Naklejki wg kategorii - Kiwi

Choć owoce cenimy przede wszystkim za przepyszny smak oraz walory odżywcze, to jednak nasze spojrzenie przykuwa również ich atrakcyjny wygląd. Wynika to z faktu, iż posiadają one oryginalne kształty oraz przyjemne dla oka kolory. Przykłady pozytywnie kojarzących się owoców można by mnożyć bez końca... Ale w Myloview woleliśmy przenieść je na naklejki! Kiwi, spośród całej masy możliwych wzorów, należy do naszych faworytów. I znów, choć owoc ten wyróżnia się przede wszystkim niepowtarzalnym charakterystycznym smakiem, to warto zwrócić uwagę także na jego wygląd. Jak również sposoby wykorzystania zdjęć i ilustracji kiwi jako oryginalnych ściennych dekoracji. Jesteście ciekawi, gdzie najlepiej sprawdzi się taka naklejka? Kiwi na pewno zaskoczy Was swoim aranżacyjnym potencjałem!

49 naklejek

 

Zielona naklejka – kiwi to także kolor!

Istnieją owoce, które ze względu na swoją wyjątkową barwę dały nazwę kolorom: śliwka, pomarańcza, cytryna, limonka. Kiwi niestety nie możemy raczej zaliczyć do tej grupy. Bez wątpienia jednak kolor tych owoców posiada w sobie coś wyjątkowego. Zieleń kiwi jest jasna, żywa, intensywna i pobudzająca. Warto więc wykorzystać wszystkie zalety tego koloru podczas dekorowania naszego mieszkania. Do tego celu posłużyć mogą nam właśnie owocowe naklejki. Kiwi ukazane na najróżniejsze sposoby (o których opowiemy jeszcze później) nada każdemu wnętrzu oryginalnego wyglądu i pozytywnego, radosnego charakteru. Warto również zastanowić się chwilę nad najefektowniejszymi połączeniami kolorystycznymi, jakie możemy uzyskać z pomocą tego rodzaju wzorów. Zieleń kiwi rewelacyjnie będzie się prezentować w otoczeniu innych ciepłych i żywych barw. Pomarańczowe albo żółte ściany stanowią doskonałe tło dla dekoracji przedstawiających te owoce. Naklejki z kiwi mogą ciekawie wyglądać zarówno w połączeniu z innymi (zwłaszcza ciemniejszymi odcieniami) zieleni, jak i w kompozycjach kontrastowych.

Słodkie naklejki: kiwi jako składnik sałatki lub deseru

Kiwi należy do tych owoców, które można podać na wiele różnych sposobów. A każdy z nich stanowi doskonałą inspirację na temat ściennej dekoracji! Kiwi przedstawione jako składnik słodkiego deseru albo wielokolorowej sałatki owocowej wyjątkowo efektownie wyglądać będzie w kuchni oraz w pokoju dziecięcym. W pierwszym z tych pomieszczeń znakomicie sprawdzają się wszelkie dekoracje o tematyce kulinarnej. Zwykle chłodne i jasne wnętrze kuchni skutecznie ożywią zwłaszcza naklejki wielokolorowe... Czyli właśnie wzory z owocowymi deserami oraz sałatkami zawierającymi kiwi. Do pokoju dziecięcego również polecamy tego rodzaju naklejki. Kiwi nie tylko uatrakcyjni oraz ubarwi sypialnię naszej pociechy, ale ma także szansę zachęcić ją do odstawienia słodyczy i zainteresowania się znacznie zdrowszymi owocami. Jak mówi przecież znane powiedzenie – „je się oczami”! Pokażmy więc dziecku, że to co zdrowe również może wyglądać apetycznie! Na podobnej zasadzie wzory przedstawiające sałatki oraz desery na bazie kiwi wykorzystać możemy jako dekorację miejsc komercyjnych – cukierni, sklepów z owocami i zdrową żywnością, czy nawet barów wegetariańskich.

Odczuwasz pragnienie? Pomoże Ci... naklejka! Kiwi w formie koktajlu

Jednym z bardziej interesujących i oryginalniejszych sposobów na użycie kiwi w kuchni jest wykorzystanie tego zielonego owocu do przyrządzenia smacznego, odżywczego koktajlu. Taki napój to prawdziwa bomba witaminowa! Ponieważ sami uwielbiamy kulinarną pomysłowość, to również atrakcyjnie wyglądające koktajle trafiły u nas na naklejki. Kiwi jest pod tym kątem szczególne – napój stworzony na jego bazie posiada nie tylko unikatowy zielony kolor, ale także specyficzny, mętny wygląd... w czarne kropki, będące oczywiście pestkami tego owocu. Od strony aranżacyjnej tego typu wzory są dość uniwersalne i możemy wykorzystać je niemal w każdym pomieszczeniu. Sprawdzą się więc zarówno we wspomnianej już kuchni, ale także w salonie, korytarzu czy nawet w sypialni.

Ilustracje przeniesione na naklejki: kiwi w formie rysunku

Choć znaczna część naklejek od Myloview posługuje się zdjęciami, to jednak część z nich wpisuje się w całkiem inną estetykę. Mamy tu oczywiście na myśli wzory nawiązujące stylem do rysunków. Pośród tego typu ozdób nie mogło oczywiście zabraknąć ilustracji owoców – w tym także i kiwi. Naklejki utrzymane w takiej estetyce często wykorzystują łagodne, pastelowe kolory, a przez to są niekiedy dekoracją subtelniejszą od fotografii. Zwykle łatwiej je też wkomponować w różne stylistyki wnętrz. Jeżeli chodzi natomiast o konkretne wzory, to ich wybór jest równie bogaty, co w przypadku naklejek posługujących się zdjęciami. Warto natomiast zwrócić uwagę na fakt, iż grafiki często lepiej prezentują się umieszczone na meblach, drzwiach oraz wyposażeniu domu: komputerach czy lodówkach.