Fototapeta wschód słońca

Wschody słońca od zawsze fascynowały ludzi. Najbliższej nam gwieździe przypisywano często boską moc, oddawano cześć i składano ofiary, a w licznych wierzeniach jej świetlista tarcza traktowana była jako symbol życia oraz siły. Niezwykle malownicza gra światła, która powstaje każdego poranka dzięki słońcu, nierzadko stanowiła również inspirację dla malarzy. Także i dziś nie brakuje osób, które wyruszają w góry lub nad morze, aby podziwiać brzask i towarzyszącą mu zorzę. My motyw ten postanowiliśmy wykorzystać na naszych fototapetach. Wschód słońca wygląda pięknie zarówno w miastach, jak i na łonie dzikiej przyrody, co czyni go doskonałą dekoracją ścienną. Jeśli zależy nam na uzyskaniu niepowtarzalnego, a równocześnie nastrojowego efektu, warto wybrać taką właśnie fototapetę. Wschód słońca zapewni nam dobry nastrój i będzie się pięknie prezentował zarówno w niewielkim mieszkaniu, jak i przestronnym domu.

Fototapeta do salonu poranek

Fototapeta do salonu poranek

Krajobraz ze wschodem słońca umieszczony na ścianie w salonie będzie wyjątkową dekoracją eleganckiej przestrzeni.
Fototapeta górski krajobraz

Fototapeta górski krajobraz

Kolory górskiego krajobrazu ze wschodem słońca to wymarzone tło dla wnętrza, w którym dominują naturalne surowce.
182 fototapet
Fototapeta kraina fantasy

Fototapeta kraina fantasy

Surrealistyczny motyw na fototapecie przełamie klasycznie urządzoną przestrzeń, wnosząc do niej odrobinę magii.
Fototapeta poranek w Tajlandii

Fototapeta poranek w Tajlandii

Wakacyjny krajobraz w formie ściennej fototapety to najlepszy nośnik wspomnień z dalekiej wyprawy!
Fototapeta promienie słoneczne

Fototapeta promienie słoneczne

Motywy zaczerpnięte z kosmosu najlepiej prezentują się w sypialni: fototapetę umieśćmy na ścianie za łóżkiem.
Fototapeta wschód słońca - impresje

Fototapeta wschód słońca - impresje

Fototapeta, która wygląda jak dzieło malarskie, w wyjątkowy sposób uzupełni klasyczny pokój dzienny.
Fototapeta góry w Nepalu

Fototapeta góry w Nepalu

Wschód słońca pośród szczytów górskich - taka fototapeta to wyjątkowe uzupełnienie wnętrza restauracji lub kawiarni.
Fototapeta jesienny motyw

Fototapeta jesienny motyw

Aranżacja w nurcie eko opiera się na palecie barw ziemi. Wykorzystuje surowe materiały oraz dodatki inspirowane naturą.
Fototapeta krajobraz do salonu

Fototapeta krajobraz do salonu

Najpiękniejsze wschody i zachody słońca utrwaliliśmy na fototapetach. Dzięki takiej ozdobie, wnętrze zyska niepowtarzalny charakter.
Fototapeta wschód słońca i most

Fototapeta wschód słońca i most

Wschód słońca z perspektywy Mostu Brooklińskiego wygląda przepięknie! Delektujcie się tym widokiem każdego dnia.
Fototapeta wschód słońca na łące

Fototapeta wschód słońca na łące

Tego rodzaju fototapeta podkreśli urodę klasycznych form mebli. Motyw doskonale kontrastuje z bielą i szarością.
Fototapeta wschód słońca - ocean

Fototapeta wschód słońca - ocean

Rozmarzyliśmy się... Widok słonecznego nieba nad oceanem uspokaja, dlatego ta tapeta polecana jest do dekoracji sypialni lub salonu.

