Obraz Toskania

Włochy słyną z przepięknych krajobrazów oraz pogodnego i ciepłego klimatu. Jednak wiele osób za ich najbardziej malowniczy zakątek uznaje położoną na północy Toskanię. To ponoć właśnie tam przez większość roku niebo ma idealnie błękitny kolor, winorośle rodzą najlepsze owoce, a plaże posiadają najdrobniejszy, złoty piasek. Gdy dodamy do tego rozrzucone po całym regionie wspaniałe zabytki, szybko zrozumiemy dlaczego dla wielu artystów inspiracją była właśnie Toskania. Obrazy przedstawiające tamtejsze krajobrazy to doskonała dekoracja do wnętrz rustykalnych, nastrojowych sypialni oraz jasnych salonów. Co ciekawe, pasują one zarówno do mieszkań urządzonych nowocześnie, jak i tradycyjnie. W Myloview jesteśmy gotowi zaryzykować stwierdzenie, iż absolutnie w każdym wnętrzu sprawdzi się taki obraz. Toskania to niepowtarzalna, wyjątkowa kraina, a przedstawiające ją dekoracje mogą odmienić zupełnie Wasz dom lub mieszkanie!

Obraz Toskania o zachodzie słońca

Obraz Toskania o zachodzie słońca

Malowniczy krajobraz Toskanii utrwalony na obrazie to wspaniała dekoracja klasycznie urządzonego salonu.
Obraz z widokiem na gaje oliwne

Obraz z widokiem na gaje oliwne

Niesamowita kolorystyka Toskanii komponuje się z naturalną stylizacją wnętrza. Zieleń ukoi Twoje zmęczone oczy po całym dniu pracy.
140 obrazów
Obraz miasteczko Pienza

Obraz miasteczko Pienza

Romantyczny charakter aranżacji podkreśl za pomocą obrazów z pejzażem Toskanii. Możesz powiesić je w salonie lub w sypialni.
Obraz Toskania w ciepłych barwach

Obraz Toskania w ciepłych barwach

Wybierając obrazy z widokiem Toskanii, stworzysz oryginalną i jednocześnie subtelną dekorację przestrzeni.
Obraz średniowieczne miasto

Obraz średniowieczne miasto

W centrum stylizacji sypialni, np. tuż nad łóżkiem, umieść duży obraz z przepięknym krajobrazem Toskanii.
Malowniczy obraz Toskania

Malowniczy obraz Toskania

Zabytkowa architektura Włoch budzi nostalgiczne, ale z pewnością piękne wspomnienia. Taki obraz możemy powiesić zarówno w mieszkaniu jak i w restauracji.
Obraz z włoskim krajobrazem

Obraz z włoskim krajobrazem

Motyw krajobrazu sprawdzi się w każdym wnętrzu. Widok Toskanii to jedna z naszych ulubionych propozycji!
Obraz Toskania w akwareli

Obraz Toskania w akwareli

Obraz inspirowany sztuką malarską wzbogaci przestrzeń. Powieś go na ścianie w przedpokoju, gdzie każdego dnia będzie dodawać Ci pozytywnej energii!
Obraz ilustracja w stylu retro

Obraz ilustracja w stylu retro

Czarno-białą ilustrację w stylu retro możesz dopasować do niemal każdej aranżacji i wnętrza.
Panoramiczny obraz Toskania

Panoramiczny obraz Toskania

Odpowiednio dobrany obraz będzie wizytówką mieszkania. Pejzaż Toskanii nada wnętrzu łagodnego charakteru.
Czarno-biały obraz Włochy

Czarno-biały obraz Włochy

Toskańska, zabytkowa architektura to prawdziwy skarb Włoch! Obraz z widokiem na urocze, wiejskie miasteczko rozbudza wyobraźnię.
Jesienny obraz Toskania

Jesienny obraz Toskania

Wysokie cyprysy i słoneczne pola uprawne - w Toskanii nie sposób się nie zakochać!

