzyka retro

Kasety i magnetofony na ścianie - nudny relikt przeszłości czy stylowy motyw? Zdecydowanie to drugie!
Tapeta układ scalony

Tapeta układ scalony

W industrialnej aranżacji pokoju nastolatka znajdźmy miejsce na nowoczesne dodatki z charakterem.
Tapeta młodzieżowe kolory

Tapeta młodzieżowe kolory

Tapeta w żywych kolorach to idealne uzupełnienie dużej przestrzeni pokoju młodzieżowego.
Tapeta motyw dla nastolatka

Tapeta motyw dla nastolatka

Graficzna abstrakcja będzie tłem dla minimalistycznie urządzonego pokoju nastolatka.
Tapeta ornament dla nastolatka

Tapeta ornament dla nastolatka

Ornament to klasyczny motyw graficzny, który uzupełni każdego rodzaju stylizację i podkreśli dobry gust lokatora.
Tapeta zieleń vintage

Tapeta zieleń vintage

W naszym katalogu młodzieżowych printów znalazła się stylowa tapeta w najpiękniejszym kolorze świata - marrs green!

 

Tapety ścienne: młodzieżowe wzory, które nigdy się nie zestarzeją

Moda zmienia się w zastraszającym tempie. Niezależnie, czy mówimy o ubraniach i biżuterii, czy mamy na myśli dekorację wnętrz i obowiązujące właśnie trendy, to, co dzisiaj jest na topie za kilka miesięcy odejdzie w zapomnienie. W przeciwieństwie do garderoby i akcesoriów, wystrój pokoju o wiele trudniej zmienić. Dlatego szukając uniwersalnej dekoracji dla naszego nastolatka warto zdecydować się na ponadczasowe tapety młodzieżowe. Jakie wzory mamy na myśli? Jest to całe spektrum niezwykle barwnych i efektownych deseni!

  • Miłośnikom kolorów z pewnością spodobają się ekstrawaganckie tęczowe paski, kolorowe groszki czy pastelowa kratka. 
  • Dużym zainteresowaniem cieszą się także tapety młodzieżowe złożone z różnobarwnych trójkątów w soczystych odcieniach. Decydując się na wielobarwną tapetę, warto wprowadzić do aranżacji akcenty utrzymane w podobnych odcieniach – mogą to być podpórki pod książki, osłonki na doniczki lub lampki: na biurko i przy łóżku. 
  • Ciekawą propozycją są również tapety młodzieżowe dla dziewczyn z floralnymi motywami. W zależności od tego jakim klimatem charakteryzuje się pokój, możemy sięgnąć po egzotyczne lub nasze rodzime kwiaty lub postawić na secesyjne wzory.

Sportowe tapety: młodzieżowe hobby na ścianie

Sport to nie tylko zdrowie, ale także doskonały sposób, by zawiązać nowe znajomości, kształtować swój charakter i ciekawie spędzać wolny czas. Jeśli Twoje dziecko interesuje się konkretną dyscypliną, to bez względu na to, czy uprawia ją czynnie, czy na razie tylko kibicuje, warto sprawić mu odpowiednie tapety młodzieżowe. Chłopięce wzory przedstawiają nie tylko piłkę nożną, koszykówkę czy hokej, ale także w ciekawy sposób prezentują rowery, deski, narty czy motocykle. Sportem interesują się jednak nie tylko chłopcy! Spośród wielu motywów dekoracyjnych, które przygotowaliśmy, z pewnością ciekawe desenie znajdą także dziewczyny, które lubią aktywnie spędzać wolny czas. Można przywołać tutaj wzory nawiązujące do tańca, zarówno towarzyskiego, jak i nowoczesnego. Warto także wspomnieć, że współcześnie gry komputerowe traktowane są również jako rodzaj sportu, a dokładniej jako e-sport. Właśnie dlatego w tej kategorii znajdują się także tapety młodzieżowe do pokoju związane z popularnymi grami komputerowymi takimi jak Tetris. Nawiasem mówiąc, czy widzieliście już naszą autorską kolekcję dekoracji ściennych Retro Video Games?

Słynne miasta, czyli tapety młodzieżowe dla dziewczyn i chłopaków

Podróże nie tylko uczą i kształcą, ale rozwijają także wrażliwość na odmienne kultury, zachowania i tradycje. Dlatego nasza kolejna propozycja to tapety młodzieżowe 3d z przedstawieniami najsłynniejszych miast z Europy i całego świata. Powtarzający się deseń składa się z kultowych symboli wielkich metropolii. Fani Nowego Jorku będą się cieszyć wzorem z amerykańską flagą, Statuą Wolności i żółtymi taksówkami, miłośnicy Paryża zachwycającą Wieżą Eiffla, Łukiem Triumfalnym czy smakowitymi croissantami, a zwolennicy spokojnego, włoskiego klimatu ozdobią swoje ściany przedstawieniem Koloseum, Krzywej Wieży lub weneckich gondoli. Wprowadzając miejskie akcenty do aranżacji, warto pomyśleć także o innych elementach dekoracyjnych. Znamy doskonały sposób, by uzupełnić tapety ścienne. Młodzieżowe plakaty przedstawiające inny niż na ścianie zabytek będą znakomitym dopełnieniem wnętrza.

Zbuntowane tapety młodzieżowe: chłopięce graffiti pełne kolorów

Tapety młodzieżowe mogą być także idealnym sposobem na to, by wyrazić swoją indywidualną, nieco zbuntowaną młodzieńczą naturę. Doskonałym przykładem są przedstawienia kolorowych graffiti i napisów, które zdobią już nie tylko mury opuszczonych fabryk w rzadko uczęszczanych dzielnicach miast, ale pojawiają się także w naszym najbliższym otoczeniu. Uliczne malunki stały się bowiem formą artystycznego wyrazu, dzięki czemu ich jakość i wygląd znacząco wzrosły. Takie tapety młodzieżowe 3d nie tylko ożywią stonowaną aranżację, ale nadadzą jej także wyrazistego charakteru. Krążąc wokół ulicznego stylu chcemy wskazać także na niezwykle oryginalne wzory przywodzące na myśl kolaże, jakie powstają w wyniku naklejania i zdzierania kolejnych reklam i plakatów. Taka dekoracja nie jest jednak dla każdego! Jej ekstrawagancki charakter wymaga bowiem odpowiedniego gustu i zamiłowania do rzeczy, które nie dla wszystkich są piękne. Takie tapety ścienne (młodzieżowe na 100%) staną się z pewnością niepowtarzalną ozdobą pokoju.