 

Majestatyczne fototapety – wschód słońca w górach

Każdy prawdziwy miłośnik gór zgodzi się, iż nie ma nic piękniejszego, niż wychodzące zza ostrych szczytów słońce, które powoli rozświetla skały i drzewa, barwiąc je na różne kolory. W naszej ofercie znajdziecie liczne, przedstawiające właśnie ten moment fototapety ze wschodem słońca. Aby doświadczyć tego zjawiska w naturze, trzeba niejednokrotnie wstać w środku nocy, zdecydować się na kilkugodzinną wspinaczkę, albo przynajmniej wyjście na niezalesiony szczyt, który zapewni odpowiednio dobrą widoczność. Jednak zapierający dech w piersi widok wart jest nieprzespanej nocy!Ale nie musimy koniecznie podziwiać go wyłącznie na żywo. Możemy również zdecydować się na jedną z licznych, ukazujących go fototapet. Wschód słońca w towarzystwie wysokich turni oraz oświetlonych na różowo i pomarańczowo skał to doskonały pomysł na dekorację ściany w sypialni każdego miłośnika górskich wędrówek. Wystarczy wybrać wzór przedstawiający nasze ulubione pasmo lub szczyt i przykleić je na ścianie naprzeciwko łóżka, aby co rano budzić się z pięknym widokiem przed oczami. Taka fototapeta zapewni nam pozytywną energię na cały dzień oraz pomoże znaleźć inspirację do kolejnych wypraw.

Wielobarwne fototapety: wschód słońca nad morzem

Wakacje nad wodą zwykle kojarzą się nam z wschodami i zachodami słońca. Obserwowanie jak złotoczerwona kula zanurza się w morskich falach lub rankiem wyłania się z wody barwiąc niebo na różowo, to jedna z największych atrakcji towarzyszących żeglarzom i plażowiczom. Wnętrza utrzymane w stylu marynistycznym bardzie wiele zyskają dzięki wyborowi takiej właśnie fototapety. Wschód słońca uchwycony w odcieniach różu, złota czy błękitu dobrze sprawdzi się natomiast w łazience. Za jego pomocą można ozdobić największą ścianę, pozostałe odpowiednio dopasowując kolorystycznie. Później wystarczy już tylko dobrać meble (najlepiej także w wykorzystanych kolorach), ustawić zapachowe świece, umieścić ozdoby przypominające muszle i rozgwiazdy, a może nawet rozpiąć gdzieś liny imitujące rybacką sieć. Kąpiel w takim otoczeniu z pewnością przeniesie nas myślami nad morze lub ocean, pomoże się zrelaksować i wprowadzi wakacyjny nastrój.

Ze względu na swój szczególny urok, wzory przedstawiające wschód słońca nad morzem świetnie sprawdzą się także w nowoczesnym, minimalistycznym salonie. Jasne, przestronne wnętrze, proste meble i pastelowe lub skórzane obicia kanap wiele zyskają w towarzystwie dużej fototapety. Wschód słońca rozświetli i ociepli wnętrze, nada mu charakteru oraz lekkości. Odwiedzający nas goście i przyjaciele z pewnością docenią też pogodną, letnią atmosferę jaką wprowadzimy dzięki takiej dekoracji do naszego mieszkania.

Wschód słońca w otoczeniu budowli

W ofercie znajdziecie dużą grupę fototapet przedstawiającą promienie wschodzącego słońca rozświetlające wieżowce, ulice wielkich miast, spokojne wioski oraz miejsca i obiekty niezwykłe, zabytkowe. Pokój miłośnika podróży jest miejscem, w którym szczególnie dobrze będzie wyglądać taka właśnie fototapeta. Wschód słońca nad wodą to motyw, o którym już pisaliśmy. Nieco inaczej wygląda jednak gdy promienie przechodzą przez przęsła olbrzymiego mostu. Słońce nad Tower Bridge albo Golden Gate, odbijające się w wodzie i załamujące na elementach konstrukcji to piękny widok i warta rozważenia ozdoba ściany. Podobnie jak świt ukazany tuż obok latarni morskiej. Z kolei gabinet lub pokój przeznaczony do pracy stanie się znacznie atrakcyjniejszy, jeśli zdecydujemy się na ozdobienie go fototapetą przedstawiającą znane zabytki na tle wschodzącego słońca. Koloseum, Wieża Eiffla lub piramidy o tej porze dnia wyglądają szczególnie malowniczo!