 

Obrazy z Toskanią - wyjątkowy rodzaj dekoracji

Najpewniej nie będzie przesadą stwierdzenie, iż w Toskanii podziwiać możemy wszystkie najpiękniejsze rzeczy, z których słyną Włochy. Odwiedzających tę krainę turystów zachwycają więc zielone wzgórza pełne winnic i plantacji owoców, łagodne, piaszczyste plaże oraz zabytki z różnych epok malowniczo wplecione w krajobraz. W jaki sposób więc przenieść pod nasz dach ten niezwykły urok, który oferuje Toskania? Obrazy są pod tym kątem znakomitym rozwiązaniem. W zależności od estetyki wnętrz możemy posłużyć się drukowanymi cyfrowo ilustracjami (wykorzystującymi różne techniki) lub wysokiej jakości zdjęciami na płótnie. Warto przyjrzeć się przez chwilę zaletom, jakie oferuje każda z tych opcji. 

Artystyczny obraz - Toskania na ilustracjach

Farby olejne i akwarele są dla wielu artystów ulubionymi środkami wyrazu ze względu na kolorystyczne możliwości jakich dostarczają. Ma to szczególne znaczenie w momencie gdy na płótno chcemy przenieść miejsce szczególnie malownicze - takie jak właśnie Toskania. Obrazy z oferty Myloview inspirowane malarstwem przedstawiające ten region ukazują wszystkie jego barwy. Dzięki temu łatwo można znaleźć wzór pasujący spójnie do estetyki konkretnego wnętrza. Jeżeli chcemy ożywić wybrane pomieszczenie, dobrym rozwiązaniem będzie zakup dekoracji, na której uchwycono złotą, toskańską plażę w słoneczny dzień. Jeśli jednak potrzebna jest nam ozdoba w ciepłych barwach, to zdecydowanie lepszym wyborem okaże się obraz z zachodem słońca nad położoną na wzgórzu winnicą. W eleganckich wnętrzach świetnie sprawdzają się za to wizerunki zabytków (w tym tych najsłynniejszych, znajdujących się we Florencji - stolicy Toskanii).  

Drukowane na płótnie zdjęcie jako obraz - Toskania w obiektywie

Toskania jest bez wątpienia jednym z tych regionów świata, które nie potrzebują dodatkowego upiększenia. Aby uwiecznić jej urok, wystarczy najprostszy aparat fotograficzny. Dlatego też w ofercie Myloview bardzo dużo inspirowanych toskańskimi krajobrazami obrazów wykorzystuje panoramiczne zdjęcia. Wzory z tej grupy cechuje olbrzymia uniwersalność i łatwość dopasowania ich do konkretnych aranżacji wnętrz. Będziecie zaskoczeni, na ile sposobów na takiej dekoracji może zostać przedstawiona Toskania! Obrazy ukazujące lokalną przyrodę, codzienne życie zwykłych mieszkańców, atrakcje turystyczne, zabytki lub historyczne miejsca - to tylko kilka przykładów tego, co trafiło na wzory w Myloview. Szczególnie ciekawe pod względem wizualnym są fotografie podzielone na kilka części. Dyptyki i tryptyki sprawiają, że nawet całkiem zwyczajny krajobraz nabiera ciekawego, intrygującego wyglądu.

Obrazy z Toskanią i jej zabytkami

Włochy pośród wszystkich krajów Europy wyróżniają się olbrzymią liczbą zabytków z najróżniejszych epok. Pod tym kątem Toskania ani trochę nie ustępuje pozostałym regionom Italii. Jej stolica - Florencja - uchodzi za jedno z najbardziej zachwycających miast świata. Podczas zwiedzania go niemal na każdym kroku natrafimy na ślady słynnych artystów i stworzone przez nich dzieła sztuki, nastrojowe budowle z dawnych wieków, czy nawet pozostałości po czasach antycznych. Wszystkie te motywy w Myloview trafiły oczywiście na obraz. Toskania to jednak nie tylko Florencja i jej sławne zabytki. To także inne miasta - jak Piza czy Sienna, a także najróżniejsze historyczne atrakcje położone poza wielkimi miastami. Często najpiękniejsze zabytkowe kościoły, zamki czy stare kamienice zobaczymy w niewielkich, nastrojowych miasteczkach położonych z dala od ruchliwych dróg. Jednak tych mniej znanych miejsc również nie zabrakło na naszych wzorach! Na obrazach od Myloview podziwiać możecie wszystkie uroki Toskanii - zarówno te z pierwszych stron przewodników turystycznych, jak i te niemal całkiem zapomniane. Tylko od Was zależy wizerunki których z nich ozdobią Wasz dom!